جذاب ترین طرح های پیراهن تیم ملی کشورهای حاضر در جام جهانی • مجله تصویر

اگر به رنگ پرچم این کشور دقت کنید متوجه می شوید که برند آدیداس کار خود را به خوبی انجام داده است. طراحی اولیه نزدیک به پرچم بلژیک باعث زیباتر شدن دو پیراهن ارائه شده برای تیم ملی بلژیک شد. پیراهن اول این تیم قرمز، مشکی شعله ور است. این شعله ها در بالای آستین کشیده می شوند. در پیراهن دوم رنگ اصلی لباس سفید است و برای تزئینات آن از رنگ های نزدیک به پرچم این کشور استفاده شده است.

این لباس ها توسط برند Marathon طراحی شده اند. هر دو لباس دارای طرح ها و رنگ های مدرن و قدرتمندی هستند. طرح زیگزاگ روی پارچه زرد با برند Marathon و پرچم اکوادور از جزئیات این لباس است. لباس آبی تیره با ترکیب خطوط آبی کم رنگ به شکل هندسی روی لباس و استفاده از رنگ سفید در لبه های لباس دیگر، طرح برند Marathon برای تیم ملی اکوادور است که در بین سایر مدل های موجود زیبایی مدرنی دارد. .

لباس تیم فرانسه

رویداد مهم جام جهانی هر 4 سال یکبار برگزار می شود. این بار و بعد از 4 سال قرعه کشی قطر نام دارد و این مسابقات در قطر برگزار می شود. جام جهانی 2022 قطر از 21 نوامبر تا 28 آذرماه برگزار می شود و 32 تیم در این مسابقات شرکت خواهند کرد. 8 گروه توزیع شده در جام جهانی از A تا H در ترکیب های مختلف تشکیل شده اند و در هر گروه 4 کشور حضور دارند. هر روز 4 مسابقه برگزار می شود و این روند به مدت 12 روز ادامه دارد. شرکت کنندگان هر تیم با لباس مخصوص در جام جهانی حاضر می شوند. این لباس ها قبلا طراحی و معرفی شده اند. در این مقاله قصد داریم نگاهی به جذاب ترین طرح های پیراهن برای هر تیم بیندازیم.

طراحی این لباس و انتخاب رنگ آن با تمام لباس های فعلی جام جهانی متفاوت است. انتخاب رنگ این لباس ها با حساسیت و دقت بالایی صورت گرفته که جذابیت این دو پیراهن را بیشتر کرده است. پیراهن اول یک پیراهن زیبا و متفاوت با خط مشکی وسط لباس و مارک آدیداس با نماد پرچم است. پیراهن دوم تیم ملی آلمان به رنگ قرمز و مشکی طراحی شده است و نقش های زیگزاگ روی این پیراهن به چشم می خورد.

لباس تیم ملی آلمان

لباس تیم ملی آرژانتین

لباس تیم ملی استرالیا

لباس تیم ملی قطر

لباس تیم ملی بلژیک

لباس تیم ملی مکزیک

نویسنده: سارا اقبالیمجله ازدواج

طراحی لباس تیم ملی مکزیک به خوبی بیانگر تاریخ و فرهنگ این کشور است. نمادهای کشیده شده روی پارچه لباس این تیم به خوبی فرهنگ و هنر مکزیک را نشان می داد. به جرات می توان گفت که آدیداس در طراحی این لباس با رعایت تناسبات فرهنگی مکزیک کار بسیار خوبی انجام داده است. یکی از پیراهن ها سبز و دیگری کرم است و طرح های زیگزاگ روی پیراهن سبز زیباست. طراحی سنتی آزتک به یاد می آورد اگرچه این لباس زیباست، اما اصالت سنتی مکزیک را با خود دارد. لباس کرم رنگ تیم ملی مکزیک با داشتن نقوشی از آثار تمدن باستانی مکزیک نشان دهنده اصالت و فرهنگ مکزیک بود.

این بدون شک یکی از بهترین طراحی هایی است که نایک برای تیم فرانسه ساخته است. پیراهن تیم های فرانسه در رنگ های مشکی و سفید طراحی شده است. تی شرت آبی به روشی ساده با ترکیب رنگ طلایی و لوگوی برند نایک طراحی شده است. طرح روی پارچه از برگ های بلوط الهام گرفته شده و نمادی از قدرت، صلح و با هم بودن است. طرح بی نظیر این لباس یقه تخت یکی از زیباترین طرح های جام جهانی است. نمونه دیگری از لباس و شلوار اسپرت مردانه برای فرانسه، سفید با تزئینات شرابی است. پارچه این لباس دارای طرح هایی از نمادها و رویدادهای مهم این کشور است. ترکیب رنگ سفید با قهوه ای تیره طرحی زیبا برای جام جهانی 2022 است که قیمتی ندارد.

لباس تیم ملی استرالیا نیز توسط برند نایک طراحی شده است. این لباس در دو رنگ و دو طرح کاملا متفاوت ارائه شده است. طراحی این دو لباس از طبیعت این کشور با رنگ های سبز و زرد الهام گرفته شده است. در واقع این دو رنگ نمایانگر جنگ های سبز استرالیا و مناظر شنی است. لوگوی لباس به خوبی نمایانگر دریا و صخره ها در استرالیا است. مثل لباس دوم با طراحی زیبا جام جهانی 2022 قطر که از نظر رنگ و طرح داستان متفاوتی برای گفتن دارد. لباس این تیم در جام جهانی 2022 به وضوح آن را از سایر کشورها متمایز خواهد کرد.

این لباس یادآور لباس های دیگر تیم ملی در این کشور است. نماد پرچم سفید با خطوط آبی پرچم آرژانتین در لباس اول این تیم به چشم می خورد. این لباس توسط برند آدیداس طراحی شده و با زیبایی طراحی این برند توانسته شباهت پیراهن با پرچم را بیان کند. لباس بنفش آرژانتین برای نشان دادن برابری جنسیتی انتخاب شد و نمادی از مبارزه برای این هدف بزرگ است. طراحی این دو لباس بسیار متفاوت است و فقط پرچم و برند آدیداس روی این دو پیراهن تیم ملی آرژانتین یکسان است.

لباس تیم ملی اکوادور

تمامی کشورهای شرکت کننده طرح های مناسب و قابل قبولی را برای جام جهانی 2022 قطر ارائه کرده اند و ما بهترین ها را در اینجا بررسی کرده ایم.

طرح لباس تیم ملی قطر توسط برند نایک ساخته شده است. این لباس در دو رنگ جذاب و چشمگیر ارائه شده است. لباس قرمز که اولین لباس تیم ملی قطر است، طرحی مینیمال اما زیبا با ترکیب محدود رنگ های سفید دارد. نکته دیگر در مورد طراحی این پیراهن، لبه آستین این پیراهن است که این پیراهن را زیباتر کرده است. استفاده از پرچم قطر و لوگوی نایک در وسط لباس از دیگر نکاتی است که این لباس را ساده و در عین حال شیک کرده است. لباس سفید تیم ملی قطر با استفاده از خطوط طلایی و بژ، شن و ماسه ساحل را در قطر تداعی می کند. این لباس نیز مینیمالیست و طراحی زیبایی دارد.