جزئیات وام 100 میلیون تومانی رانندگان زیارت اربعین • تصویر از مجله زندگی

وی افزود: همچنین رانندگانی که در این طرح به صورت مستمر خدمت رسانی می کنند در صورت داشتن نمره منفی تا 10 امتیاز بخشوده و حذف می شوند و مدت زمان رانندگی افرادی که فقط در جاده های منتهی به مرزها تردد می کنند. تا پایان طرح اربعین حسینی تا ساعت 12 تمدید شد.

بخشودگی جرایم زیر دو میلیون تومان

به گزارش لرستان خبرآنلاین، سحر بابایی راد با اعلام این خبر گفت: بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور حداقل هفت سرویس رفت و هفت سرویس را از ابتدا تا پایان اربعین حسینی به رانندگان ارائه کرد. پروژه انتقال زائر دارای مرز، مبلغ 100 میلیون تومان با تسهیلات بانکی کم بهره اعطا می شود.

نمره منفی خلبانان اربعین حذف شد

مدیر روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، رانندگان فعال در طرح اربعین حسینی از تسهیلات ویژه برخوردار خواهند شد.

وام 100 میلیون تومانی کم بهره برای رانندگان اربعین

مدیر روابط عمومی بزرگراه لرستان گفت: همچنین تخصیص 20 هزار حلقه لاستیک با تعرفه مصوب به ناوگانی که در طرح حمل و نقل زائران اربعین حسینی به صورت مستمر فعال است و حذف عوارض شهرداری به پایانه ها برای عبور ناوگان از مرزها. تا پایان طرح به عنوان تسهیلاتی برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی تبلیغ شد.مجله ازدواج

بابایی راد ادامه داد: ثبت ساعات ورود رانندگان به مقاصد مرزی در ایام طرح اربعین حسینی فقط در کلانتری مبدأ و مقصد و اعمال بخشودگی جرایم زیر دو میلیون تومان برای ناوگانی که به صورت مستمر در ایام اربعین خدمات رسانی می کنند سایر تسهیلات در نظر گرفته شده است.

تخصیص 20000 حلقه لاستیک با نرخ توافقی

وام 100 میلیون تومانی برای رانندگان زیارت اربعین