جزئیات بیمه فراگیر بازنشستگان کشوری • تصویر از مجله زندگی

وی افزود: سال گذشته 23 استان به بیمه اکمل پیوستند و امسال همه استان ها اضافه می شود تا بازنشستگان به تعهدات خود عمل کنند. بیمه تکمیلی از صندوق بازنشستگی کشوری از بیمه کامل استفاده نکنید 100% حق بیمه اکمل توسط خود بازنشسته پرداخت می شود. مرکز عالی مستمری بگیران تامین اجتماعی نیز از این طرح استقبال کرده و قرار است در آینده نزدیک این خدمت به مستمری بگیران تامین اجتماعی ارائه شود و آمادگی داریم.مجله ازدواج

جهت ارائه مدارک جهت رسیدگی به خسارت نیازی به مراجعه حضوری نیست

مدیر عامل بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ ادامه داد: از سال گذشته در حوزه مستمری بگیران کشوری طرحی به نام اکمل طلایی را آغاز کرده ایم که در 23 استان اجرا شده است و خدماتی نیز در لیست قرار ندارد. تعهدات بیمه گذار ممکن است با پرداخت حق بیمه جداگانه دریافت شود.

مدیرعامل بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ ادامه داد: اکنون اسناد خسارت پزشکی از طریق سامانه به صورت الکترونیکی دریافت می شود و نیازی به مراجعه حضوری برای ارائه مدارک نیست. ما در حوزه مراکز سرپایی طرفین قرارداد کاملا الکترونیکی شده ایم. در بخش بستری یک ماه است که کار شروع شده است تا بتوانیم مدارک را به صورت الکترونیکی در بخش بستری دریافت کنیم و سپس پردازش و پرداخت کنیم. همچنین اپلیکیشنی برای این منظور راه اندازی شده و امکان ارسال مدارک نیز از این طریق وجود دارد. این اقدام منجر به کاهش مراجعات فیزیکی بیمه شدگان می شود و به تدریج به سمت کاهش پرونده های کاغذی می رویم.

خسروی با اشاره به اینکه از مهرماه سال گذشته یک میلیون و 800 هزار نسخه دریافت شده که از این تعداد یک میلیون نسخه از طریق سامانه های الکترونیک تامین اجتماعی و 800 هزار نسخه توسط سامانه های بیمه سلامت ارسال و پردازش شده است، گفت: قراردادهای خوبی منعقد شده است. ” مهمترین آنها قرارداد مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر بود. در این زمینه خلأ وجود داشت و بیمه تکمیلی نداشتند. مدیر اصلی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان است، مناقصه ای برگزار شد و آتیه سازان انتخاب شد.

100 درصد حق بیمه اکمل توسط خود بازنشسته پرداخت می شود

وی به تشریح جزئیات بیمه اکمل پرداخت و گفت: قرارداد ما با صندوق بازنشستگی دستمزد کار است و از ماه گذشته به مدت یک سال تمدید شده است. همچنین برای بازنشستگان کشوری بیمه جامع داریم و مواردی را که جزو تعهدات بیمه تکمیلی آنها نبود در بیمه جامع طلایی قرار داده ایم که بسته به نوع و میزان تعهدات، نرخ های متفاوتی دارد و در هر استان دو عدد وجود دارد. -مهلت ثبت نام یک ماهه از شروع طرح.

در آینده نزدیک این خدمت را به بازنشستگان تامین اجتماعی ارائه دهید

خسروی با بیان اینکه 80 درصد مراکز در طرفین قرارداد به صورت آنلاین معرفی نامه صادر می کنند و نیازی به مراجعه به شعب نیست، گفت: سال گذشته تمام تمرکز خود را بر افزایش مراکز طرف قرارداد گذاشته ایم و از 4200 به مرکز رسیده ایم. 6400 مرکز طرف متعاهد. مراکز مهمانی در سال گذشته نسبت به سال قبل 68 درصد رشد پرتفوی داشتیم. اکثر اعضای تحت پوشش ما بازنشستگان تامین اجتماعی هستند.

به گزارش ایسنا، علی خسروی در نشست خبری با بیان اینکه هفت میلیون مستمری بگیر تحت پوشش بیمه تکمیلی آتیه سازان هستند، اظهار کرد: اکثر بیماران مراجعه کننده به بیمارستان ها که خدمات بیمارستانی و جراحی دریافت می کنند، بازنشسته هستند.

داشتن این طرح مستلزم پرداخت حق بیمه جداگانه است

وی با اشاره به اینکه در اسفند و فروردین 2500 میلیارد تومان به طرف قرارداد پرداخت کردیم، گفت: اکنون طرفین راضی هستند. به‌علاوه، ما تمام خسارت‌های متفرقه را پرداخت کرده‌ایم و در تمام قراردادهای سازنده آتی تا اول ماه مه جاری هستیم.

وی افزود: به همین منظور در تلاش هستیم تا خدمات و تعداد مراکز تحت پوشش را ارتقا دهیم و نوع و نحوه دریافت خدمات را به اطلاع اعضای تحت پوشش برسانیم.

به روز رسانی ادعاهای مرکز پزشکی پیمانکار

پوشش بیمه تکمیلی روستاییان تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر تا پایان خرداد ماه

مدیر عامل بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ با بیان اینکه آتیه سازان تنها بیمه تکمیلی متخصص درمان است، گفت: ما کار تجاری انجام نمی دهیم و خدمات درمانی را طبق قانون و اساسنامه ارائه می کنیم. آتیه سازان بر اساس قوانین بالادستی تصویب شده است که در زمینه هماهنگی برخی اجرا شده و برخی اجرا نشده است تا به سمت تجمیع بیمه تکمیلی حرکت کنیم. اگر بیمه های پایه و بیمه های تکمیلی تجمیع شود، بیمه محکمی خواهیم داشت که نقش مهمی در کاهش مشکلات درمانی مردم خواهد داشت.

خسروی افزود: به عنوان مثال در حال حاضر 90 درصد از جراحی های آنژیو و قلب توسط بیمه شدگان آتیه سازان و بخش قابل توجهی از اعمال جراحی در بخش خصوصی تحت پوشش آتیه سازان است. ما بیش از آنکه دنبال سود و زیان باشیم، به دنبال پذیرفتن مسئولیت اجتماعی خود هستیم.

مدیر عامل بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ بزال بیمه جامع بازنشستگان کشوری و از دریافت الکترونیکی اسناد خسارت پزشکی بیمه شده خبر داد.

بیمه جامع بازنشستگان کشوری

وی افزود: سه استان مورد آزمایش قرار گرفته و قرار است صندوق با 2 میلیون و 800 هزار عضو تا پایان خرداد ماه همه این افراد را زیر چتر بیمه تکمیلی گرد هم آورد. اگر روستاییان همه تحت پوشش باشند، برخورد آنها به سطح مطلوبی می رسد.

راه اندازی طرح “تکمیل طلایی” برای پوشش مزایای پزشکی که در لیست تعهدات آتی قرار نگرفته است