جزئیات پرداختی های پایان خدمت جانبازان مندرج در ماده 38 • تصویر از مجله زندگی

به گزارش تصویر زندگی، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی شب گذشته در خط مقدم این نمایش گفت: پاداش پایان خدمت ایثارگران مربوط به موضوع ماده 38 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران است. و با پیگیری های انجام شده طی 5 ماه گذشته منابع مالی در این خصوص از محل برنامه و بودجه در اختیار سازمان قرار گرفت که پرداخت آن به زودی آغاز خواهد شد.

او اضافه کرد: پاداش پایان خدمت برای جانبازان او هم مثل سایر مستمری بگیران محاسبه کرده است 10 سال ادعایی است که در این دولت با پرداخت معوقات باقی مانده از محل سهام اختصاص یافته به ما یعنی پالایشگاه شازند، آن را به تدریج تصفیه می کنیم و معوقات قبل از 1400 از این محل به بسیاری از شرکت های هواپیمایی پرداخت می کنیم. و ما به همان بیمه ای که بیمه جانبازان است بدهکار هستیم که سال های قبل فقط هزار میلیارد تومان به آن بدهکار هستیم و کل بدهی های قدیمی ما 17 هزار میلیارد تومان است.

وی افزود: از املاکی که بنیاد ایثارگران در اختیار دارد، غیر از طرح ملی مسکن که 5 درصد آن باید در اختیار ایثارگران قرار گیرد، خود سازمان املاک بنیاد باید بتواند حداقل برای 5000 ایثارگر مسکن بسازد. دو سال آینده.”

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از آغاز پرداخت پاداش پایان خدمت به جانبازان مشمول این پاداش بر اساس قانون خبر داد.

آقای قاضی زاده هاشمی افزود: ما در سال گذشته حدود 500 هزار ملاقات و ملاقات با خانواده ها انجام دادیم که طبق آمار یا به صورت خانه به خانه و یا جلسه 50 یا 100 نفری که با هر کدام از آنها صحبت کرده ایم. آنها را انجام دادیم.مجله ازدواج

معاون رئیس جمهور درباره نظارت بر وضعیت سلامت عمومی شهدا نیز گفت: در سال گذشته 200 هزار شهید را رصد کردیم و به 250 هزار شهید و 60 هزار شهید بسته های خانگی و 124 هزار و 335 مورد را آموزش تخصصی مراقبت شخصی دادیم. با تجهیزات کامل به شهدا تقدیم کردیم.