جزییات جبران خسارت تصادف بدون طرح • تصویر از مجله زندگی

این مقام صنعت بیمه در ادامه درباره عمومی شدن بیمه گفت: برای اولین بار سند بالادستی به نام سند تحول از سوی دولت ابلاغ شد و در آن رواج صنعت بیمه، دیجیتالی شدن و کاهش بیمه مرکزی هدف گذاری شده است.

وی بیان کرد: رشد صنعت بیمه تنها با فناوری امکان پذیر است و از سوی دیگر 70 درصد فروش بیمه بر عهده دلالان و نمایندگی هاست که باید به معیشت و روند کار آنها نیز توجه شود، بنابراین از طریق تماس ها و توافقات برای پیاده سازی فناوری این بخش انجام شد.مجله ازدواج

وی ادامه داد: در نظر داریم بیمه تکمیلی را به مشاغل دیگر مانند تاکسیران نیز تعمیم دهیم و پیش بینی می کنیم پنج میلیون نفر را تحت پوشش قرار دهد و علاوه بر خانواده حتماً تعداد آنها افزایش خواهد یافت.

وی ادامه داد: یکی دیگر از اقدامات طراحی سامانه اسکیس آنلاین این است که طراح فونت به منظور صرفه جویی در زمان و دریافت هرچه سریعتر خسارات وارده به افراد، با نرم افزاری که در اختیار دارد، طرح تصادف را به صورت آنلاین برای دستگاه های مربوطه ارسال می کند. . . .

اجرای نسخه الکترونیکی بیمه تکمیلی تا 2 ماه آینده

رئیس کل بیمه مرکزی تاکید کرد: یکی از محورهای اصلی حرکت بیمه مرکزی استفاده از فناوری های نوین است و فردا برای استفاده از ظرفیت معاونت علمی و فناوری با معاونت علمی و فناوری تفاهم نامه امضا می کنیم.

وی افزود: پروژه ما قطب بیمه سلامت است و تا دو ماه آینده قسمت نسخه الکترونیکی بیمه تکمیلی آماده شده و به سامانه کلی ملحق می شود.

مجید بهزادپور در برنامه تلویزیونی هفته دولت درباره اقدامات صنعت بیمه گفت: یکی از برنامه های صنعت بیمه پرداخت خسارت حوادث کمتر از 20 میلیون تومان بدون نیاز به وام است. به حساب قربانی واریز شد.

بهزادپور با تاکید بر اینکه تسهیل در ارائه خدمات در اولویت برنامه های قراردادی است، گفت: درصدد هستیم در زمان کوتاه و با عوارض کم خسارت را پرداخت کنیم و برای این منظور پروژه های متعددی با هدف تسهیل در دریافت بیمه و دریافت خسارت تعریف شده است. و با بیمه تماس بگیرید و تعدادی در هفته دولت و تعدادی نیز تا پایان سال ارائه می شود.

سامانه ترسیم آنلاین پلیس راهنمایی و رانندگی

رئیس کل بیمه مرکزی با تصریح بر اینکه از ابتدای سال برنامه های مشخص در حوزه بیمه را تشریح کردیم، افزود: یکی از مواردی که به نتیجه رسید این است که چگونه بیمه تکمیلی را توسعه دهیم؟ اولین پروژه مربوط به کارکنان بهداشتی و کارکنان شاغل در داروخانه ها و آزمایشگاه هاکه شامل بیمه تکمیلی نمی شد اما در طرح جدید این قانون اصلاحی 500 هزار نفر را تحت پوشش قرار دادیم.

بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی

وی افزود: در ترویج بیشترین سبد بیمه بازرگانی را داریم و بیمه درمانی و مسئولیت بیشترین حجم تجارت را دارد.

رئیس کل بیمه مرکزی گفت: دولت در هفته جاری از سامانه پرداخت خسارت کمتر از 20 میلیون تومان در حوادث رانندگی بدون نیاز به وکیل رونمایی می کند و با ارسال اطلاعات به سامانه، خسارت به مردم تعلق می گیرد. بدون ملاقات با شخص.”

پرداخت خسارت تصادفات زیر 20 میلیون تومان بدون نیاز به وام

بهزادپور تصریح کرد: وظیفه ای که بر عهده بخشهای مختلف از جمله بیمه بازرگانی بوده است، اجرای نسخه الکترونیکی آن در حوزه بیمه تکمیلی است.