دانلود اپلیکیشن Starlink برای اندروید و آیفون • تصویر از مجله زندگی

هزینه خرید اینترنت ماهواره ای استارلینک این شامل هزینه اولیه برای خرید تجهیزات و هزینه خدمات ماهانه آن است. در واقع اکنون قیمت ظرف یا کیت آن برابر با 599 دلار است و هزینه ماهانه سرویس استارلینک 110 دلار است.

بنابراین حتی اگر روزی اینترنت استارلینک به کشورمان باز شود، هم برای تجهیزات و هم خدمات ماهانه با قیمت های نجومی مواجه خواهیم شد. با یک محاسبه ساده و در نظر گرفتن هزینه های جانبی، قیمت دیش استارلینک در ایران نزدیک به 20 میلیون تومان و هزینه سرویس ماهیانه از 3 میلیون تومان نیز فراتر می رود. بنابراین بسیاری از افراد در کشور ما قادر به تهیه آن نخواهند بود.مجله ازدواج

اتفاقات اخیر و اختلال در دسترسی به اینترنت و شبکه های اجتماعی بین المللی باعث شده تا عده ای از این فرصت استفاده کنند و به جای آن باج افزار و برنامه های آلوده نصب کنند. برنامه Starlink آنها سعی می کنند حساب های بانکی مردم را تخلیه کنند و اطلاعات را سرقت کنند. ما در سیمای رسانه زندگی واجب دانستیم که هموطنان عزیز را از این خطر آگاه کنیم.

گزارش تصویر پایگاه خبری زندگی به گزارش دیجیاتو، اینترنت ماهواره ای استارلینک در هفته های اخیر و به خصوص در روزهای اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اما کاربر برای استفاده از اینترنت ماهواره ای استارلینک چقدر باید هزینه کند و قیمت خرید دیش یا ترمینال چقدر است؟
اینترنت ماهواره ای استارلینک اگرچه قدمت زیادی ندارد اما در مدت حضور خود در بازار توانسته کاربران زیادی را به خود جذب کند و اکنون کاربران در ایران منتظر دسترسی به آن هستند. در واقع، با لغو برخی تحریم‌های فناوری ایران از سوی آمریکا، ایلان ماسک، مدیرعامل اسپیس‌ایکس، قول فعال‌سازی استارلینک را برای کشورمان داد.

احتمالا شما با جستجو دانلود برنامه Starlink برای اندروید و آیفون شما از طریق گوگل و سایر موتورهای جستجو به این صفحه آمدید. خبر بد این است که بدون داشتن تجهیزات لازم و نصب برنامه بر روی گوشی اندرویدی و آیفون خود نمی توانید به اینترنت ماهواره ای Starlink دسترسی پیدا کنید. در ادامه تجهیزات مورد نیاز برای اتصال به اینترنت استارلینک را توضیح دادیم.

سخت افزار مورد نیاز برای Starlink

هزینه خرید اینترنت ماهواره ای استارلینک

دانلود اپلیکیشن اندروید و آیفون برای اتصال به اینترنت ماهواره ای Starlink

از ابتدا باید گفت که اینترنت ماهواره ای استارلینک ارزان نیست و حتی در ماه های اخیر قیمت خرید دیش یا کیت آن و همچنین سرویس این اینترنت افزایش یافته است. در حالی که در گذشته قیمت خرید دیش 499 دلار بود و استارلینک سرویس خود را با قیمت ماهانه 99 دلار ارائه می کرد، مدتی است که این قیمت ها را افزایش داده است.

در ادامه می خواهیم نگاهی به آن بیندازیم هزینه اینترنت ماهواره ای استارلینک و همچنین قیمت خرید دیش یا ترمینال و سرویس آن دارند