خودروهای موجود در سیستم یکپارچه چگونه اولویت بندی خواهند شد؟ • تصویر مجله زندگی

اولویت بندی خودروها در سامانه یکپارچه فروش خودرو کشوری بر اساس میزان عرضه و تقاضای خودرو در سال 1402 است. زمان تحویل خودرو شما در تاریخ بعدی منتقل خواهید شد. به همین دلیل در اولین چرخه عرضه خودرو در قالب سامانه یکپارچه، موعد تحویل برخی از محصولات ایران خودرو به سال 1403 موکول شد.

یکی از موضوعات مهم ثبت نام در سامانه کلی عرضه خودرو، تعیین اولویت ها است. اولویت بندی خودروهای سیستم یکپارچه یک سوال قابل بحث برای کاربران است، با این حال، تعیین اولویت ساده تر از آن چیزی است که در نگاه اول به نظر می رسد.

اولویت بندی وسیله نقلیه سیستم یکپارچه مانند انتخاب رشته دانشگاهی است. به این معنا که خودروهای محبوب را در ردیف های جلو قرار می دهید.

اولویت بندی خودروها در سامانه یکپارچه با موضوع طرح تبدیل که مدتی بعد به آن اشاره شد متفاوت است. اگر مردم مایل به تحویل خودرو در تاریخ انتخابی نیستند، می توانند خودرو را تعویض کنند. در نتیجه متقاضیان می توانستند زودتر با مراجعه به سیستم یکپارچه خودروی جایگزین را برای تحویل انتخاب کنند. البته این موضوع در مرحله اول طرح تلفیقی ارائه شد. مشخص نیست امکان تبدیل خودروی آپشن برای مرحله دوم این طرح در نظر گرفته می شود یا خیر.مجله ازدواج

سیستم یکپارچه اولویت بندی خودرو

اولویت بندی وسیله نقلیه سیستم یکپارچه مانند انتخاب رشته دانشگاهی است. یعنی ماشین های محبوب را در ردیف های اول قرار می دهید و ماشین هایی که کمتر دوست دارید در اولویت های بعدی قرار می گیرند. امکان انتخاب هر ترجیح سازنده خودرو وجود دارد. بنابراین شما می توانید هر یک از ماشین های مورد نظر خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال اولویت اول می تواند شاهین اتوماتیک از گروه خودروسازی سایپا باشد، در حالی که اولویت دوم فردا SX5 از گروه فردا موتورز و اولویت سوم جک S3 از کرمان موتور خواهد بود. همچنین می توانید محصولی از شرکت مدیران خودرو برای اولویت چهارم یا پنجم انتخاب کنید. تا آخر سامانه ملی یکپارچه فروش خودرو ثبت نامامکان اصلاح و جابجایی اولویت ها وجود دارد.

اولویت خودرو برای کاندیداها چه خواهد بود؟