دانلود زیارت امام زمان فرهمند ☀️ + نماز جمعه • مجله Image de la vie

و از خدا می خواهم که بر محمد و آل محمد درود فرستد و مرا از منتظران تو و یاران و یاوران تو در برابر دشمنانت و از شهدای آستانت از شیفتگانت قرار دهد. امروز جمعه است و روز تو روزی است که ظهورت و گشایش کار مؤمنان در این روز به دست تو و کشتن کافران سلاح امید تو خواهد بود و من مولای من هستم. این روز یک مهمان و پناهنده با توست و تو ای سرور من افتخار بچه ها هستی. بزرگواران، شما را از جانب خداوند برای استقبال و پناه دادن به من فرستاده، پس مرا بپذیرید و پناهم دهید، درود خداوند بر شما و خانواده های پاکتان.

ذکر روز جمعه چیست؟ درود خدا بر علی محمد و آل محمد

وَ أَسْأَلُ اللَّهَ أَنْ یُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ أَنْ یَجْعَلَنِی مِنَ الْمُنْتَظِرِینَ لَکَ وَ التَّابِعِینَ وَ النَّاصِرِینَ لَکَ عَلَى أَعْدَائِکَ وَ الْمُسْتَشْهَدِینَ بَیْنَ یَدَیْکَ فِی جُمْلَهِ أَوْلِیَائِکَ یَا مَوْلایَ یَا صَاحِبَ الزَّمَانِ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَیْکَ وَ عَلَى آلِ بَیْتِکَ هَذَا یَوْمُ الْجُمُعَهِ وَ هُوَ یَوْمُکَ الْمُتَوَقَّعُ فِیهِ ظُهُورُکَ وَ الْفَرَجُ فِیهِ لِلْمُؤْمِنِینَ عَلَى یَدَیْکَ وَ قَتْلُ الْکَافِرِینَ بِسَیْفِکَ وَ أَنَا یَا مَوْلایَ فِیهِ ضَیْفُکَ وَ جَارُکَ وَ أَنْتَ یَا مَوْلایَ کَرِیمٌ مِنْ أَوْلادِ الْکِرَامِ وَ مَأْمُورٌ بِالضِّیَافَهِ وَ الْإِجَارَهِ فَأَضِفْنِی وَ أَجِرْنِی صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَیْکَ وَ عَلَى أَهْلِ بَیْتِکَ الطَّاهِرِینَ.

ترجمه دعای امام زمان

در این مطلب زیارت امام زمان (عج) را با فایل صوتی آن با صدای استاد محسن فرهمند و نماز جمعه و ذکر برای شما علاقمندان به حضرت ولی عصر (عج) آماده کرده ایم. ما را از دعای خیرتان رها نکنید لطفا برای من فحاشی کنید

پخش آنلاین زیارت امام زمان توسط فرهمند

سلام بر تو ای حجت خدا بر سرزمینش، سلام بر تو ای بیننده خدا در میان آفریده هایش، سلام بر تو ای نور خدایی که مسافران به سوی او روشنایی می یابند و به این نور اندوه و درد است. دور از مومنان سلام بر تو ای خورشید پاک. و ای بیم از هرج و مرج روزگار، سلام بر تو، ای یار نیکوکار، سلام بر تو، ای ظرف نجات، سلام بر تو، ای چشمه حیات، سلام بر تو، درود خدا بر تو باد. تو و اهل بیتت پاک و پاکیزه سلام بر تو، خداوند در وفای به عهدی که به تو داده است به پیروزی تو و ظهور امرت تعجیل گردد، سلام بر تو ای مولای من، من به تو مقربم و آگاهم. عزت دنیا و آخرت تو را و با دوستی تو و خانواده ات و ظهورت به خدا تقرب می جویم و منتظر ظهور حق در دست تو هستم.

ترجمه فارسی: (خدایا رحمتت را بر محمد و آل محمد عنایت کن)مجله ازدواج

برای دانلود فایل صوتی دعای امام زمان با صدای دلنشین استاد فرهمند آزاد روی دکمه زیر کلیک کنید.

» دانلود صوت زیارت امام زمان

متن زیارت امام زمان (عج) در روز جمعه

دانلود زیارت امام زمان

السَّلامُ عَلَیْکَ یَا حُجَّهَ اللَّهِ فِی أَرْضِهِ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا عَیْنَ اللَّهِ فِی خَلْقِهِ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا نُورَ اللَّهِ الَّذِی یَهْتَدِی بِهِ الْمُهْتَدُونَ وَ یُفَرَّجُ بِهِ عَنِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْکَ أَیُّهَا ​​​​​​​​الْمُهَذَّبُ الْخَائِفُ السَّلامُ عَلَیْکَ أَیُّهَا ​​​​​​​​الْوَلِیُّ النَّاصِحُ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا سَفِینَهَ النَّجَاهِ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا عَیْنَ الْحَیَاهِ السَّلامُ عَلَیْکَ صَلَّى اللَّهُ عَلَیْکَ وَ عَلَى آلِ بَیْتِکَ الطَّیِّبِینَ الطَّاهِرِینَ السَّلامُ عَلَیْکَ عَجَّلَ اللَّهُ لَکَ مَا وَعَدَکَ مِنَ النَّصْرِ وَ ظُهُورِ الْأَمْرِ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا مَوْلایَ أَنَا مَوْلاکَ عَارِفٌ بِأُولاکَ وَ أُخْرَاکَ أَتَقَرَّبُ إِلَى اللَّهِ تَعَالَى بِکَ وَ بِآلِ بَیْتِکَ وَ أَنْتَظِرُ ظُهُورَکَ وَ ظُهُورَ الْحَقِّ عَلَی یَدَیْکَ،