دریافت وام 300 میلیونی با سود 4 درصد • تصویر از مجله زندگی

سید سعید شمسی نژاد به پایگاه خبری تصویر لایف گفت: در حال حاضر سقف وام قرض الحسنه برای اشخاص حقیقی 200 میلیون تومان و برای افراد 500 میلیون تومان افراد با اخلاق است.

چگونه وام 300 میلیونی بگیریم؟

شمسی نژاد اعلام کرد: در سال منتهی به پایان تیرماه 1401 بیش از 3 میلیون وام خرد به مبلغ 75 هزار میلیارد تومان توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران پرداخت شد.

مدیر عامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در مورد چگونگی 300 میلیون تومان وام دریافت کنید وی برای اشخاص حقیقی گفت: مدل وام دهی بانک های قرض الحسنه تغییری نکرده و تنها سقف وام دهی این بانک ها افزایش یافته است. به عبارت دیگر برای دریافت وام از بانک های قرض الحسنه ملاک اصلی معدل حساب مشتری می باشد. اما سقف بازپرداخت وام 50 درصد افزایش یافته است که مزیت قابل توجهی برای بانک های قرض الحسنه محسوب می شود.


برای محاسبه سود و تعداد اقساط وام به آدرس دیدن. در طرح تسهیلات اعطایی بانک مهر ایران می توانید بر اساس میزان سپرده خود در حساب وام دریافت کنید و با نگهداری این سپرده، اقساط بازپرداخت و سود را با توجه به تمایل و توانایی خود تنظیم کنید.

وام کم بهره بگیریدمجله ازدواج

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران درباره اهمیت این کار و نتایج حاصله گفت: پیش از این تصور بر این بود که شرکت هدف بانک قرض‌الحسنه مختص گروه‌های کم درآمد و درآمد و بر همین اساس سقف است. برای وام های قرض الحسنه کم بود به طوری که تا سال 1400 این رقم 50 میلیون تومان بود و فقط به اشخاص حقیقی اعطا می شد.

مدیرعامل بانک ایرانیان قرض الحسنه مهر ضمن تاکید بر حمایت این بانک از تسهیل شرایط ازدواج جوانان، از وقوع بیش از 12 هزار ازدواج در 4 ماهه اول سال 1401 خبر داد. وام عروسی و 11000 وام فرزندآوری پرداخت شده است.

شرایط دریافت وام از بانک قرض الحسنه مهر ایران

وی افزود: وام قرض الحسنه قانون برای حمایت از کسب و کارهای دانش بنیان و کسب و کارهای کوچک پرداخت می شود.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود درباره وام های قانونی قرض الحسنه خاطرنشان کرد: در گذشته وام از بانک های قرض الحسنه به اشخاص حقوقی داده نمی شد. این کار پارسال برای اولین بار انجام شد و امسال با 50 درصد افزایش به 750 میلیون تومان رسید. این افزایش سقف وام می تواند نقش مهمی در رونق تولید بنگاه های کوچک و متوسط ​​به ویژه بنگاه های دانش بنیان داشته باشد.

200 میلیون وام

وی در این خصوص افزود: در حال حاضر دولت نگاه جامع تری به قرض الحسنه دارد و بر این اساس با نظارت وزارت اقتصاد و حمایت بانک مرکزی، سقف وام قرض الحسنه تعیین شده است. حسنا انفرادی در 2 سال از 50 میلیون تومان به 300 میلیون تومان افزایش یافت و 6 برابر شد.

مدیرعامل قرض الحسنه بانک مهر ایران گفت: برای دریافت وام از بانک های قرض الحسنه همیشه ملاک اصلی معدل حساب مشتری اما سقف است. بازپرداخت وام 50 درصد افزایش یافت.
بانک مرکزی اخیرا اعلام کرده است که سقف وام بانک های قرض الحسنه برای اشخاص حقیقی از 200 میلیون تومان به 300 میلیون تومان و برای شرکت های حقوقی (بنگاه های خرد و دانش بنیان) از 500 میلیون تومان به 750 میلیون تومان افزایش یافته است.
با توجه به اینکه افزایش سقف مذکور فقط برای بانک های قرض الحسنه است، سید سعید شمسی نژاد مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران درباره جزئیات این موضوع گفت: اخیرا سقف وام دهی شده است. بانک های قرض الحسنه به اشخاص حقیقی تا 300 و اشخاص حقوقی اعم از بنگاه های خرد و دانش بنیان به 750 میلیون تومان افزایش یافته است. این افزایش نسبت به سقف های قبلی 300 و 500 میلیون تومانی 50 درصد افزایش داشته است.

مدیرعامل بانک ایرانیان قرض الحسنه مهر گفت: مردم می توانند با سفته الکترونیکی از طریق اپلیکیشن وام دریافت کنند.

شمسی نژاد گفت: چنین نظری در بانک قرض الحسنه مهر ایران حاکم است و معتقدیم می توان تمام نیازهای مالی را با قرض الحسنه تامین کرد. بر این اساس شعار «کارت تمبر، کارت زندگی» را سرلوحه کار خود قرار دادیم.

وی گفت: دولت نسبت به حمایت از تولید ملی و تقویت قدرت خرید مردم نگرش مثبت دارد و در این زمینه قرض الحسنه را ابزاری مثبت می داند. بر این اساس و در راستای سیاست های دولت مردمی و با پیگیری های وزارت اقتصاد و دارایی و حمایت بانک مرکزی، سقف وام قرض الحسنه افزایش یافت. این اقدام به پیشنهاد بانک ایرانی قرض الحسنه مهر و تایید کمیته پولی و اعتباری بانک مرکزی انجام شد.

وی با اشاره به سهولت دریافت وام از بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: مردم می توانند از طریق اپلیکیشن با سفته الکترونیکی وام دریافت کنند. امکان اعتبارسنجی سهام و سهام همچنین اجرایی شده و در مراحل بعدی گواهی سپرده، صندوق های سرمایه گذاری و سایر دارایی های مردم به عنوان وثیقه برای وام قرض الحسنه آنها استفاده می شود تا مردم بدون مراجعه به شعب بانک ها وام بگیرند.