خرید اقساطی خودرو چگونه است؟ • تصویر مجله زندگی


نحوه خرید اقساطی خودرو در شرایط کنونی کشورمان به یکی از مهم ترین دغدغه ها تبدیل شده است.

فرقی نمی کند مجرد باشید و به دنبال خرید ماشین شخصی هستید یا تازه تشکیل خانواده داده اید و برای تعطیلات آخر هفته و رفت و آمد روزانه به محل کار به ماشین نیاز دارید.
ممکن است شما یکی از کسانی باشید که در حال حاضر صاحب ماشین هستند، اما مانند هر انسان دیگری، می خواهید سطح رفاه خانواده خود را بهبود ببخشید.
واضح است که با این وضعیت کم درآمد و گرانی مایحتاج اولیه، دلیلی برای پس انداز و خرید خودرو درجه یک وجود ندارد! خوب! در این شرایط چاره چیست؟!
چگونه می توانید قیمت بالای بازار را کنترل کنید و به زندگی خود رونق دهید؟ اینجاست که سوال نحوه خرید اقساطی خودرو مطرح می شود.
در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم که چرا طرح های اقساطی از خرید خودرو با نقد و بهترین شرایط منطقی تر است. فروش اقساطی خودرو متعلق به چه مجموعه ای است؟ پس حتما ادامه متن را بخوانید.

فروش اقساطی خودرو تحویل فوری با کمترین پیش پرداخت
خرید نقدی ماشین دست دوم؟!
اقساط ماشین صفر را از کجا بخریم؟ !
انتخاب باشماست!

اگر در کشوری با اقتصاد پیشرفته و قیمت‌های ثابت زندگی می‌کردیم، وقتی از ما می‌پرسیدند که آیا خرید خودرو با نقدینگی جواب می‌دهد یا خرید خودرو بدون اقساط، بلافاصله پاسخ می‌دهیم: ماشین بدون پرداخت بخرید!
از آنجایی که این تمایل دور از ذهن نیست، شهروند یک کشور اروپایی امروزه تصمیم به خرید خودرو می گیرد، درآمد خود را برای چندین ماه پس انداز می کند و در نهایت خودروی مورد علاقه خود را خریداری می کند.
اما به همین دلیل هموطن ما در صفحات مجازی به دنبال پاسخ به این سوال است که چگونه خودرو را به صورت اقساطی بخریم چرا که اولا چیزی برای پس انداز از درآمد ماهیانه خود باقی نمانده و ثانیاً حتی اگر 20 میلیون پس انداز کند. در هر ماه (بسیار بعید است). گویا او پس از ده ماه به سختی عادت کرده است مبلغی معادل خرید نقدی یک خودروی ایرانی درجه سه، 200 میلیون تومان در حسابش جمع کند!
و ثالثاً همه اینها در صورتی است که ده ماه دیگر قیمت این خودرو افزایش پیدا نکند!! 0 زیرا بسیاری از عوامل مرتبط و نامربوط بر قیمت نهایی خودرو تأثیر می گذارد.
بنابراین متقاضی خرید خودرو دو راه دارد که باید یکی از آنها را انتخاب کند.
یا خودروی دست دوم را نقدی بخرید یا خودرو را به صورت اقساطی بخرید.

مزایا و معایب خرید نقدی ماشین دست دوم

قبل از پاسخ به سوال خرید اقساطی خودرو باید مزایا و معایب خرید نقدی خودرو دست دوم را در نظر گرفت.
اولین فایده انجام این کار این است که شما بدهکار نمی شوید، نگران پرداخت اقساط نخواهید بود و می دانید که معامله انجام شده است.
دومین مزیت خرید نقدی این است که شما بلافاصله خودرو را تحویل می گیرید و نگران این نباشید که آیا فروشنده به قول خود عمل می کند یا خیر؟ آیا او ماشین مرا به موقع تحویل می دهد؟ ! آیا در مقابل پرداخت های من رسید مطابق با دادگاه ارائه می کند؟ !
اما این روش ماشین داشتن معایبی هم دارد. در واقع هرکسی که این عبارت را جستجو می‌کند: چگونه می‌توانیم یک ماشین اقساطی بخریم، به معایب ماشین‌های فراری کارکرده و محاسن ماشین‌های صفر تمایل دارند.
وقتی به بازار فروش می رویم، همه با خود می گوییم: “اگر اینقدر خوب است، چرا می فروشید؟”
معمولا جواب این سوال را می شنویم: من به پول نیاز دارم، اگر به آن نیاز نداشتم آن را نمی فروختم!
اما به نظر شما چند درصد از مردم واقعاً دستگاه خود را از روی نیاز می فروشند؟!
پس خودروی دست دوم قطعاً معایبی دارد که با یک نگاه قابل درک نیست، علاوه بر این، خودروی دست دوم مستهلک می شود و شما نمی توانید از آن به عنوان خودروی صفر استفاده کنید، مشکل زیر این است که قدرت انتخاب شما محدود به پول شما و ماشین شما است. فاقد فناوری های مدرن است.
بنابراین پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال خودرویی باکیفیت هستید، به دنبال پاسخ این سوال باشید که چگونه می توانیم خودرو را به صورت اقساطی بخریم!

