دریافت وام فوری از بانک شهر بدون ضامن (50 میلیون تومان) • مجله تصویر

وام فوری بانک شهر

وام قرض الحسنه اشتغالزایی و تسهیلات قرض الحسنه توسط دو بانک پرداخت می شود. بانک رسالت و مهر. روال درخواست وام اشتغال زایی و تسهیلات وام در این دو بانک تقریباً یکسان است. در مراجعه به سایت بانک رسالت، شرایط بهره مندی از وام قرض الحسنه به طور کلی دارای چهار مرحله است. اولین قدم باز کردن یک حساب کاربری است. اگر وام یا سپرده معوقه نزد این بانک ندارید، باید حساب باز کنید. مرحله دوم اعتبار سنجی است. پس از افتتاح حساب باید برای اعتبار سنجی در سامانه مرات ثبت نام کنید. در این مرحله پرونده شما برای دریافت وام قرض الحسنه تکمیل می شود و فیلد سوم برآورد تسهیلات نام دارد. پس از انجام تمامی این مراحل، پیامکی از سوی بانک برای شما ارسال می شود و تنها در این صورت باید برای ثبت درخواست وام قرض الحسنه و وام اشتغال زایی در سامانه اینترنتی بانک ثبت نام کنید. در بانک مهر نیز شرایط دریافت وام قرض الحسنه تقریباً یکسان است. این بانک برای وام قرض الحسنه برنامه های دیگری دارد. بدین ترتیب مشتریان در صورت تسویه به موقع حساب خود می توانند سالی سه بار وام قرض الحسنه دریافت کنند.

این در حالی است که بر اساس اعلام رئیس کل بانک مرکزی در 10 ماهه پایانی سال گذشته بیش از 50 هزار میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه های دانش بنیان تخصیص داده شده است که نسبت به سال گذشته بیش از 100 درصد افزایش داشته است. سال گذشته و حدود 1200 شرکت دانش بنیان توانستند از منابع مالی بانک ها استفاده کنند.

وام قرض الحسنه برای اشتغال به 500 میلیون تومان رسیده و از زمان انتشار بخشنامه جدید بانک مرکزی اصطلاح افزایش این تسهیلات در رسانه ها مطرح شده است. این افزایش دقیقا چقدر است؟ سال گذشته سقف بازپرداخت وام اشتغالزایی 100 میلیون تومان بود. این بدان معناست که میزان وام اشتغال نسبت به سال گذشته پنج برابر شده است. این عدد دو سال پیش 50 میلیون تومان بود. مدت بازپرداخت وام اشتغالزایی نیز نسبت به سال قبل افزایش یافته است. بازپرداخت وام اشتغال امسال 84 ماهه است در حالی که در سال 1400 مشمولان این وام باید ظرف 60 ماه تسویه می کردند. بر اساس بخشنامه جدید بانک مرکزی، میزان وام قرض الحسنه امسال نسبت به سال گذشته چهار برابر شده است. بانک های مهر ایران و رسالت پارسال 50 میلیون تومان وام دادند و امسال باید 200 میلیون تومان پرداخت کنند. در سال 1388 سقف بازپرداخت وام 30 میلیون تومان بود. سال گذشته مدت بازپرداخت وام 36 ماهه بود و اکنون دریافت کنندگان این وام 60 ماه فرصت دارند تا تسویه حساب کنند.

پرداخت وام اشتغالزایی فوری و تسهیلات وام

قانون بودجه امسال بانک مرکزی را مکلف کرده است که از طریق بانک های عامل به بنگاه های دانش بنیان و خلاق 5 هزار میلیارد تومان تسهیلات اختصاص دهد.

نکته مهم در مورد این تسهیلات این است که تمامی مراحل ثبت نام و درخواست از طریق اپلیکیشن موبایل شهر پلاس انجام می شود و اطلاعات و شرایط بیشتر این تسهیلات را می توانید در این اپلیکیشن مشاهده کنید.

 • نام وام: تسهیلات بانک شهر بدون ضامن
 • سود: 18%
 • سپرده مورد نیاز: بله
 • حداکثر مدت بازپرداخت: 36 ماه
 • نوع ضمانت: اعتبارسنجی
 • سقف وام: 50 میلیون تومان
 • حساب سپرده مورد نیاز: قرض الحسنه (حساب هدف این تسهیلات می تواند کوتاه مدت، جاری یا قرض الحسنه باشد)
 • هزینه اضافی: 100000 تومان با احتساب ودیعه
 • سررسید وام: 1,807,620 تومان
 • کل سود وام: 15,074,312 تومان
 • کل مبلغ وام و سود: 65,174,312 تومان
 • شرایط و ضوابط: وام گیرنده باید مشتری بانک شهر باشد – وام گیرنده نباید به بانک بدهکار باشد یا چک NSF داشته باشد.

در سال های اخیر عمدتاً تولید است که در کانون شعار سال قرار گرفته است که امسال با عنوان اقتصادی نامگذاری شده و به تولید دانش بنیان و اشتغال زا اختصاص دارد.

