درخواست آنلاین گذرنامه موقت اربعین ارائه شد • تصویر از مجله زندگی

این کارت تا پایان 12 مهر 1401 اعتبار دارد و فقط برای خروج از کشور به عراق است و قبل از 28 صفر برای ورود به عراق باید از آن استفاده کنید.
از این ورق می توان برای سفرهای زمینی و هوایی استفاده کرد.
دانش آموزانی که خدمت سربازی نکرده اند نمی توانند از این کارت استفاده کنند و برای شرکت در راهپیمایی اربعین باید گذرنامه داشته باشند.

برای دریافت کارت ویژه اربعین باید در سامانه سخا ثبت نام کنید

مردم می توانند از سایت بازدید کنند epolice.ir کارت ویژه اربعین را از آنها بخواهید. به گزارش تصویر زندگی به نقل از مهر، سردار مهدی حاجیان سخنگوی فراجا ساعت 14 در گفت و گو با خبر گفت: افرادی که تاکنون برای دریافت گذرنامه خود در 10+ ایستگاه پلیس ثبت نام نکرده و یا گذرنامه خود را دریافت نکرده اند، می توانند با مراجعه به سایت epolice.ir برای دریافت گذرنامه ویژه اربعین خود اقدام کنند. وی افزود: این کارت ویژه تا ۷۲ ساعت پس از درخواست برای متقاضیان ارسال می شود.

(ظاهرا این گزینه از سایت حذف شده است مستقیماً از لینک زیر وارد سیستم شوید)

اگر از افرادی هستید که به دفاتر خدمات الکترونیک نیروی انتظامی (پلیس+10) مراجعه کرده و برای دریافت گذرنامه اقدام کرده اید و قصد دارید برای شرکت در راهپیمایی اربعین به عراق بروید و هنوز نرفته اید. گذرنامه خود را دریافت کردید، می توانید از طریق سایت epolice.ir برای صدور کارت ویژه اربعین اقدام کنید و پس از دریافت این گذرنامه به عراق سفر کنید.

اپلیکیشن آنلاین گذر موقت اربعینمجله ازدواج

قبل از یادگیری نحوه درخواست برای این برگه، خواندن نکات زیر می تواند شما را راهنمایی کند:

مهلت پاس ویژه تا چه زمانی است؟

برای پیدا کردن: آخرین اخبار پیاده روی اربعین در 24 ساعت گذشته

وارد سامانه epolice.ir شوید

برای ثبت درخواست صدور کارت ویژه اربعین به سایت خدمات الکترونیک پلیس به نشانی epolice.ir مراجعه و وارد قسمت خدمات اینترنتی یا آدرس شوید. شستشو
پس از ثبت نام یا ورود به سیستم مطابق تصویر زیر از منوی کناری قسمت پاسپورت و سپس اپلیکیشن پاسپورت را انتخاب کنید. در صفحه ظاهر شده در صورتی که درخواست گذرنامه خود را در دفاتر پلیس +10 ثبت کرده اید، می توانید گزینه کارت گردش ویژه اربعین را انتخاب کنید. پس از انتخاب این گزینه بر روی کلمه قبول می کنم و مراحل بعدی که در انتها مشخص شده است را انجام داده و درخواست خود را نهایی کنید. در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد سامانه می توانید با شماره 02181240090 تماس حاصل فرمایید.