مزایا و معایب خرید اقساطی خودرو

شرکت در طرح های اقساطی خودرو دارای مزایایی است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • با کمترین سرمایه یک ماشین با کیفیت بخرید
 • ارتقای سطح زندگی
 • گزینش پذیری بالا
 • با خرید خودروی کم مصرف و استهلاک کم از پرداخت هزینه های اضافی خودداری کنید
 • با برنامه ریزی برای پرداخت اقساطی به نظم مالی در زندگی دست پیدا کنید
 • بقیه سرمایه را در سایر بازارهای مالی قرار دهید

اما این طرح ایراداتی نیز دارد. به عبارتی احتمالا شما را به فکر خرید اقساطی خودرو انداخته است، اگر مرکز فروش خودروهای کلاهبرداری ورشکست شود چطور؟ ! اگر مفاد قرارداد را رعایت نکند چه اتفاقی می افتد؟

در این زمینه باید بگوییم که اگر ارائه دهنده طرح فروش اقساطی خودرو را با دقت انتخاب کنید، این طرح نه تنها مشکلی نخواهد داشت، بلکه بهترین تجربه معامله در کل زندگی شما خواهد بود. کافی است، چند نکته را در نظر بگیرید.

نکات مهم در مورد خرید اقساطی خودرو

با طرح این سوال که چگونه می توان خودرو را به صورت اقساطی خرید، مهم ترین نکته ای که باید در نظر گرفت این است که با کدام مرکز برخورد کنیم.
شریک تجاری شما باید قابل اعتماد، با تجربه و دارای شهرت خوبی در بازار خودرو باشد. چنین مجموعه ای هرگز آبروی چند میلیون تومانی او را کم و بیش خدشه دار نمی کند و رضایت مشتری همیشه برایش مهم است.
سپس سوال از کاربران و مشتریان در مورد رفتار این مجموعه، خدمات پس از فروش و رعایت تعهدات است. مرکزی که رضایت مشتری برای آن مهم است همیشه خودروهای اقساطی را در بهترین شرایط ارائه می دهد.
سایر شرایط نیز مهم است مانند ثبت سند خودرو به نام خریدار، تحویل فوری، عقد قرارداد مشخص اما تمامی این شرایط به اعتبار جمع آوری و رضایت مشتری می باشد. چطور ممکن است مشتریان از مجموعه ای رضایت کامل داشته باشند اما این مرکز خودروی خریداری شده را به موقع به خریدار تحویل ندهد؟ ! بنابراین لازم است وقتی سوال خرید اقساطی خودرو به ذهن خطور می کند، ابتدا به دنبال مجموعه ای شناخته شده باشید. و چه چیزی بهتر از سایا خودرو؟!

سایا خودرو; بهترین جایی که می توانید ماشین اقساطی بخرید

اگر به دنبال مجموعه ای متعهد و قابل اعتماد برای شرکت در طرح های اقساطی بی دغدغه آن هستید، جایی بهتر از سایا خودرو نیست!
این مجموعه امروزه طرحی ویژه برای فروش اقساطی است سقف شیشه ای رانا پلاس و عزت را در دستور کار خود دارد، محصولات خود را با شرایط زیر عرضه خواهد کرد:

 • یک قرارداد روشن تنظیم کنید
 • انجام کلیه تعهدات مندرج در قرارداد
 • تحویل فوری
 • کمترین پیش پرداخت ممکن
 • اجاره کرامتفیدلیتی و کلیه خودروهای پرطرفدار وارداتی و خارجی
 • فروش اقساطی خودرو با قیمت واقعی و سود متعارف
 • فروش اقساطی سقف شیشه ای رانا پلاس و کلیه محصولات پرطرفدار ایرانیمجله ازدواج