جزئیات حراج خودروهای خارجی خرداد 1402 • تصویر از مجله زندگی

برای ثبت درخواست و شرکت در این مزایده متقاضیان باید ژتون داشته باشند و اشخاص حقیقی و حقوقی و همچنین نهادهای دولتی می توانند در این مزایده شرکت کنند. به عنوان ضمانت ثبت درخواست باید 15 درصد مبلغ پیشنهادی به عنوان تضمین ارائه شود. جزئیات بیشتر این مزایده در سایت ملک و سامانه تدارکات عمومی درج شده است.مجله ازدواج

حجتی از برگزاری دور جدید مزایده خودرو دارایی ها خبر داد و از حراج 3 هزار و 584 خودرو در خرداد ماه خبر داد. از این تعداد 2897 دستگاه خودرو سبک، 300 دستگاه خودرو سنگین، 369 دستگاه خودرو و ماشین آلات راهداری و 18 دستگاه ماشین آلات کشاورزی است. متقاضیان ممکن است از اوایل ژوئن تا 14 ژوئن فرصت مشاهده خودروها را داشته باشند. پاکت ها ۲۷ خرداد باز می شود و برندگان مزایده معرفی می شوند.

حراج خودروهای خارجی

حراج خودروهای خارجی موجود در گمرک مهلت مشاهده تا 23 خرداد

سازمان اموال از حراج بیش از 3584 دستگاه خودرو در خرداد ماه خبر داد. این تعداد شامل 2897 دستگاه خودروی سبک، 300 دستگاه خودروی سنگین، 369 دستگاه خودرو و ماشین آلات راهداری و 18 دستگاه ماشین آلات کشاورزی است. متقاضیان از 8 ژوئن تا 14 ژوئن فرصت بازدید دارند و پاکت ها در تاریخ 17 ژوئن باز می شود و برندگان اعلام می شوند.

گزارش اخبار خودرووی در ادامه گفت: سازمان اموال دارایی سازمانی با سوابق بسیار بالا است. به گفته وزیر اقتصاد، در سال گذشته نرخ رشد بالایی در این سازمان به ثبت رسیده که بیش از 100 درصد بوده است و می توان به خود افتخار کرد که در همین مدت 31 هزار میلیارد تومان کالا تخصیص دادیم و در بخش فروش نیز شاهد رشد 450 درصدی بودیم. علاوه بر این، بازگشت کالا 1205 درصد رشد کرد و توانستیم تابوی نابودی خودروهای آمریکایی را که قبلا وجود داشت و برای اولین بار از بین بردن چندین خودرو آمریکایی را بشکنیم. علاوه بر این، تعیین امحای خودروهای متروکه و حراج آنها نیز از دیگر فعالیت های این سازمان بود که انجام شد. همچنین سامانه یکپارچه زمین خواری که چند سالی بر زمین مانده بود در چند استان آغاز به کار کرد و از مردادماه امسال به طور کامل در سطح کشور اجرایی شد.

همچنین حجتی، سازمان غیررسمی مدیریت املاک، از حراج سه هزار و ۵۸۴ دستگاه خودرو در خرداد ماه توسط این ملک خبر داد. این تعداد شامل 2897 دستگاه خودروی سبک، 300 دستگاه خودروی سنگین، 369 دستگاه خودرو و ماشین آلات راهداری و 18 دستگاه ماشین آلات کشاورزی است. متقاضیان برای شرکت در مزایده تا 24 خردادماه فرصت دارند خودروها را مشاهده کنند و نتایج مزایده 27 خردادماه اعلام می شود.

صاحب حجتی در مراسم افتتاح انبار اموال در مبارک آباد با اشاره به حفاظت از اموال بیت المال دغدغه ما را ساماندهی انبارها و اموال متروکه دانست. وی با بیان اینکه سال گذشته با تلاش و همکاری دستگاه های ذیربط، حقوق کالا در انبارهای اموال در سراسر کشور مشخص شد، گفت:

این سازمان غیررسمی با تاکید بر لزوم افزایش انبارهای این سازمان به منظور حفاظت از دارایی های بیت المالل، اعلام کرد که در حال حاضر این سازمان دارای 80 انبار و 144 سوله است. اگرچه فضای انباری ملک طی سال گذشته 56000 متر مربع افزایش چشمگیری داشته است، اما همچنان تعداد انبارهای سازمان مدیریت املاک نسبت به املاک موجود کافی نیست.

شرایط ثبت نام در مزایده وسایل نقلیه ملکی