خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری پشتیبانی شبکه کامکو

خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری پشتیبانی شبکه کامکو

با گسترش اینترنت امروزه بسیازی از شرکت ها از ابتدایی ترین تجهیزات مرتبط با اینترنت و مودم گرفته تا سوئیچ های بزرگ و .. کارشناسان پیراسیس در زمانی که در محل شرکت شما حضور ندارند، از طریق ریموت مشکلات شما را خدمات حرفه‌ای شبکه‌های کامپیوتری حل می‌کنند. بیشتر مشکلات به همین طریق قابل رفع هستند، به جز مشکلات سخت‌افزاری، که وقتی تماس می‌گیرید، کارشناس در اولین فرصت خودش را به محل شرکت شما می‌رساند.

  • از هفده هجده سال پیش که کار مدیریت سرور و هاستینگ انجام میدادم، همواره زمان زیادی را در ترمینال لینوکس صرف می کردم.
  • در مجموع می توان گفت که اگر در هر مجموعه و سازمانی که که بیش از یک سیستم کامپیوتری وجود دارد،نیاز به اشتراک گذاری دیتا می باشد در نتیجه استفاده از شبکه های کامپیوتری ضروری و الزامی است.
  • شایگان آماده است تا از ابتکارات فناوری اطلاعات سازمان شما حمایت کند.
  • از تخصص‌های لازم می‌توان مایکروسافت، لینوکس،سیسکو، ویپ و … اشاره کرد.

پشتیبان شبکه فردی است که مهارت‌های تخصصی در زمینه شبکه‌های کامپیوتری دارد. وی همچنین درباره نحوه ارتباط با افراد نیز دارای مهارت است؛ زیرا پشتیبانی شبکه نه تنها در هنگام بروز مشکل برای سیستم به کار می‌آید، بلکه در هنگام بروز مشکل مدیر مجموعه نیز نگران بوده و توانایی رفع مشکل را نخواهد داشت. یکی از مهم ترین اصولی که کارشناس شبکه باید از آن برخوردار باشد، دانش بالا است.

یک شرکت خدمات پشتیبانی شبکه اصطلاحاً باید تمام تخصص های شبکه را داشته باشد تا مطابق با نیاز کسب‌وکارهای مختلف خدمات فنی ارائه دهد. از تخصص‌های لازم می‌توان مایکروسافت، لینوکس،سیسکو، ویپ و … اشاره کرد. انتخاب شرکت مناسب پشتیبان شبکه با پشتیبانی شبکه پارمونت بدون دغدغه به توسعه کسب وکارتان بپردازید. برخلاف بسیاری از سرویس دهندگان خدمات شبکه ، پیمانکار پشتیبانی شبکه معتبر هیچ هزینه پنهانی را به شما تحمیل نمی کند.

انواع توپولوژی شبکه کدام اند؟

تمام صاحبین تجارت ، باید بدانند چگونه با عقد یک قرارداد درست پشتیبانی شبکه ، خدماتی با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب دریافت کنند . مخاطب گرامی، یافتن یک شرکت ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات کاردشواری است. پیمانکار پشتیبانی، تخصص تولید و تعمیر سخت افزار کامپیوترها،‌ سرورها، پرینترها و یا تجهیزات شبکه را ندارد، اما با این وجود، با اشراف به نحوه عملکرد آنها، ایرادهای دستگاه را پیدا کرده و برای تعمیر و یا تعویض قطعه معیوب هماهنگی لازم را انجام می دهد. شرکت های پشتیبان شبکه، نهادهایی هستند که بسیاری از راه حل های پشتیبانی شبکه که در بالا ذکر شد، را ارائه می دهند.

شبکه پشتیبان چیست؟

گارانتی قیمتیعنی اگر شما شرکتی را سراغ داشته باشید که خدمات با کیفیت مشابه را ارزان تر از ما به شما ارائه کند، ما نیز با همان قیمت، سرویس را به شما تحویل خواهیم داد. ایمونیفی 360 چیست و چگونه باعث افزایش امنیت وب سایت و ایمیل ها و اطلاعات شما می شود؟… مشکلات شبکه اگر سریع مرتفع نگردد می تواند خسارات جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. اگر مشکل شبکه دارید، هکرها به شما حمله کردند و یا هر مسئله ی دیگری سریعاً با یک متخصص تماس بگیرید تا از خسارات احتمالی جلوگیری شود. افراد ما در پشتیبان شبکه قدم به قدم از اجرا تا پشتیبانی کامل با شما خواهند بود.

چه فرصت‌هایی برای پشتیبانان شبکه وجود دارد؟

گزینه هایی که ذکر کردیم در بین مهم ترین مهارت های فردی و یا غیر فنی جای می گیرند که یک متخصص شبکه باید از آن ها برخوردار باشد. دستگاه تلفن سانترال راهی آسان و مقرون به صرفه جهت ارتباط بین واحدها و شعب یک مجموعه فراهم می کند. همچنین راه اندازی سانترال یک ارتباط درون شبکه ای را جهت ارتباطات داخلی بوجود می آورد. در این ارتباط، چند خط برای استفاده کاربران درون سازمانی فراهم می شود که می توانند به رایگان و به صورت اشتراکی از خطوط شهری و از طریق سیستم مخابراتی با هم در ارتباط باشند. عیب‌یابی و رفع نقص سیستم‌عامل‌ها و نرم‌افزارها، سخت‌افزارها و تجهیزات شبکه. Vpn شرکت به شرکت خود متصل میشوید و کارهای لازم را در شبکه و نرم افزار تحت شبکه شرکت انجام میدهید در چنین حالتی شما از یک شبکه اکسترانت در حال استفاده هستید.

آیا قصد دارید یک شبکه جدید راه اندازی کنید؟

ما یکسرویس پشتیبانی شبکهپیشگیرانه باورنکردنی ارائه خواهیم داد که به رفع و ازبین بردن سریع مشکلات و پیشگیری از ایرادات تعلق گرفته است. ما از برنامه ها، ابزارها و بسترهای پشتیبانی جهت تشخیص دقیق واصلاح مشکلات شبکهپیش از اینکه به ایرادات بزرگی تبدیل شوند، استفاده می کنیم. ما در ایمن شبکه هوشمندراه حل های شبکهاز طراحی تا پیاده سازی و استقرار را ارائه خواهیم داد. آیا قصد دارید یک شبکه جدید راه اندازی کنید؟ باید با یکی از کارشناسان ما تماس بگیرید.

به افرادی که این قبیل کارهای مربوط به پشتیبانی را انجام می دهند، کارشناس پشتیبانی شبکه می گویند. در کنار دارا بودن مهارت‌های غیر فنی آنچه که باعث می‌شود شما به عنوان یک متخصص در شرکت‌های دولتی و یا خصوصی استخدام شوید، برخورداری از دانش تخصصی و فنی خواهد بود. گروه تخصصی شبکه ترازنت با چندین سال تجربه در زمینه راه اندازی بیش از هزاران شبکه در سراسر ایران، دانش فنی بالا و برخورداری از تیم فنی حرفه‌ای آماده ارائه خدمات شبکه به شما است برای دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید. یک شرکت پشتیبان وظیفه دارد که تمام مشکلات موجود در شبکه را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن حل کند.