جزئیات تغییر وضعیت معلمان به گفته وزیر آموزش و پرورش • مجله ازدواج

وی در ادامه با بیان اینکه رتبه بندی مدارس پس از رتبه بندی معلمان آغاز می شود، ادامه داد: سیستم رتبه بندی معلمان برای ارتقای کیفیت نظام آموزشی و همچنین ارتقای صلاحیت حرفه ای معلمان باید بیمه تکمیلی معلمان را که محدود بود افزایش داد.

برای پیدا کردن: آخرین ارزشیابی معلمان

رتبه بندی مدارس

زمان تغییر وضعیت معلمان فرا رسیده است

زمان تغییر وضعیت مربیان فرا رسیده است

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: مجوز جذب 1300 استاد دانشگاه فرهنگیان در حالی اخذ شد که تعداد هیئت علمی این دانشگاه 800 نفر بود.
نوری افزود: وزارت آموزش و پرورش برنامه منسجمی در زمینه تربیت معلم در حال تدوین است تا دانشگاه فرهنگیان به مرکز ثقل تامین و تربیت نیروی انسانی تبدیل شود، 100000 مترمربع فضایی برای دانشگاه فرهنگیان ایجاد شده است که از یک غیر عادی متحول شده است. -تدریس دانشگاه به دانشگاه ماموریت گرا.

وزیر آموزش و پرورش در پایان گفت: بودجه برای نوسازی مدارس مراکز استان پیش بینی شده است.مجله ازدواج

وزیر آموزش و پرورش از ابتدای اعلام تغییر وضعیت معلمان از مهرماه امسال مطلع. یوسف نوری در دیدار جمعی از فرهنگیان ارومیه در قدردانی از ایثارگری ۲۶ ماهه معلمان در ایام کرونا گفت: تغییر وضعیت فرهنگیان مجلس نیز در برنامه ششم توسعه تعیین تکلیف کرده و از مهرماه ابلاغ ها انجام می شود.
وی با اشاره به کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش ادامه داد: 125 هزار نفر در سال گذشته تعیین تکلیف شدند و امسال حکم آنها مشخص شد و 34 هزار نفر استخدام شدند.