حسادت متولدین این ماه ها را تحریک نکنید!! • تصویر مجله زندگی

ماهی های مرداد معمولا افراد وفاداری هستند، اما این وفاداری مستلزم توجه همسرشان است. این افراد خیلی سریع و راحت حسادت می کنند. آنها به کسی نیاز دارند که همیشه عشق خود را ابراز کند و هرگز نمی توانند شریک زندگی خود را در حال تعریف و تمجید از شخص دیگری ببینند.

♍ حسادت متولدین شهریور

منبع: بهترین هامجله ازدواج

حسادت جون فول را هرگز نمی توان با حسادت اول نوامبر مقایسه کرد. اگر با یک ماه خرداد وارد رابطه شوید، متوجه می شوید که نسبت به ماه های دیگر کمترین توجه را دارد و زیاد خود را درگیر حسادت نمی کند. وقتی با شما درگیر رابطه می شود، به جای حسادت، می ایستد و کارش را انجام می دهد و بسیار فهمیده است.

♋ حسادت متولدین تیرماه

حسادت اردیبهشتی به صورت خشم در رابطه آنها بروز می کند. معمولا نسبت به آن احساس امنیت نمی کنند. آنها احساس تعلق بسیار قوی دارند. وقتی حریم خصوصی آنها محفوظ است حالشان خوب است وگرنه به اطرافیان همسرشان حسادت می کنند. آنها هرگز در مورد حریم خصوصی خود شوخی نمی کنند و اگر متوجه شوند که شما چندان به آنها اهمیت نمی دهید بسیار حسادت می کنند.

♊ حسادت متولدین خرداد

آذرماهی ها افرادی شاداب و سرگرم کننده هستند و شما هیچ چیز دیگری در آنها نمی بینید. اگر آنها بخواهند از شما جدا شوند و شما بخواهید آنها را به رابطه بازگردانید، آنها متوجه حسادت شما خواهند شد. آنها عموما جزو کم حسودترین افراد هستند.

♑ حسادت متولدین دی

ماهی ها بسیار فهمیده هستند و به طور کلی مراقب خود هستند. اگر همه چیز بر وفق مراد خود پیش نرود، ابتدا آن را می پذیرند. آنها زیاد حسود نیستند و اگر به چیزی حسادت کنند شما متوجه آن نمی شوید.

♏ حسادت متولدین آبان

بهمن مانند ماه های دیگر حسادت نمی کند و می تواند هر مشکلی را حل کند. بنابراین احساس ناامنی و حسادت به آنها مربوط نمی شود. شاید آنها در رابطه کمی حسادت می کنند، اما سعی می کنند بر آن غلبه کنند.

♓ حسادت متولدین اسفند

اسفند ماه ها آدم های حسود نیستند، اما به طور طبیعی رفتار عاطفی دارند و می توانند در یک رابطه کمی حسادت کنند. به خصوص اگر احساس کنند رابطه شان مختل شده است. مردان مریخی زنان صادق و فهمیده را دوست دارند و واقعاً دوست دارند طرف مقابل با آنها صادقانه و مستقیم رفتار کند.

حسادت از ناامنی، ترس و نگرانی در مورد ناتوانی های خود نشات می گیرد. به معنای وضعیت ناراحت کننده و اضطراب در یک فرد است. حسادت زمانی اتفاق می افتد که انسان احساس کند آنچه دارد کمتر از آنچه باید داشته باشد است. چیزی نیست که باعث حسادت نشود. محسوس یا نامحسوس! به طور كلي، وقتي انسان حسادت مي ورزد كه چيزي كه ديگري دارد براي او گرانبها است; به عنوان مثال، کسی که تمایلی به کار با کامپیوتر ندارد، به کسی که این کار را می کند حسادت نمی کند.

اول آوریل ها معمولاً بد خلق هستند و حسادت در آنها می سوزد. آنها به بسیاری از افراد حسادت می کنند و به سرعت این حسادت را در رفتار خود نشان می دهند. خیلی زود عصبانی می شوند اما موقتی است و بر اساس احساسات خود عمل می کنند و حتی ممکن است به دلیل حسادت بی دلیل همسرشان را دچار مشکل کنند.

♉ حسادت متولدین فروردین

حسادت

متولدین ماه های مختلف به چه چیزهایی حسادت می کنند؟

حسودترین افراد ماهی ها هستند. اعتماد آبان ماهی ها بسیار سخت است و همچنین نسبت به اطرافیان مورد اعتمادشان حسادت زیادی دارند. وقتی زنی را پیدا می کنند به اطرافیان او بسیار حسادت می کنند.

♐ حسادت بومیان آذر

ماهی های شهریور حسود هستند اما در رابطه زیاد حسود نیستند اما در کارشان اینطور هستند. آنها نمی خواهند کسی بهتر از آنها عمل کند. اگر متوجه شوند که شخص دیگری بهتر از آنها عمل کرده است، قطعا احساس حسادت خواهند کرد.

♎ حسادت متولدین مهر

متولدین تیرماه حسود هستند. وقتی در یک رابطه هستند، امنیت زیادی را از همسر خود می خواهند و ذهن حساسی دارند. اگر با یک ماهی ازدواج کرده اید، مطمئن شوید که به احساسات آنها پاسخ می دهید و آنها را درک می کنید و اجازه ندهید آنها حسادت کنند.

♌ حسادت متولدین مرداد

ماهی ها معمولاً افکار عمیقی در مورد حسادت دارند و این احساس را زیاد ابراز نمی کنند. آنها درگیر چیزهای بی ارزشی مانند حسادت نمی شوند و کنترل خوبی بر خود و اتفاقات اطراف خود دارند.

♒ حسادت متولدین بهمن

حسادت یک احساس آزاردهنده است و باید آن را کنترل کرد وگرنه باعث می شود انسان احساس بی کفایتی و بی ارزشی کند. بنابراین باید ریشه یابی کرد و برای رفع آن گام برداشت. حسادت می تواند احساسات منفی دیگری نیز ایجاد کند، اما آیا تا به حال به افرادی که بیشترین حسادت را در درون دارند فکر کرده اید؟

♈ حسادت متولدین فروردین