جزئیات فروش اقساطی موبایل توسط همراه اول • تصویر از مجله زندگی

داوطلبان می توانند به غرفه این اپراتور در سالن 35 نمایشگاه الکامپ مراجعه کرده و با همراه داشتن سیم کارت دائمی و کارت ملی، مراحل خرید گوشی موبایل و مودم را تکمیل کنند.مجله ازدواج

این اپراتور پیشرو تلفن همراه در نمایشگاه الکامپ 1402 علاوه بر نمایش خدمات و پلتفرم های دیجیتالی خود، طرح اقساطی تلفن همراه و مودم با ارزش سیم کارت دائمی را نیز به نمایش گذاشت.

جزئیات فروش اقساطی گوشی موبایل و مودم

مشترکین همراه اول که دارای سیم کارت دائمی هستند می توانند با مراجعه به غرفه این اپراتور در سالن 35 نمایشگاه الکامپ اقدام به خرید اقساطی گوشی های پرطرفدار از برندهای معروف نمایند.

همراه اول مدت اقساط این طرح را 6 ماهه در نظر گرفت که بسته به اعتبار تخصیصی به شماره مشترک و قیمت گوشی، 15 تا 55 درصد مبلغ به عنوان ودیعه از مشتریان دریافت می شود.

فروش اقساطی گوشی موبایل

لازم به ذکر است که عدم وجود ضامن و یا ارائه چک و سفته از ویژگی های مهم این طرح است که آن را از سایر طرح های فروش اقساطی مشابه متمایز کرده و خریدی آسان و بی دردسر را فراهم می کند.

فروش اقساطی گوشی موبایل و مودم با اعتبار سیم کارت همراه اول در الکامپ 1402 آغاز شد که در ادامه با جزئیات این طرح فروش همراه اول آشنا می شویم.