خرید و فروش هر چیزی که می خواهید با دیوار • تصویر از مجله زندگی

فرقی نمی کند کجای ایران باشی: پوشش جغرافیایی دیوار به اندازه کل ایران است. در هر کجای ایران که باشید می توانید از خدمات دیوار استفاده کنید. این بازار فرصتی برابر برای همه کسانی است که می خواهند از آن استفاده کنند.

دیگر نیازی به فایل املاک ندارید: اجاره، رهن، خرید یا فروش خانه و آپارتمان یکی از زمان برترین کارهایی است که می توانید با آن مواجه شوید. به آژانس های املاک مراجعه کنید و از خانه ها دیدن کنید و قیمت را چانه بزنید تا به توافق برسید و قرارداد را ببندید. دیوار بخشی از این فرآیند پر زحمت را تسهیل کرد. خواه فروشنده یا خریدار باشید و قصد اجاره یا اجاره ملک را دارید، با کمک پوسترهای دیواریشما بخش بزرگی از املاک موجود در بازار مستقل ایران را پیش روی خود دارید.

با دیوار می توان به اقتصاد خانواده فکر کرد: اغلب شما اصلا نیازی به خرید محصول جدید ندارید. زیرا یک محصول دست دوم تمیز و سالم قیمت به صرفه تری دارد و نیاز ما را برآورده می کند. قبلاً یافتن کالاهای مستعمل قابل اعتماد دشوار بود و هر دستگاهی بازار مخصوص به خود را در گوشه ای از شهر داشت. اما اکنون می توانید با اپلیکیشن دیوار عکس های مختلف یک محصول را مشاهده کنید، با صاحب محصول ارتباط برقرار کرده و با خیال راحت آن را خریداری کنید.

از کوچک تا بزرگ: اگر تجارت دارید و فروشنده حرفه ای محصولات مختلف هستید، دیوار ویترین فروش محصولات شماست. نه تنها هرکسی می تواند برای رفع نیازهای خود از دیوار استفاده کند، بلکه شرکت ها نیز می توانند از دیوار استفاده کنند تا محصولات خود را در اختیار میلیون ها کاربر این نرم افزار محبوب ایرانی قرار دهند.

اگر مخالف سرسخت فناوری نباشیم و بخواهیم منصفانه نحوه عملکرد دنیای دیجیتال را ارزیابی کنیم، باید بپذیریم که نرم افزارها و پلتفرم های مختلف، جنبه های مختلف زندگی امروز را آسان، ساده و قابل دسترس کرده اند. بسیاری از کارهایی که زمانی مستلزم بازدید حضوری از مکان‌های مختلف بود و هر کدام کاری دشوار و پیچیده بود، امروزه بسیار واضح و قابل دسترس شده است. از فروش یا اجاره ماشین گرفته تا یک کار بسیار معمولی مانند فروش لوازم خانگی دست دوم. امروزه با کمک تکنولوژی به راحتی می توانید قیمت گذاری کنید، تبلیغ کنید، بفروشید یا بخرید. این همه به دلیل ابزارهایی مانند اپلیکیشن دیوار شرق. اپلیکیشنی که زمانی برای خرید و فروش اجناس دست دوم رزرو شده بود که اکنون به یک فوق العاده کاربردی تراکنش های آنلاین و به این ترتیب او استخدام شد.

استخدام و استخدام با دیوار: دیوار تصمیم گرفت از دنیای کالا، املاک و ماشین بیرون بیاید و وارد دنیای کار و اشتغال شود. یعنی کمک میکنی اپلیکیشن دیوار می توانید نیروی انسانی مورد نیاز خود را در هر سطح مهارت و زمینه شغلی پیدا کنید و آنها را برای مصاحبه دعوت کنید. اگر به دنبال شغل هستید، تعداد زیادی فرصت شغلی با کارفرمایان مختلف وجود دارد کاربرد دیوار آنها در اختیار شما هستند و می توانید شغل خود را در میان آنها برنامه ریزی کنید.

اما این مشکل راه حلی دارد. سیب. اپ استور ایرانی سیبچه یک بازار اپلیکیشن ایرانی برای آیفون است. با کمک سیبچه می توانید به نرم افزارهای ایرانی در گوشی های دارای سیستم عامل دسترسی داشته باشید ios شما دارید. کافی اشتراک سیبچه آن را ارزان و با ویژگی های عالی اپلیکیشن دیوار و هزاران اپلیکیشن محبوب ایرانی از جمله اپلیکیشن های بانکی مانند با نقشه و با سقف ملی مزیت – فایده – سود – منفعتمجله ازدواج

اگر از کاربران گوشی اندرویدی هستید، احتمالاً برای نصب نسخه اندروید Wall App مشکل چندانی نخواهید داشت. زیرا می توانید دیوار را در اپ استورهای داخلی یا پلی استور پیدا و نصب کنید. اما کاربران تلفن آیفون آنها با روند دشوارتری روبرو هستند. زیرا اپل به دلیل محدودیت های اعمال شده در کشورشان دسترسی نرم افزارهای ایرانی به اپ استور اپل را بسته است و این یعنی ایرانی ها نمی توانند از اپلیکیشن های ایرانی در آیفون خود استفاده کنند.

در این مقاله ویژگی های کاربردی جدید و متفاوت اپلیکیشن رسیده ما از زاویه ای جدید به آن نگاه می کنیم و نشان می دهیم که چگونه دیوار کیفیت زندگی ما را بهبود می بخشد. در عین حال برای کاربران آیفونی که می خواهند دیوار نصب کنند اما به دلیل محدودیت ها با مشکل مواجه شده اند راه حل هایی داریم تا بتوانند این ابزار مفید را روی گوشی خود داشته باشند.

چگونه اپلیکیشن دیوار را دریافت کنیم؟

حتی خرید یا فروش خودروهای دیواری: سابقاً محل سکونت خریداران و فروشندگان خودروهای فرسوده، «پارکرها» بود. اما حالا رسیدهبازار خودروهای فرسوده را شفاف، سالم و ایمن کرده است. رسیده با کمک همکارشکارت گزارشوی کار ارزیابی و بازرسی خودرو را انجام داده و زمینه خرید و فروش اجناس کارکرده را برای شما آسان و در دسترس قرار داده است. با یک دیوار دیگر در خرید و فروش خودرو، ناامید نخواهید شد!

هر چیزی که فکرش را بکنید: دسته بندی متنوع و گسترده دیوار به قدری کامل و کامل است که می توان فکر کرد هر چیزی که در هر زمانی ممکن است نیاز باشد در دیوار پیدا می شود. پس بس است کاربرد دیوار آن را داشته باشید و با صبر و حوصله به دنبال آنچه می خواهید باشید. چون حتما پیداش میکنی!

اقلام استفاده نشده را با پول نقد تطبیق دهید: همه ما چیزهایی در اطراف خود داریم که دیگر به دردمان نمی خورد یا از همان ابتدا بد خریدیم! ما نمی خواهیم آنها را دور بریزیم و فروش آنها سخت است. دیوار کمک می کند تا اقلام بلااستفاده و سالم منزل و محوطه نقشه را با قیمتی مناسب به خریدار واقعی بفروشد و به نقد تبدیل کند.