وام فوری مجموعه ای از وام های وسوسه انگیز و تسهیلات بانکی است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان، جویندگان مسکن و به طور خلاصه هر کسی که می‌خواهد در حرفه، زندگی و تحصیل خود تغییری ایجاد کند. او می تواند از یک وام بانکی فوری به عنوان کمک بهره مند شود. وام فوری به کمک افرادی می آید که به شدت به پول نقد زیادی نیاز دارند. زیرا مردم همیشه کمبود نقدینگی دارند. بنابراین، نیاز به پول برای انجام هر پروژه، مردم را تحریک می کند وام فوری بگیرید و تسهیلات ارائه شده توسط بانک ها در ادامه در مورد آخرین اخبار وام های فوری صحبت خواهیم کرد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: حمایت نظام بانکی از کسب و کارهای دانش بنیان در سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.مجله ازدواج

بانک این شهر برای مشتریان خود تسهیلات پرداخت بدون ضامن و با اعتبار سنجی در نظر گرفته است. این تسهیلات فقط برای مشتریانی است که قبلاً در این بانک حساب دارند و دارای امتیاز و میانگین حساب مناسب برای واجد شرایط بودن این تسهیلات هستند. سقف این وام 50 میلیون تومان و مدت بازپرداخت آن 36 ماه است. همچنین اعتبار شما تضمینی برای سهولت برای شما محسوب می شود.

در شرایطی که رهبر معظم انقلاب، تولید را کلید حل مشکلات اقتصادی کشور و تولیدات داخلی را اصلی ترین ابزار عبور از تنگناها و معضلات اقتصادی کشور می دانند؛ در شرایطی که رهبر معظم انقلاب، تولید را کلید حل مشکلات اقتصادی کشور و تولید داخلی را اصلی ترین ابزار عبور از معضلات و معضلات اقتصادی کشور می دانند؛ در شرایطی که رهبر معظم انقلاب، تولید را کلید حل مشکلات اقتصادی کشور و تولید داخلی را اصلی ترین ابزار عبور از معضلات و معضلات اقتصادی کشور می دانند؛ در شرایطی که رهبر معظم انقلاب، تولید را کلید حل مشکلات اقتصادی کشور و تولیدات داخلی را عامل اصلی عبور از معضلات و معضلات اقتصادی کشور می دانند؛ در شرایطی که رهبر معظم انقلاب، تولید را کلید حل مشکلات اقتصادی کشور و تولید داخلی را اصلی ترین ابزار عبور از معضلات و معضلات اقتصادی کشور می دانند؛ در شرایطی که رهبر معظم انقلاب، تولید را کلید حل مشکلات اقتصادی کشور و تولید داخلی را عامل اصلی عبور از معضلات و معضلات اقتصادی کشور می دانند؛ در شرایطی که رهبر معظم انقلاب، تولید را کلید حل مشکلات اقتصادی کشور و تولید داخلی را عامل اصلی برون رفت از مشکلات و معضلات اقتصادی کشور می دانند؛ در شرایطی که رهبر معظم انقلاب، تولید را کلید حل مشکلات اقتصادی کشور و تولیدات داخلی را عامل اصلی برون رفت از مشکلات و معضلات اقتصادی کشور می دانند; یکی از ضروریات اصلی تولید، پول و تامین مالی برای چرخاندن چرخ تولید است که در اقتصاد ایران همواره بار تامین مالی بر دوش سیستم بانکی است.

کارمزد وام وام اشتغال زایی و تسهیلات وام سالی یک بار دریافت می شود و اقساط 11 ماهه بعدی از گیرنده وام اخذ می شود. اگر فرض کنیم 500 میلیون تومان وام برای اشتغال زایی بگیریم، در ماه اول 20 میلیون تومان کارمزد دریافت می شود و در 11 ماه آینده مبلغ اقساط آن 9 میلیون و 90 هزار تومان می شود. البته تعداد اقساط تا پایان دوره تسویه تغییر نخواهد کرد، اما تعداد کارمزدهای سال دوم (اقساط سیزدهم) به 16 میلیون تومان می رسد. در سال سوم 12 میلیون تومان و در سال چهارم 8 میلیون تومان عوارض اخذ می شود. کارمزد سال پنجم چهار میلیون تومان خواهد بود. اگر 200 میلیون تومان وام بگیریم مبلغ پرداختی ماهانه سه میلیون و 600 هزار تومان می شود. کارمزد قسط اول 8 میلیون تومان، قسط سیزدهم 6 میلیون و 400 هزار تومان، قسط پنجم 4 میلیون و 800 هزار تومان، قسط سی و هفتم 3 میلیون و 200 هزار تومان و قسط 49 تا 600 میلیون تومان می باشد. .

برخی بانک ها به زنان خانه دار وام بانکی تحت عنوان وام خوداشتغالی با زنان می دهند و برخی دیگر بدون هیچ پیش شرطی به زنان وام فوری می دهند. برخی از آنها در ظاهر از نام وام فوری برای زنان استفاده می کنند، اما در واقع به مشتریان زن خود برای خرید لوازم خانگی اعتبار می دهند. به طور خلاصه، قبل از انتخاب بانک، بهتر است شرایط هر یک از آنها را بدانید.

در همین راستا در قانون بودجه سال جاری در قسمت تسهیلات اعتباری بانک مقرر شده است: «با توجه به اشتغال صنایع دانش بنیان و خلاق در سراسر کشور و کلیه استان ها با اولویت مناطق محروم، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران موظف است با معرفی صندوق نوآوری و شکوفایی بنگاه‌های دانش‌بنیان و خلاق، مبلغ 5000 میلیارد دلار از طریق بانک‌های عامل از محل منابع جاری سیستم پس‌انداز و سپرده بانک قرض‌الحسنه تأمین کند. تسهیلات پرداختی موضوع این بند توسط صندوق و وزارت امور اقتصادی و دارایی تعیین می شود.