دانلود نوحه شب دوم محرم الحرام 1402 با صدای میثم مطیعی • مجله ازدواج

به طور کلی ماه محرم یکی از ماه‌های مهم در تقویم هجری قمری است و در تاریخ اسلام از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در این ماه به یاد شجاعت، استقامت و فداکاری امام حسین (ع) عزاداری و مرثیه‌خوانی می‌شود. و یارانشمجله ازدواج

مداحی شب دوم محرم الحرام 1402 با صدای میثم مطیعی از قاریان برجسته اهل بیت به صورت فایل صوتی توسط اباعبدالله برای علاقه مندان و عاشقان برای دانلود قرار گرفته است. همچنین می توانید به مداحی های محرم الحرام 1402 سایر مداحان و مداحان اهل بیت در سایت تصویر زندگی دسترسی داشته باشید.

در این ماه عزاداران با پوشیدن لباس های مشکی و تنگ و شرکت در تشییع پیکر بستگان شهید ابراز همدردی می کنند. همچنین در این ماه مراسم تعزیه خوانی و نوحه خوانی برپا می شود و داستان صمیمی و دردناک شهادت امام حسین (ع) و خاندان پاک و بزرگوارش بیان می شود.

ماه محرم یکی از ماه های مهم هجری قمری است که به دلیل شهادت امام حسین (ع) و یارانش در روز عاشورا در تاریخ اسلام از اهمیت خاصی برخوردار است. این ماه با شعار «یا حسین» همواره به یاد رشادت، استقامت، صبر و فداکاری امام حسین (ع) و یارانش در فراز و نشیب های اقویه و تاسوعا، عزاداری و تلاوت می شود.

(برای دانلود روی سه نقطه پلیر کلیک کنید و روی گزینه دانلود کلیک کنید)

دانلود نوحه شب اول محرم الحرام 1402 با صدای میشم مطیعی.

از دیگر فعالیت های انجام شده در این ماه می توان به توزیع ایام نیکوکاری و غذا به نیازمندان، مستمندان و مستمندان اشاره کرد. این کار به عنوان یک رسم و سنت در بسیاری از کشورهای اسلامی انجام می شود و نشان دهنده همدردی و همبستگی با نیازمندان است.