دریافت وام برای بیماران خاص و نیازمند در سال 1401 • تصویر پایگاه خبری زندگی


وام برای بیماران نیازمند

سلیمی رئیس سازمان داوطلبانه جمعیت هلال احمر از پرداخت وام قرض الحسنه به بیماران نیازمند تا سقف 50 میلیون تومان با اقساط 36 ماهه خبر داد.

گزارش تصویر پایگاه خبری زندگیوحید سلیمی در گفت وگو با تسنیم، با اشاره به طرح قرض الحسنه جمعیت هلال احمر برای پرداخت وام به بیماران نیازمند، واگیر و صعب العلاج گفت: قرار است تا سقف 50 میلیون تومان وام قرض الحسنه پرداخت شود. به این بیماران در قالب وام قرض الحسنه پرداخت می شود.

برای دریافت وام بیماران خاص به کجا مراجعه کنیم؟

وی تصریح کرد: متقاضیان می توانند با مراجعه به شعب جمعیت هلال احمر در سطح استان نسبت به دریافت تسهیلات قرض الحسنه قرض الحسنه اقدام کنند.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در خصوص شرایط و ضوابط پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به بیماران نیازمند خاطرنشان کرد: این افراد باید ابتدا به پزشک مجاز جمعیت هلال احمر مراجعه و ارائه دهند. مدارک آنها و پس از تایید مدارک توسط پزشک مجاز و بررسی مدارک به کمیته تعیین شده ارسال می شود و مدارک توسط کمیته بررسی می شود.

برای دریافت وام بیماران نیازمند چه مدارکی لازم است؟

سلیمی گفت: ارائه صورت حساب پرداختی بیمار به بیمارستان، ارائه گواهی پزشکی مبنی بر بیماری و ارائه مدارک هویتی معتبر از جمله مواردی است که متقاضیان باید به کمیته ارائه کنند و همه اینها اسناد در کمیته بررسی می شود تا ترکیبی از این کمیته شامل مدیر کل جمعیت هلال احمر استان، معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان، خزانه دار، معاونت توانبخشی و حفاظت جمعیت در استان
وی با بیان اینکه امسال 100 میلیارد تومان از بانک مهر ایران برای اعطای اعطا شد، گفت: وام قرض الحسنه به بیماران لاعلاج و واگیر مورد توجه قرار گرفته است، وی افزود: تلاش می کنیم به همین تعداد تسهیلات در اختیار بانک رسالت قرار دهیم تا در اختیار بیماران قرار گیرد.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر همچنین به تایم لپس اشاره کرد بازپرداخت وام وی خطاب به بیماران نیازمند تصریح کرد: بررسی مدارک در کمیته کمتر از یک ماه دیگر انجام می شود و پس از بررسی هویت بیمار، فرد معرفی نامه دریافت می کند و می تواند برای دریافت به بانک عامل مراجعه کند. یک وام

سود و پرداخت وام برای بیماران خاص چقدر است؟

سلیمی همچنین در خصوص نحوه بازپرداخت تسهیلات قرض الحسنه به بیماران نیازمند گفت: کارمزد این تسهیلات 4 درصد و 36 ماه است.مجله ازدواج