خرید جدید ترین پیراهن مردانه مدل 2022 فروشگاه اینترنتی تگموند

یکی دیگر از جنس‌های پیراهن مردانه، پیراهن مردانه پشمی است که برای فصل سرد استفاده می‌شود. پیراهن مردانه ابریشم هم یکی دیگر از گزینه‌هاست که البته قیمت بالایی دارد و لباسی لوکس محسوب می‌شود، در ضمن نگهداری از آن هم نیاز به توجه ویژه دارد. جین ایران با ارائه ی بهترین خدمات آنلاین و حضوری شما را در زمینه انتخاب و خرید بهترین پیراهن کمک مینماید.

اولین پیراهن مردانه در سال ۱۸۷۱ توسط شرکت برون و دیویس به ثبت رسیده و در آن زمان قسمت سینه آن به وسیله دکمه بسته می شد. شکل ظاهری پیراهن های مردانه به دو نوع آستین بلند و آستین کوتاه می باشد. در پیراهن های مردانه جیبی در سمت چپ آن طراحی شده است، وجود این جیب به دلیل تنوع در تولید پیراهن های مردانه می باشد.

به حدی که امروزه پیراهن مردانه تیپ و استایل آقایان تا حد زیادی به این قسمت از پوشش بستگی دارد. سرشانه پیراهن باید درست روی شانه تنظیم باشد و به هیچ وجه نه به پایین و نه به سمت گردن تمایلی نداشته باشد. با توجه به نوع یقه پیراهن مردانه و استایلی که مد نظرتان است اقدام به خرید کنید. با توجه به بودجه ایی که برای خرید پیراهن مردانه و یا شلوار کنار گذاشته اید خرید کنید. اگر قصد خرید پیراهن مردانه را دارید و می خواهید از همه جهات خرید خوبی داشته باشید می بایست همه جوانب خرید پیراهن را رعایت کنید تا از انتخاب خود راضی و خشنود باشید. پیراهن های مردانه تنوع خیلی زیادی در سبک و مدل دارند و برای انتخاب پیراهن باید نوع یقه لباس، دکمه سردست، جیب لباس و ….

اگر ازنظر مالی محدودیتی ندارید، پیشنهاد ما به شما پیراهن‌های پشمی هستند. این نوع پیراهن‌ها جذابیت بسیارزیادی دارند، اما برای استفاده از آن باید مراقبت‌های لازم را داشته باشید. کليه حقوق اين سایت متعلق به شرکت نت تجارت اهورا (شیپور) است. پیراهن هاوایی بدلیل تمام پنبه ای بودن آن در شست و شو آن باید نکاتی رعایت شود.

خرید جدید ترین پیراهن مردانه مدل 2022 فروشگاه اینترنتی تگموند و اما پیراهنی از جنس جین و با رنگ شیک زغالی که برای مهمانی ها بسیار مناسب است. از این رو پیشنهاد می‌کنیم اگر صاحبعمده فروشی پیراهن مردانههستید نیز به عمدباکس مراجعه کنید و از فرصت به وجود آمده، نهایت استفاده را داشته باشید. عمدباکس به عنوان یک فرصت بازاریابی فوق‌العاده برای تولیدی‌ها و عمده فروشان در سراسر کشور شناخته می‌شود . تمامی عمده فروشان پیراهن‌مردانه و سایر اصنافی که در وب سایت عمدباکس به آن‌ها اشاره است، می‌توانند با پرداخت هزینه کمی به تبلیغ و رونق کسب و کار خود بپردازند. قبل از سال 1871 پیراهنی که استفاده می‌شد جلو بسته بود و مردم پیراهن مردانه را از سر به تن می‌کردند.

  • پیراهن لی در طرح های ساده ، گلدوزی دار روی سینه ، یک جیب و دو جیب پیراهن مردانه خرید تولید میشود .
  • هستند که هر کدام برای فصل می توان مورد استفاده قرار داد پس هنگامخرید پیراهن مردانهبه آن الیاف پیراهن توجه داشته باشید.
  • پیراهن چهارخانه مردانه، پیراهن جین، یقه دیپلمات، پیراهن ساده و طرح دار، آستین کوتاه و آستین بلند در رنگ‌های متنوع می‌تواند در این دسته بندی قرار گیرد.

پیراهن‌های مردانه آستین بلند عمدتاً از پارچه‌های نخی، پنبه یا پارچه‌هایی با الیاف مصنوعی تولید می‌شوند. جنس‌های نخی و پنبه‌ای گرما را منتقل کرده و رطوبت را جذب می‌کنند. همچنین علاوه بر داشتن دوام بالا شکل‌پذیری بسیار مناسبی برای بدن دارند.