ثبت گذرنامه زیارتی با 50000 تومان و تحویل 5 روزه

سخنگوی نیروی انتظامی گفت: صدور گذرنامه زیارتی به قیمت یک هشتم و در اسرع وقت برای ایام محرم و سفر در دستور کار پلیس قرار گرفت.
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار منتظرالمهدی سخنگوی نیروی انتظامی گفت: صدور گذرنامه زیارتی با یک هشتم قیمت و در اسرع وقت برای ایام محرم و سفرها در دستور کار پلیس قرار گرفت. سال خیل عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) پیاده روی اربعین حضوری چشمگیر داشته باشید.

سخنگوی فراجا گفت: نیروی انتظامی از بهمن ماه سال گذشته برای متقاضیانی که در سال های گذشته کارت تردد از زیارت دریافت کرده اند و گذرنامه دریافت نکرده اند، گذرنامه بین المللی صادر و درب منزل ارسال می کند.مجله ازدواج

وی اعلام کرد: اتباع خارجی مقیم ایران باید با مراجعه به دفاتر کفالت در سراسر کشور درخواست خود را برای صدور سند سفر برای زیارت عتبات عالیات ثبت کنند و طبق روال، سند سفر مربوطه برای آنها صادر و تحویل داده شود. در اسرع وقت. در این راستا مرز چذابه برای تردد اتباع خارجی مقیم ایران در نظر گرفته شده است.

سردار منتظرالمهدی تاکید کرد: این گذرنامه زیارتی بین 3 تا 5 روز کاری از زمان درخواست تا تحویل به متقاضیان منزل تحویل می شود.

درخواست پاسپورت زیارتی از طریق اپلیکیشن پلیس من

وی افزود: در پی رایزنی ها و مذاکرات صورت گرفته بین وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران و دولت عراق و توافق صورت گرفته با پلیس، مقرر شد برای متقاضیان گذرنامه زیارتی با بالاترین افتخار صادر شود.

گذرنامه زیارتی چند سال اعتبار دارد؟

سخنگوی فراجا گفت: هزینه صدور گذرنامه 50 هزار تومان برآورد شده است که نسبت به گذرنامه معمولی بسیار ارزانتر و حدود یک هشتم قیمت است.

صدور گذرنامه زیارتی چند روز طول می کشد؟

صدور گذرنامه زیارتی

مراحل ثبت نام و درخواست پاسپورت زیارتی تنها از طریق اپلیکیشن پلیس من انجام می شود و برای بستگانی که در استفاده از این اپلیکیشن مشکل دارند، می توانند به دفاتر اداره مهاجرت و گذرنامه در مراکز استان ها مراجعه کنند.کلانتری نه +10) برای ثبت نام و ارسال درخواست خود به سراسر کشور.

شرایط صدور گذرنامه زیارتی برای اتباع خارجی

اعتبار این گذرنامه‌های زیارتی مانند سایر گذرنامه‌ها 5 سال است و فقط برای زیارت عتبات عالیات در ماه‌های محرم و صفر می‌باشد، البته رایزنی‌های لازم با طرف عراقی برای استفاده در روزهای دیگر در دستور کار قرار دارد. سال نیز

هزینه صدور گذرنامه زیارتی چقدر است؟