خوردن این میوه میل جنسی شما را دو برابر می کند • تصویر از مجله Life


اخیراً دانشمندان فواید دیگری از سیب را کشف کرده اند، به نظر آنها زنانی که به طور منظم یک یا دو سیب در روز می خورند نسبت به زنانی که سیب در رژیم غذایی خود ندارند رابطه جنسی با کیفیت تری دارند.

از طرفی به حرام بودن شهرت دارد و از طرف دیگر درمان کننده بسیاری از بیماری هاست. این همان سیب است، میوه ای که خواص بی شمارش آن را به غذایی استثنایی تبدیل کرده است. اما اخیرا دانشمندان فواید دیگری از سیب را کشف کرده اند. به گفته آنها، زنانی که به طور منظم یک یا دو سیب در روز می خورند، نسبت به زنانی که سیب در رژیم غذایی خود ندارند، رابطه جنسی بهتری دارند. .

در این تحقیق 781 زن که سابقه اختلالات جنسی نداشتند، داروی خاصی استفاده نمی کردند و دچار افسردگی نبودند مورد آزمایش قرار گرفتند. نتایج نشان داد که مصرف روزانه سیب نه تنها وضعیت جسمانی زنان را بهبود می بخشد، بلکه عملکرد جنسی آنها را در جهت مثبت تغییر می دهد.

در واقع سیب نیز مانند شکلات حاوی مقدار قابل توجهی پلی فنول و آنتی اکسیدان است که باعث افزایش جریان خون در دستگاه تناسلی زنان می شود و همچنین فلوریزین موجود در سیب که مشابه هورمون استروژن است، لذت و رضایت زنان را افزایش می دهد. در یک رابطه رابطه جنسی کمک می کند. نکته جالب توجه این است که بسیاری از خواص ذکر شده فقط در پوست سیب یافت می شود. بنابراین به خانم ها توصیه می شود برای داشتن رابطه جنسی خوب، خوردن سیب را با پوست فراموش نکنند.مجله ازدواج