دریافت گواهی غواصی بین المللی با White Island of Peace • تصویر از مجله Life

در کجای ایران غواصی کنیم؟

در نگاه اول، غواصی و غواصی آزاد ممکن است شبیه به هم به نظر برسند. با این حال، غواصی به غواصان نیاز دارد که برای نفس کشیدن روی سطح بمانند و سپس نفس خود را در طول غواصی حبس کنند تا دوباره به سطح آب بروند. در حالی که غواصان آزاد قبل از فرود، دستگاه تنفس خود را برمی دارند و به سادگی نفس خود را برای مدت طولانی حبس می کنند.

برای کسانی که مایل به ادامه غواصی به عنوان شغل هستند یا قصد دارند غواص حرفه ای شوند، جزیره سفید صلح دوره های مختلف غواصی را برگزار می کند که در پایان هر دوره گواهی بین المللی غواصی ارائه می شود. با شرکت در دوره های غواصی، علاوه بر تجربه باورنکردنی دنیای زیر آب، گواهی تخصصی نیز دریافت خواهید کرد. پس به مدرسه غواصی وایت آیلند بپیوندید و دنیای زیبای ماهی و مرجان را کشف کنید.

دوره های مختلف غواصی شما را برای این تجربه هیجان انگیز و جذاب مجهز می کند. در دوره های غواصی با اصول غواصی، نحوه پوشیدن لباس مرطوب، استفاده از تجهیزات غواصی و اقدامات ایمنی مختلف آشنا می شوید. همچنین آموزش تئوری و عملی در آموزشگاه غواصی برگزار می شود تا شما را برای این ورزش آبی آماده کند. در این دوره غواصی مزایای تغذیه، آرامش و تکنیک های صحیح تنفس نیز آموزش داده می شود.

در کلاس های غواصی در جزیره سفید صلح شرکت کنید

اگر تا به حال زیر آب شنا کرده اید و نفس خود را حبس کرده اید، غواصی کرده اید. غواصی آزاد اساساً حبس نفس در زیر آب و شنا کردن تا جایی که می توانید بدون نیاز به اکسیژن در سطح است. غواصی رایگان را می توان بدون تجهیزات خاص انجام داد.

آیا غواصی همان غواصی آزاد است؟

دوره های غواصی برای همه علاقه مندان به دنیای زیر آب مناسب است. دوره های غواصی ترکیب مناسبی از آرامش و ماجراجویی را به شما می دهد و احساس و تجربه جدیدی را ارائه می دهد که مطمئنا از آن لذت خواهید برد. علاوه بر دوره های آموزشی غواصی، دوره های کمک های اولیه نیز در کلاس های درس جزیره سفید آرامش تدریس می شود.

در طول دوره غواصی چه انتظاری باید داشت؟

آخرین کلمه

White Island of Serenity گواهینامه بین المللی غواصی را ارائه می دهد. به طور کلی، سطوح گواهینامه شامل گواهینامه غواصی غواصی، غواصی در آب های آزاد، دوره های تخصصی، گواهینامه غواصی نجات، استاد غواص و استاد غواصی است. اگر مدتی است که از غواصی دور بوده اید و می خواهید مهارت های خود را تقویت کنید، دوره های تجدید اسکوبا نیز در دسترس هستند. تکمیل تمام سطوح حتی شما را واجد شرایط تبدیل شدن به یک مربی غواصی می کند.

اگر به دنبال یک غواص حرفه ای هستید یا فقط می خواهید زیبایی های منحصر به فرد دنیای زیر آب را تجربه کنید، باید به دوره آموزشی غواصی بپیوندید. مدرسه غواصی جزیره سفید دارای دوره هایی است دوره غواصی در کیش که در آن دوره های مختلف غواصی برای کودکان و بزرگسالان با مدرک بین المللی برگزار می کند.

غواصی به چه صورت است؟

غواصی در خلیج عربی به شما این امکان را می دهد که شگفتی های دنیای زیر آب را تجربه کنید و همچنین تعامل سالمی با زندگی دریایی داشته باشید و دنیای شگفت انگیز ماهی ها، مرجان ها و دیگر جانداران دریایی را کشف کنید. غواصی جدا از ارائه بینش به دنیای زیر آب، برای سلامت جسمی و روانی نیز مفید است. علاوه بر این، به تقویت ماهیچه ها، افزایش انعطاف پذیری بدن کمک می کند و در کنترل بهتر تنفس نقش موثری دارد.

آیا غواصی ایمن است؟

پاسخ منفی است، برای تست غواصی نیازی به شنا ندارید. اگر به دنبال تبدیل شدن به یک غواص واجد شرایط هستید، مهارت های اولیه آب تنها چیزی است که نیاز دارید. اما داشتن اطلاعات کافی علاوه بر گذراندن دوره آموزشی غواصی و کلاس نجات جان لازم است.

