دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی • تصویر از مجله زندگی

آدرس را وارد کنید my.medu.ir تبدیل در صورت داشتن رمز عبور کافی است با انتخاب نقش فرهنگی و وارد کردن کد ملی و رمز وارد سامانه شوید.

روش دوم:مجله ازدواج


پس از ورود به سامانه مطابق تصویر زیر بر روی فیش حقوقی کلیک کنید.

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی در سامانه جدید my.medu.ir (my medu) یا همان پنجره واحد خدمات تحصیلات این امکان برای همه معلمان و مربیان عزیز وجود دارد. معلمان و فرهنگیان خدمتگزار می توانند برای دریافت فیش حقوقی و اطلاع از فیش حقوقی خود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir مراجعه کنند.برای دریافت فیش حقوقی با کد ملی خود اقدام کنید.

برای دریافت فیش حقوقی معلمان وارد سامانه شوید

برای ورود به سامانه فیش حقوقی دو راه وجود دارد.

  1. با وارد کردن کد ملی و رمز عبور
  2. از طریق پورتال دولتی

روش اول:

دریافت فیش حقوقی از فرهنگیان با کد ملی

نحوه دریافت فیش حقوقی برای مربیان

در صفحه ای که باز می شود می توانید فیش حقوقی خود را بر اساس سال و ماه تنظیم کنید و روی view کلیک کنید. (برای نمایش تمام فیش های قانونی فیلتر ماه را خالی بگذارید تا رسیدهای همان سال نمایش داده شود.

اگر به دلایلی روش اول ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی معلمان را قبول نکردید، می توانید از طریق درگاه دولتی در همان صفحه اول (my.medu.ir) روی ورود کلیک کنید. در صفحه باز شده شماره موبایل خود را وارد کرده و تصویر امنیتی را تکمیل کرده و روی ارسال رمز یکبار مصرف کلیک کنید.

توجه: اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید. روی فراموشی رمز عبور کلیک کنید و در صفحه باز شده با وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه خود، رمز عبور را بازیابی کنید (می توانید یکی از روش های دریافت کد تایید، پیامک یا ارسال کد به برنامه شاد را انتخاب کنید.) کد تایید برای شما ارسال نشده است یا با پیغام خطا مواجه می شوید، روش دوم را دنبال کنید.

در صفحه بعد کد دریافتی را در قسمت مربوطه وارد کنید تا به سیستم my medu منتقل شود و طبق روش اول مراحل زیر را ادامه دهید.