جذابیت بیشتر با آرایش صورت در کلینیک گونه • مجله ازدواج

پر کردن و تزریق ژل

زیبایی بیشتر با تزریق و پر کردن چربی

شاید تعجب کنید که تزریق چربی چگونه انجام می شود. برای تزریق چربی ابتدا باید چربی از قسمت دیگری از بدن برداشته شود (معمولا این چربی از شکم خارج می شود) سپس فرآیندهای خاصی روی آن انجام می شود و به پوست صورت نفوذ می کند. وقتی چربی به پوست نفوذ می کند، حجم زیادی به پوست می دهد و می تواند چین و چروک ها را به طور کامل از بین ببرد. تزریق چربی پوست را بسیار جوان می کند و کسانی که از آن استفاده کرده اند چندین سال جوانتر و زیباتر شده اند.

چربی می تواند صورت شما را بازتر و خاص تر نشان دهد. با انجام این کار، صورت حجم می یابد و گویاتر می شود. علاوه بر این باید بدانید که کیفیت پوست را تا حد زیادی افزایش می دهد و به همین دلیل وقتی به پوست صورت نگاه می کنید می توانید زیبایی را به شکلی بسیار متفاوت تجربه کنید. پوست صورت می تواند زیبایی شما را تحت تاثیر قرار دهد و هر چه بیشتر از آن مراقبت کنید زیباتر خواهید شد.

تزریق بتونه و ژل راه حل دیگری است که به شما کمک می کند زیباتر به نظر برسید. به عنوان مثال، تصور کنید که لبخند زدن باعث ایجاد خط لبخند روی صورت شما می شود که زیبایی شما را تحت تاثیر قرار می دهد و شما را پیرتر نشان می دهد. باید ژل را به خط لبخند تزریق کنید و به آن حجم دهید تا زیبایی شما تکمیل شود و دوباره زیبا به نظر برسید. همچنین می توانید با تزریق فیلر و ژل چین و چروک را از بین ببرید.

همچنین بهتر است بدانید که با تزریق چربی می توان تنوع ایجاد کرد. گونه یکی از اندام هایی است که چهره را زیبا می کند و از این رو زیبا و جذاب به نظر می رسد. اگر گونه هایتان آویزان است یا دیگر چهره تان زیبا نیست، تزریق چربی بهترین گزینه برای شماست. همچنین می توان از این روش برای جلوگیری از افتادگی شقیقه ها و بازگرداندن زیبایی از دست رفته استفاده کرد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید از تزریق چربی برای بهبود چین و چروک نیز استفاده می شود.

تزریق چربی این یکی از مواردی است که این روزها مورد توجه قرار گرفته است. همانطور که می دانید، چین و چروک می تواند بر زیبایی صورت تاثیر بگذارد و شما را مسن تر از آنچه هستید نشان دهد. اما باید بدانید که هیچکس دوست ندارد پیر و پیر به نظر برسد. با توجه به این موارد امروزه می توانید هر یک از کاردستی های زیبایی اعم از تزریق چربی و یا پر کردن و تزریق ژل در نظر گرفتن

تزریق چربی

اصلاح فرم و آرایش صورت با تزریق ژل و چربی

ممکن است صورت شما به عقب برگردد. به عنوان مثال، برخی از افراد گاهی اوقات چهره های بسیار سختگیرانه ای دارند و این باعث می شود که آنها زشت به نظر برسند. تزریق فیلر و ژل برای حجم دادن بسیار مناسب است و می تواند ظاهری بسیار خاص به شما بدهد. با تزریق فیلر و ژل می توانید به لب های خود حجم دهید و از زیبایی بی نظیری لذت ببرید. همه این موارد باعث می شود که زیبایی را از منظری متفاوت تجربه کنید و شما را بسیار خاص درک کنید. باید بدانید برای اینکه بتوانید کارهای زیبایی خود را انجام دهید باید به مراکز معتبر مراجعه کنید. کلینیک گونه یکی از گزینه هایی است که می توانید انتخاب کنید.

بعد از تزریق چربی چقدر طول می کشد تا نتیجه را ببینید؟

شاید از خود بپرسید که چقدر باید منتظر بمانیم تا بتوانیم نتایج این کار را ببینیم. شما می توانید نتیجه تزریق را بعد از 6-8 هفته احساس کنید و احساس خوبی داشته باشید. به همین دلیل اگر می خواهید برای مراسم خاصی این کار را انجام دهید، بهتر است حداقل یک ماه قبل تزریق کنید تا نتیجه مشخص شود.

تا اینجا سعی کردیم اطلاعات کاملی در مورد تزریق چربی در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که می دانید برای این کار چربی از سایر قسمت های بدن شما گرفته می شود و پس از انجام فرآیندهایی که در آنجا انجام می شود، به پوست تزریق می شود. این کار باعث از بین رفتن چین و چروک های صورت و افزایش حجم پوست می شود. در نتیجه شما زیباتر و خاص تر به نظر می رسید. کلینیک گونه این یکی از مراکز زیبایی است که خدمات زیبایی را به شما ارائه می دهد.مجله ازدواج

کلینیک گونه

برای تزریق چربی کجا بروم؟