جواهرات مردانه لوکس و خاص جواهری سُروری | hsaatchi

برای ایده گرفتن بهتر است که چندین مجموعه را مشاهده کنید تا بتوانید بهترین انتخاب‌تان را متناسب با موقعیت و بودجه خود انجام دهید. امروزه به همان راحتی که جواهرات زنانه خریداری می‌کنید، می‌توانید انواع جواهرات مدل مردانه را از طلافروشی‌ها خریداری نمایید. بسیاری از فروشگاه‌های فیزیکی و آنلاین مجموعه‌های جداگانه و خاصی برای مردان مهیا کرده‌اند. حقیقت این است که استفاده از جواهرات به آقایان این اجازه را می‌دهد تا استایل خود را بهبود ببخشیند و از جذابیت بیشتری برخوردار شوند. ترند‌های دنیای مد همیشه در حال تغییر می‌باشند و گاها ترند‌های بسیار قدیمی دوباره بازمی‌گردند. جواهرات مردانه یک مثال خوب برای مشاهده این تغییرات و تکامل ترند مد هستند.

گوشواره میخی طلا (

ضرب‌المثل معروفی وجود دارد که می‌گوید «جواهرات آخرین چیزی است که می‌پوشید و اولین چیزی است که دیده می‌شود». پس اولین نگاه را خراب نکنید چرا که همین اولین نگاه شخصیت شما را به دیگران نشان می‌دهد. محیط کار نیز مانند مدرسه و دانشگاه دارای قوانین خاص به خودش است و شما می‌بایست به عنوان کارمند در آنجا همه قوانین و پوشش لباس را رعایت کنید. همچنین اکسسوری ها را در مصاحبه تا جایی که می‌توانید تقلیل دهید تا وجه غیرحرفه‌ای به شما وارد نکند. جواهرات کاربردی در میان مردان از محبوبیت زیادی برخوردار است مثلا ساعت‌ها، سرآستین‌ها و تا حد کمی گوشواره‌ها مثال‌هایی از این دست هستند. اگر دقت کنید در تمامی مثال‌های ذکر شده انواع ساده‌تر، محبوبیت بیشتری دارند.

اینکه شما که هستید و قرار است در چه موقعیتی از این جواهرات استفاده کنید، در انتخاب شما بسیار حائز اهمیت است و شاید مهمترین رکن هر انتخابی باشد. برای مثال در مراسم سوگواری یا ختم استفاده از زنجیرهای بلند و قطور اصلا مناسب نیست. حال آنکه شاید خانواده عزادار هم این عمل شمارا نوعی توهین در نظر بگیرند. اما اگر در انتخاب خود دقیق عمل کرده باشید، مثلا یک انگشتر شیک و ساده به دست کنید، نه تنها توهین‌آمیز نیست که تاثیر خیلی خوبی بر تیپ و ظاهر شما خواهد گذاشت.

ست حلقه عروس و داماد کد 13287_13284

جواهرات مردانه لوکس و خاص جواهری سُروری | hsaatchi زیورآلات و جواهرات رنگارنگ مانند جواهرات دارای نگین یاقوت، زمرد و یاقوت کبود نیز در این روزها برای مردان مرسوم شده است و می‌توانید یک انگشتر منقش به نگین یاقوت کبود برای خود خرید آنلاین جواهرات خریداری نمایید. برای مردانی که به رنگ‌های گرم‌تر علاقه‌مند می‌باشند، طلای رزگلد انتخاب ایده‌آلی است. البته به غیر از رنگ طلا انتخاب نوع و رنگ سنگ قیمتی قرار گرفته در جواهرات نیز بسیار مهم می‌باشد. طراحی جواهرات مردانه از جمله دستبندهای بند چرم تام فورد برای مردانی که مدام لباس رسمی برای محیط های کار می پوشند بسیار مناسب است. ما به دنبال همکاری طولانی‌مدت و جلب اعتماد مشتریان خود بوده و هستیم و طی ۲۰ سال تجربه در زمینه فروش زیورآلات طلا مردانه، با مجموعه‌داران مختلفی از سراسر کشور به مبادله فکری و ایده‌پردازی پرداخته‌ایم. حساسیت‌های سفارش زیورآلات طلا مردانه ایجاب می‌کند تا در این زمینه، بهینه‌ترین امکانات را به‌صورت اینترنتی فراهم کرده و به‌این‌ترتیب امکان صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های سفارش طلا مردانه را تا جای ممکن کاهش دهیم.

  • با دیدن این صحنه که نیمی از خریداران را آقایان تشکیل می دهند شوکه خواهید شد.
  • اگر تیپ رسمی دارید سراغ اکسسوری‌هایی همچون سنجاق سینه (روی کت)، دکمه سردست یا یک دستبند چرمی بسیار نازک و ظریف در کنار ساعت خود باشید.
  • در این زمینه خرید از جواهری آنلاین عبدالهی با داشتن طیف وسیعی از جدیدترین مدل جواهرات مردانه، برای هر نوع سلیقه ای راضی کننده و جذاب خواهد بود.
  • مورخان بر این باورند که جواهرات برای اولین بار در 130 هزار سال پیش با رشته های صدف و دندان حیوانات ساخته می شد.
  • فروشگاه اینترنتی کالای تک از مهر 1390 فعالیت خود را شروع کرد و سایت خود را تاریخ 2 مهر 1396 در زمینه فروش اینترنتی و پستی انواع بدلیجات ، لوازم دکوری و غیره با قیمت مناسب و کیفیت مرغوب اجناس افتتاح کرد.