جزئیات اینترنت رایگان زائر اربعین امسال • تصویر از مجله زندگی

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، معاون امور پستی، ارتباطات و تنظیم مقررات فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه این جلسات از 10 مردادماه در کشور عراق آغاز شد، افزود: برای تبادل تجربیات راهپیمایی و استفاده از اربعین. این تجربیات برای سال‌های آینده مورد استفاده قرار می‌گیرد، یک ماه پس از مراسم، نشست جمع‌بندی سازمان نظارتی عراق (cmc) و نمایندگان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.مجله ازدواج

به گفته این اداره اخبار راهپیمایی اربعین تصویر از پایگاه خبری لایف: «مجید حقی» معاون امور پستی، ارتباطات و تنظیم فناوری اطلاعات با اشاره به برگزاری جلسه هماهنگی بین رگولاتور عراق (cmc) و نمایندگان رگولاتور ایران گفت: وی افزود: در این جلسه با توجه به اهمیت رومینگ برای زائران ایرانی، بر کاهش هزینه‌های رومینگ متمرکز شده‌ایم و خوشبختانه اپراتورهای عراقی آمادگی خود را برای تعامل سازنده با اپراتورهای ایرانی در این مراسم در عراق اعلام کردند.

وی فرکانس FM رایگان یک ماهه رادیو اربعین در عراق برای زائران ایرانی را از دیگر نتایج دیدار با رگولاتوری عراق دانست و افزود: همچنین سیم کارت های عراقی خریداری شده توسط زائران ایرانی قرار است دارای کد سرویس با مترجم فارسی باشد. برای ستاد مفقودین عراق باید تشکیل شود».

معاون امور رگولاتوری پست، ارتباطات و فناوری اطلاعات آماده سازی 50 نقطه وای فای رایگان توسط اپراتور عراقی ITPC در طول جاده. راهپیمایی اربعین به زائران ایرانی خبر داد.