جزئیات فروش فوری بدون قرعه کشی ایران خودرو 15 شهریور • تصویر از مجله زندگی

فروش فوری ایران خودرو بدون قرعه کشی

لازم به ذکر است 500 دستگاه از خودروهای هایما S7 یکشنبه هفته آینده 15 شهریور ماه در بورس کالای ایران عرضه می شود.

در حالی که هست مرحله سوم فروش محصولات خودروسازان در نیمه اول شهریور ماه گروه صنعتی ایران خودرو طی بخشنامه ای از واحد فروش خود اعلام کرد که از روز شنبه 9 مردادماه، طرح فروش فوری فوری محصولات خانواده هایما (توربوشارژر اتوماتیک هایما S7 پلاس و توربوشارژر اتوماتیک هایما S5 با دور جعبه AT6) بدون قرعه کشی با تاریخ تحویل 30 روزه یا قیمت تصمیم را اجرا می کند.

در کنار این طرح، طرح حمایت از خانواده و جوانان جمعیت برای اختصاص خودرو به مادران اجرا می شود.مجله ازدواج

فروش فوری 500 دستگاه خودرو هایما S7 در بورس کالا

از زمان ذکر شده داوطلبان می توانند به سیستم یکپارچه تخصیص خودرو در sale.iranecar.com محصول مورد نظر را انتخاب کنید؛ سپس به سایت فروش آنلاین ایران خودرو (esale.ikco.ir) منتقل می شوند.

تصویر زندگی: از آنجایی که احتمال عرضه خودروهای بیشتری در بورس کالا در آینده وجود دارد و متقاضیان برای خرید خودرو در بورس کالا نیاز به راهنمایی دارند. در یک پست جداگانه مراحل خرید خودرو در بورس کالا به تفصیل توضیح داده ایم.


بر اساس بخشنامه گروه صنعت ایران خودرو، این گروه صنعتی از روز شنبه 9 مرداد (29 مرداد) محصولات خانواده هایما را هم در طرح عادی و هم در طرح مادر به صورت فروش فوری و بدون محدودیت قرعه کشی عرضه می کند. سیستم تخصیص داخلی

در جدیدترین نامه مدیر بازرسی و امور بورس کالای ایران آمده است: تا اطلاع ثانوی امکان ثبت سفارش کالای خودرویی از لحظه تایید عرضه تا ساعت 17 قبل از ظهر وجود دارد. ارائه

محدودیت های خرید شامل تنها یک دستگاه خودرو برای هر کد ملی، داشتن گواهینامه معتبر، فاصله حداقل 48 ماه از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت های ایران خودرو و سایر خودروسازان، عدم وجود پلاک فعال در نام و شماره تلفن و شماره مرجع متقاضی باید روی نام متقاضی اعمال شود.

در ادامه آمده است: تا اطلاع ثانوی هر کد بازخریدی فقط امکان خرید خودرو در بورس کالا را دارد و افرادی که در پیشنهادهای قبلی خودرو را با موفقیت خریداری کرده باشند، امکان ثبت سفارش را نخواهند داشت.

زمان شروع این طرح از ساعت 9 صبح روز شنبه هفته آینده (9 مرداد) بوده و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت، البته حداکثر تا روز دوشنبه 31 مرداد ماه.