چگونه یک غواص با تجربه شویم؟

در دوره غواصی جزیره سفید، دستورالعمل های اولیه ایمنی و مهارت های مورد نیاز برای غواصی را زیر نظر مستقیم یک متخصص غواصی فرا خواهید گرفت. سپس همه چیزهایی را که برای انجام اولین غواصی زیر نظر مستقیم یک غواص حرفه ای باید بدانید، به شما توضیح داده می شود. همچنین تمریناتی را که باید در کم عمق انجام دهید را یاد خواهید گرفت. سپس وقتی آماده شدید، به محل غواصی می روید. ابتدا در آب های کم عمق تمرین می کنید و وقتی همه چیز خوب پیش رفت به دریای آزاد می روید.

غواصی آزاد چیست؟

دوره های غواصی جزیره صلح سفید در جزیره کیش و خلیج عربی برگزار می شود. می توانید یک دوره غواصی رزرو کنید و در اعماق خلیج عربی شیرجه بزنید. مدرسه غواصی سفید آرامش دارای مربیان واجد شرایط و گواهی است تا هر آنچه را که در مورد غواصی باید بدانید را به شما آموزش می دهند. اگر می‌خواهید در مورد دوره‌های آموزشی غواصی White Isle of Tranquility، مواردی که شامل آن‌ها می‌شود و در آینده چه اتفاقی می‌افتد بیشتر بدانید، به وب‌سایت White Isle of Tranquility مراجعه کنید. مدرسه غواصی جزیره سفید، دوره های ویژه تحت عنوان آموزش غواصی برای کودکان کودکانی که به دنبال سرگرمی های اکشن هستند نیز می توانند از دنیای زیر آب لذت ببرند.

جزیره سفید صلح چه گواهی هایی صادر می کند؟

غواصی یکی از معدود تجربیاتی است که در آن می توانید حیوانات شگفت انگیزی را در زیستگاه طبیعی خود مشاهده کنید. توضیح اینکه غواصی چگونه است دشوار است، بهترین راه برای فهمیدن این است که خودتان آن را امتحان کنید. اگر به این منطقه علاقه دارید می توانید در دوره های غواصی جزیره سفید آرامم به نشانی. این دوره ها در جزیره زیبای کیش برگزار می شود و شامل دوره های مختلف غواصی برای کودکان، بزرگسالان و دوره های کمک های اولیه با گواهینامه بین المللی می باشد. مدرسه غواصی White Island به شما این امکان را می دهد که زیر نظر یک غواص حرفه ای غواصی را امتحان کنید.مجله ازدواج

در حالی که بسیاری از ما در این دنیا علاقه زیادی به اکتشاف در زیر آب داریم، غواصی فقط به معنای بستن یک مخزن به پشت و پریدن در آب نیست. دنیای دریا برای انسان ها مکانی بیگانه است و هرگاه شخصی برای گشت و گذار در دنیای زیر آب لباس مرطوب به تن کند، ممکن است با خطراتی مواجه شود. به همین دلیل است که غواصی بسیار جدی گرفته می‌شود و نیاز به دوره‌های آموزشی دارد تا اطمینان حاصل شود که همه کسانی که در اعماق اقیانوس غواصی می‌کنند می‌دانند چگونه با موقعیت‌های خاص و چالش‌های بالقوه‌ای که ممکن است در زیر آب با آنها مواجه شوند، مقابله کنند.

اولین قدم برای تبدیل شدن به یک غواص گواهی ثبت نام در مدرسه غواصی است که گواهینامه بین المللی غواصی ارائه می دهد. پس از آن با شرکت در دوره های مختلف غواصی می توانید سطوح مختلف این رشته را پشت سر بگذارید و پیشرفت کنید. بسته به مدرسه ای که انتخاب می کنید، سطوح مختلفی برای گذراندن وجود دارد.

آموزش غواصی

یکی از بزرگترین افسانه های ایمنی غواصی در مورد کوسه ها است. حقیقت این است که کوسه ها حتی در لیست 10 مرگبارترین حیوانات برای انسان نیستند. بیش از 500 گونه کوسه وجود دارد و تعداد کمی از آنها نسبت به انسان تهاجمی هستند.

آیا برای غواصی باید شنا بلد باشید؟

با آموزش مناسب، غواصی به طور قابل توجهی ایمن تر از سایر فعالیت های محبوب است. آمار نشان می دهد که احتمال آسیب دیدن خود در ماهیگیری، گلف، اسنوبورد یا حتی بولینگ بیشتر از غواصی است. شایع ترین مشکلات پزشکی مربوط به غواصی آفتاب سوختگی، دریازدگی و کم آبی بدن است که همگی قابل پیشگیری هستند.