جزئیات تمدید گذرنامه تاریخ گذشته برای پیاده روی اربعین • مجله تصویر زندگی

آخرین اخبار مرتبط با پیاده روی اربعین امسال را اینجا ببینید

وی افزود : بیش از ۳۰ هزار نفر از همکاران در مرز‌ها برای ارائه خدمات به زائران حضور خواهند داشت و ۱۲ هزار نفر از این افراد از یگان‌های ویژه هستند که کار خود را از امروز شروع خواهند کرد و در مرز‌ها تقسیم شدند.

سردار اشتری با اشاره به اینکه پهباد‌ها و بالگرد‌ها آماده هستند تا با ارائه اطلاعات کافی به همکاران در عبور و مرور زائران تسهیل کنند، گفت: در خصوص گذرنامه‌ها توافقاتی با دولت عراق انجام شده تا آن‌هایی که یک ماه اعتبار داشته باشند، مشکلی نداشته باشد.

سردار حسین اشتری گفت: همچنین توافق شده تا کسانی که گذرنامه آن‌ها به پایان رسیده با مهر پلیس بتوانند برای کشور عراق تردد داشته باشند و این موضوع برای مرز‌های هوایی، زمینی و دریایی صدق می‌کند و روش آن طی چند روز آینده اعلام خواهد شد.

اوگفت : همکاران در پلیس راهور و یگان ویژه برای مسائل امنیتی و تسهیل امورات شهروندان در کنار پلیس گذرنامه و مرزبانی آماده ارائه خدمت هستند.

تمدید گذرنامه تاریخ گذشته برای پیاده روی اربعین

برای تمدید گذرنامه پیاده روی اربعین مبلغی گرفته نمی شود

فرمانده انتظامی کل کشور از امکان تردد به عراق برای زائرینی که گذرنامه آن‌ها به پایان رسیده است خبر داد. سردار اشتری گفت: برای تمدید گذرنامه مبلغی نباید پرداخت شود و افرادی که می‌خواهند گذرنامه خود را تعویض کنند مراجعه کنند، اما اگر ازدحام جمعیت بود نگران نشوند و در خصوص گذر موقت امسال نمونه‌ها را فرستادیم و در حال پیگیری است و امیدواریم به توافق برسند که اگر به توافق برسند کار سریع‌تر خواهد شد.

او گفت : با پلیس عراق توافق شده که به همان اندازه که گیت در مرز‌های ما افزایش پیدا کرده، آن‌ها نیز تعداد گیت‌های خود را ارتقا دهند تا مشکلی در مرز‌ها پیش نیاید.منبع