دریافت فیش حقوقی بازنشستگان با کد ملی ( بازنشسته کشوری و تامین اجتماعی)

پس از تغییر گذرواژه به صفحه برگردید و کد ملی و رمز عبور جدید خود را وارد کنید. پس از ورود به پنل کاربری خود در منو بالای سایت روی مستمری بگیران —-> فیش حقوقی مستمری بگیران ——–> مشاهده فیش حقوقی مستمری بگیران کلیک کنید. (مطابق تصویر زیر)

در این پست با آموزش مرحله به مرحله نحوه دریافت فیش حقوق بازنشستگان کشوری، تامین اجتماعی و فرهنگیان (به زودی) در خدمت شما مستمری بگیران عزیز هستیم.

برای مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان کشوری وارد آدرس شوید و اطلاعات خواسته شده را پر کنید. در صفحه بعدی می توانید فیش حقوقی خود رو مطابق ماه انتخابی  مشاهده کنید. برای چاپ فیش حقوقی بازنشستگی خود روی دکمه چاپ فیش کلیک کنید یا به صورت فایل pdf ذخیره کنید.

اطلاعات لازم برای دریافت فیش حقوقی

  • شماره دفتر کل
  • کد ملی
  • شماره حساب

فیلم نحوه دریافت فیش حقوق بازنشسته کشوری

پس از دریافت کد را در فیلد کد احراز هویت وارد کنید تا به مرحله گذرواژه جدید منتقل شده و رمز عبور جدید خود را وارد کنید. ( حتما رمز را روی کاغذ یا جای مطمئن ذخیره کنید.

هرگونه سوال در رابطه با دریافت فیش حقوق بازنشستگی کشوری و تامین اجتماعی در در پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید.منبع

سایت فیش حقوقی بازنشسته کشوری

کد ملی (همان نام کاربری) و رمز عبور خود را وارد کنید. ( در صورت فراموشی رمز عبور رو گذرواژه را فراموش کرده ام بزنید) در صفحه باز شده کد ملی خود را وارد کرده و روش بازنشانی گذر واژه را روی پیامک قرار دهید.

در صفحه باز شده سال و ماه مد نظر خود را جهت دریافت فیش حقوق بازنشستگی انتخاب کنید و در فیلد نوع پرداخت: پرداخت ماهانه را انتخاب کنید.

برای دریافت فیش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی  ابتدا وارد آدرس  شوید.

کد تایید جهت تغییر رمز عبور به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد.

صفحه ورود به سایت تامین اجتماعی برای دریافت فیش حقوقی

مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان