دانلود سامانه اعلام وضعیت اربعین بدون نیاز به اینترنت • مجله تصویر

دانلود اپلیکیشن سامانه اعلام وضعیت اربعین

نحوه استفاده از سامانه اعلام وضعیت اربعین

راحت و کاربردی: برای استفاده از این سیستم، فقط “نمایشگاه بله” را وارد کنید! به همین راحتی!

«سامانه اعلام وضعیت اربعین» امسال در آیین پیاده روی اربعین زائران کربلای معلی را همراهی می کند.

بدون نیاز به سیم کارت عراقی شما می توانید از این سیستم با سیم کارت ایرانی استفاده کنید. «سیستم اطلاع رسانی وضعیت اربعین» برنامه بله بر اساس کد USSD کار می کند و نیازی به اینترنت ندارد، بنابراین کاملا رایگان است.

در اربعین 1401 تنها با استفاده از سامانه اطلاع رسانی وضعیت اربعین در بله می توانید دوستان و آشنایان خود را در عراق بدون اینترنت به راحتی پیدا کنید.

راهنمای کاربری سامانه اطلاع رسانی وضعیت اربعین

  • پس از نصب اپلیکیشن، در منوی پایین پیام بانکی در قسمت «ویترین» گزینه «بله» را انتخاب کنید.
  • گزینه اعلام وضعیت یا نمایش وضعیت را انتخاب کنید
  • برای ذخیره آخرین وضعیت زائر، گزینه اعلام وضعیت و برای اطلاع از آخرین وضعیت مسافر خود، گزینه نمایش وضعیت را انتخاب کنید.

چرا باید از سامانه اعلام وضعیت اربعین در بله استفاده کنیم؟

سیم کارت عراق گران است و به دلیل ترافیک شبکه و بسترهای ارتباطی ضعیف در عراق، ممکن است کیفیت خدمات آن در ایام اربعین مناسب نباشد. همچنین هنگام خرید این سیم کارت ها باید آنها را امتحان کرد و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل کرد، اما در ایران این امکان وجود ندارد. یعنی شما می توانید یک سیم کارت عراقی بخرید و متوجه شوید که در عراق کار نمی کند. پیشنهاد ما استفاده از سامانه بله اربعین است که رایگان و همیشه در دسترس است و بدون نیاز به اینترنت کار می کند.مجله ازدواج

اگر مسافر دارید: برای اطلاع از وضعیت زائران اربعین کافی است شماره مسافر خود را در قسمت «نمایش وضعیت» قسمت «ویترین» بله وارد کنید.

آیا خرید سیم کارت عراق برای اربعین ضروری و سودآور است؟

با استفاده از سامانه اطلاع رسانی وضعیت اربعین و قسمت «نمایش وضعیت» می توانید همیشه از وضعیت مسافر خود مطلع شوید.
برای استفاده از این سیستم کافیست Yes را نصب کنید و به “ویترین” بله بروید. شماره مسافر خود را در قسمت “مشاهده وضعیت” وارد کنید و از آخرین وضعیت آنها مطلع شوید.
با استفاده از سیستم اطلاع رسانی وضعیت بله، دوستانه و همسفر عزیزان خود باشید!

اپلیکیشن بله سیستم اطلاع رسانی اربعین را در نسخه بله اندروید در دسترس تمامی کاربران خود قرار داده است. این سامانه ویژه زائران اربعین را به خانواده و آشنایان خود متصل می کند و زائران اربعین می توانند با سیم کارت ایرانی و بدون نیاز به اینترنت یا خرید سیم کارت عراقی با ثبت وضعیت به صورت کاملا رایگان از آن استفاده کنند. آخرین وضعیت خود را به خانواده و آشنایان خود اطلاع دهد.

معاون امور محتوایی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی با بیان اینکه مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی از فعالیت‌های کاربردی نوآورانه در حوزه‌های مذهبی و آیینی حمایت می‌کند، گفت: افراد می توانند آخرین نسخه نرم افزار را نصب یا آپدیت کنند، بله، از امکانات این سیستم.

سامانه اعلام وضعیت اربعین در پیام رسان بله

توجه داشته باشید که برای استفاده از “سامانه اعلام وضعیت اربعین” نیازی به انجام هیچ یک از موارد ذکر شده نیست و این سامانه کاملا رایگان است.

توجه: در صورت انجام فعالیت های زیر هزینه تلفن همراه توسط اپراتور از شما دریافت می شود:

  • اگر داده های تلفن همراه خود را در عراق فعال کنید.
  • اگر در عراق با سیم کارت ایرانی پیامک می دهید.
  • اگر در عراق به تماس تلفنی خود پاسخ دهید.
  • اگر با سیم کارت ایرانی خود با جایی در عراق تماس می گیرید.

رایگان: می توانید به صورت کاملا رایگان مکان خود را به عزیزان خود اطلاع دهید.

جهت اطلاع: جدیدترین راهپیمایی اربعین امسال

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، معاون امور محتوایی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی گفت: سامانه اعلام وضعیت اربعین می تواند بدون نیاز به اینترنت مکان افراد را به همراهان نشان دهد. . یا سیم کارت عراقی زائران کمک کنند.
آقای پورابوالقاسم افزود: این سامانه حاصل یکی از اپلیکیشن های داخلی است و در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری مرکز توسعه فرهنگ و هنر برای همراهی با زائران کربلا رونمایی شد. در واقعه بزرگ جهان تشیع.

اگر مسافر هستید: برای استفاده از این سیستم، آخرین نسخه بله را نصب کرده و به قسمت «ویترین» بروید. در بخش “اعلام وضعیت” وضعیت خود را ذخیره کنید.

بدون نیاز به اتصال به اینترنت: این سامانه بدون نیاز به اینترنت در دسترس همه زائران است.

بله، سامانه ارتباطی اربعین چگونه به زائران و خانواده هایشان در اربعین 1401 کمک می کند.