خرید پی ال سی زیمنس

درصورت استفاده از Remote I/O می توان سیم کشی سنسور ها و عملگرها را به کارت های I/O نصب شده در Remote I/O متصل نمود. در این پروسه ها کنترل کمیت ها پیوسته ای از قبیل دما،فشار،LEVEL، فلو، PH و… از اهمیت بالایی برخوردار است و طبیعتا بحث مونتاژ قطعات مورد نظر نمی باشد. LOGO یا Logic Modules کنترل کننده ساده و ارزان قیمتی است که برای کار های کنترلی کوچک کاربرد دارد. این PLC به صورت کمپاکت است و برنامه ریزی آن توسط کلید های روی آن انجام می شود. فروشگاه اینترنتی سیان شاپ برای سهولت خرید مشتریان عزیز طراحی و ساخته شده است که امکان ارسال به تمام نقاط کشور را با کمک و همیاری شرکت های پستی معتبر شامل پیشتاز و تیپاکس و…

S7-200 کمترین قیمت را در بین plc های دیگر زیمنس s7 به خود اختصاص داده بود. نصب و برنامه نویسی آسان، استفاده به عنوان ماژول اضافی در کنار cpu، برنامه نویسی آن با نرم افزار step7-micro/win، ورودی و خروجی های on-board از دیگر گفتنی ها در مورد این پی ال سی می باشد. همان طور که می دانید پی ال سی plc اجزای متفاوتی دارد و به دو نوع سخت افزار پی ال سی و نرم افزار پی ال سی تقسیم بندی شده است. در مورد سخت افزار plc باید بیان کنیم که از ماژول برنامه نویسی و منبع تغذیه تشکیل شده است و شامل واحد منبع تغذیه و واحد پردازش مرکزی و تایمرها و شمارنده ها و ترمینال خروجی و ترمینال های ورودی و مدول رابط و مدول منبع تغذیه و غیره می باشد.

کارت دیجیتال لوگو زیمنس DM8 230R

خرید پی ال سی زیمنس

در طبقه بندی محصولات زیمنس PLC ها در زیر محصولات SIMATIC (سیماتیک) قرار می گیرند. HMI یک کامپیوتر صنعتی است که برای برقراری ارتباط باPLC و اپراتور مورد استفاده قرار می گیرد به عبارت دیگر از HMI به منظور وارد کردن دستورات بهPLC و کسب بازخورد از وضعیت آن‌ ها، مورد استفاده قرار می گیرد. میتوانید با فشردن دکمه بالا با سپنتا کنترل تماس بگیرید و یا برای ما پیام بگزارید. ﻣﻤﮑﻦ اﺳﺖ در ﻓﺮاﯾﻨﺪي ﺧﺴﺎرات ﻧﺎﺷﯽ ازﺗﻮﻗﻒ، آن ﻗﺪر زﯾﺎد ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﮔﺬاري اوﻟﯿﻪ ﺑﺮاي داﺷﺘﻦ ﯾﮏ ﺳﯿﺴﺘﻢ H در ﻣﻘﺎﺑﻞ آن ﻧﺎﭼﯿﺰ ﻣﺤﺴﻮب ﺷﻮد. ﺑﻪ ﻃﻮر ﻣﻌﻤﻮل در سیستم های ریداندانسی زیمنس، از ﯾﮏ ﺟﻔﺖ CPU اﺳﺘﻔﺎده ﻣﯽﺷﻮد.

انواع سی پی یو سری 300 زیمنس Siemens S7-300

به همین علت می توانند در برابر همه عوامل مخرب بیرونی مانند سرما و گرما و گرد و غبار بسیار مقاوم باشند. که پی ال سی زیمنس مدل S7-300 CPU PN/DP را برای استفاده به عنوان یک کنترل کننده مرکزی با خطوط ورودی و خروجی مرکزی و توزیع شده مناسب کرده است. این PLC دارای اینرفیس و رابط کاربری DP-master/slave و MPI / PROFIBUS به طور جداگانه و ترکیبی و دو پورت با رابط یکپارچه PROFINET با توپولوژی خطی میباشد که این مدل را از سایر پی ال سی های خانواده SIMATIC S7 300 plc زیمنس مجزا نموده است. PLC های LOGO مناسب برای پروژه های کوچک با تعداد ورودی و خروجی های کم مانند اتوماسیون ساختمان، دستگاه های کوچک، سیستم روشنایی و … می باشد.

  • زیمنس، شرکتی آلمانی و چند ملیتی است، که در سال ۱۸۴۷ توسط ارنست فون زیمنس در شهر برلین تاسیس شد.
  • پردازنده ارتباطات همچنین می تواند برای ارتباطات اضافی S7 در سیستم های SIMATIC H و برای برنامه های کاربردی ایمن در ارتباط با S7-400 F-CPU استفاده شود.
  • از لحاظ پردازش و تعداد ورودی خروجی ها و ماژول ها از سری S7-200 و S قوی تر و مناسب تر میباشد و برای کاربرد هایی که نیاز به توابع خاص برنامه نویسی نیز میباشد از آن استفاده می شود.
  • تغییر عملکردها و تابع‌ها به‌راحتی و تنها با فشار دادن یک دکمه قابل انجام است و نیازی به سیم‌‌کشی‌های مجدد و زمان‌گیر نیست.
  • کنترلرهای C7 ترکیبی از S7-300 و Operator Control هستند و علاوه بر اینکه کار کنترلی را انجام می دهد، از طریق پنل می توان مقادیر ورودی، خروجی و آلارم ها و… را مانیتور کرد و همچنین آنها را تغییر داد.

CP بر روی رک S7-400 نصب شده و از طریق گذرگاه backplane به ماژول های دیگر متصل می شود. با پردازنده خود، CPU را از وظایف ارتباطی خلاص می کند و اتصالات اضافی را تسهیل می کند. CP برای اتصال SIMATIC S7-400 به شبکه های اترنت صنعتی استفاده می شود. به عنوان مثال در دستگاه پرس نشان داده شده در شکل زیر، لازم است اگر سنسور نوری،قطعه را دید کانوایر خاموش شود. اگر سنسور قطعه را دید و کانویر نیز خاموش شده بود، در نتیجه پرس انجام شود.

قبل از هر چیز بهتر است اشاره ای کنیم به اینکه خرید plc مد نظر شما باید بر اساس چه معیارهایی باشد. توصیه میکنیم در خرید و انتخاب plc مد نظر خود موارد زیر را حتما در نظر گرفته و بر اساس نیازمندی خود در پروژه صنعتی، اقدام به خرید نمایید. در آموزش مجازی به دلیل اینکه بیننده با محدودیت هایی مواجه است مثلا امکان پرسیدن سوال را ندارد درنتیجه ترتیب آموزش از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. به نظر بنده بهترین ویژگی این بسته همین نکته هست یعنی ترتیب مباحث آموزشی طوریست که بیننده جواب تمام سوالات خود را بدون هیچ پیش نیازی فرامیگیرد. ، این کد تخفیف به‌صورت سیستمی بوده و صرفاً برای شرکت‌کنندگان دوره در نظر گرفته خواهد شد، بدین صورت با مبلغی تقریباً ناچیز تمام فصل‌های بعدی که در آینده نزدیک تولید خواهند شد در اختیار شما قرار خواهند گرفت.