ثبت نام پروژه نوسازی تاکسی فرسوده آغاز شد • مجله ازدواج

یکی از اقدامات موثر در حوزه حمل و نقل درون شهری برای افزایش سطح خدمات رسانی به شهروندان از یک سو و کاهش آلودگی هوا و مصرف سوخت از سوی دیگر، نوسازی ناوگان فرسوده درون شهری است. وسايل نقليه. حمل و نقل، لازمه تحقق آن است که برای تامین خودرو باید اقدامات هماهنگی بین ارکان اجرایی طرح از جمله شرکت خودروسازی انجام شود.

بر این اساس به دارندگان تاکسی های فرسوده (مدل 1390 به بالا) توصیه می شود با مدارک زیر نسبت به ثبت نام خود در واحد نوسازی سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز اقدام کنند.

مدارک مورد نیاز برای متقاضیان تعویض تاکسی مستعمل:

  1. ایجاد صفحه شخصی در سامانه فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir و از همان صفحه پرینت بگیرید
  2. کپی اصلی و برگه سبز
  3. اصل و کپی مجوز تاکسی
  4. اصل و کپی نقشه شهر
  5. در صورت خرید توسط پروکسی اصل و کپی پروکسی

روند نوسازی تاکسی های فرسوده آغاز شده است

به گزارش پایگاه خبری لایف تصویر به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، طرح نوسازی تاکسی فرسوده با امکان ثبت نام و انتخاب خودروی بنزینی سمند سورن با آلایندگی یورو 5 در سامانه نوسازی ناوگان آغاز شد.

بازسازی تاکسی فرسوده مدل 1390 به بالا

با رفع این مشکلات و صدور مجوزهای لازم برای شماره گذاری این خودرو برای استفاده تاکسی، طرح نوسازی تاکسی های فرسوده با امکان ثبت نام و انتخاب خودروی سمند سورن پلاس گازسوز با موضوع یورو 5 با قیمت تمام شده است. 2 میلیارد و 731 میلیون و 765 هزار ریال از 5 آذرماه همزمان با روز ملی حمل و نقل، طرح نوسازی ناوگان (طرح تاکسی ایستگاه) در سراسر کشور راه اندازی شد.

بازسازی تاکسی دست دوم

نامزدهای تعمیر ماشین تاکسی دست دوم می توانند با مراجعه به سازمان های تاکسیرانی و حمل و نقل شهر خود ثبت نام و مدارک لازم را تکمیل کنند.مجله ازدواج

با توجه به خروج خودروهای سمند و پژو 405 از سبد تولیدی شرکت ایران خودرو، نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهری متوقف و طرح نوسازی تاکسی های قدیمی اجرایی شد.

اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور اعلام کرد: طرح نوسازی تاکسی های فرسوده با امکان ثبت نام و انتخاب خودروی بنزینی سمند «سورن پلاس» با آلایندگی یورو 5 در سامانه نوسازی ناوگان آغاز شد.

به گزارش ایرنا، روند نوسازی تاکسی های فرسوده پس از توقف پنج ماهه در سال 1401 فعال شد.

روابط عمومی شهرداری تبریز اعلام کرد: طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی با ثبت نام تاکسی های بنزینی سمند سورن پلاس آغاز شد.

چه نوع خودرویی در طرح نوسازی تاکسی کارکرده ارائه می شود؟

با وجود گذشت بیش از هشت ماه از سال، خودروی معرفی شده از سوی سازمان ملی استاندارد برای شماره گذاری مورد تایید قرار نگرفته بود که اعتراضات متعدد تاکسیرانی و شهرداری های کشور را در پی داشت و باعث توقف کامل نوسازی شده بود. . فرآیند در صنعت تاکسیرانی