دانلود نوحه شهریاریم سن آقا مهدی رسولی • مجله ازدواج

باخماسون دا بیزه زهرا جانی قهر ایلمرخ

گل بیزیم مجلسی گوخما آقا سو استمیریخ

ما شهریار هستیم پیرمرد دارو نداریم پیرمرد

(برای دانلود روی سه نقطه پلیر کلیک کنید و روی گزینه دانلود کلیک کنید)

در این ماه عزاداران با پوشیدن لباس های مشکی و تنگ و شرکت در تشییع پیکر بستگان شهید ابراز همدردی می کنند. همچنین در این ماه مراسم تعزیه خوانی و نوحه خوانی برپا می شود و داستان صمیمی و دردناک شهادت امام حسین (ع) و خاندان پاک و بزرگوارش بیان می شود.

از دیگر فعالیت های انجام شده در این ماه می توان به توزیع ایام نیکوکاری و غذا به نیازمندان، مستمندان و مستمندان اشاره کرد. این کار به عنوان یک رسم و سنت در بسیاری از کشورهای اسلامی انجام می شود و نشان دهنده همدردی و همبستگی با نیازمندان است.

نوحه شب اول محرم 1402 با صدای مهدی رسولی از قاریان برجسته اهل بیت به صورت فایل صوتی در اختیار علاقه مندان و دوستداران اباعبدالله قرار گرفته است. در سایت تصویر زندگی می توانید به دعای محرم 1402 از دیگر دعاها و ذکرهای اهل بیت(ع) دسترسی پیدا کنید.

سنین اشخینده آغا ایلر اولار دربه دریخ

ماه محرم یکی از ماه های مهم هجری قمری است که به دلیل شهادت امام حسین (ع) و یارانش در روز عاشورا در تاریخ اسلام از اهمیت خاصی برخوردار است. این ماه با شعار «یا حسین» همواره به یاد رشادت، استقامت، صبر و فداکاری امام حسین (ع) و یارانش در فراز و نشیب های اقویه و تاسوعا، عزاداری و تلاوت می شود.

باخماسون دا بیزه زهرا جانی قهر ایلمرخ

روی میز بوی مریخ می آید

ما شهریار هستیم پیرمرد دارو نداریم پیرمرد

به طور کلی ماه محرم یکی از ماه‌های مهم در تقویم هجری قمری است و در تاریخ اسلام از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در این ماه به یاد شجاعت، استقامت و فداکاری امام حسین (ع) عزاداری و مرثیه‌خوانی می‌شود. و یارانشمجله ازدواج

افتخار ما آقای یارعلی یارالی است

گل بیزیم مجلسی گوخما آقا سو استمیریخ

دانلود نوحه شهریاریم سن آقا با صدای مهدی رسولی