ثبت نام وام اربعین 5 میلیون تومان + شرایط دریافت • تصویر از مجله زندگی

اینجانب به عنوان سرپرست خانوار در کمال صحت و سلامت و با علم و آگاهی کامل از کلیه شرایط، اختیار، اجاره و وکالتنامه را بدون قید و شرط می دهم که با توجه به کسر ماهانه اقساط قرض الحسنه. – تسهیلات اربعین حسنا از محل کمک نقدی خانوار و سپرده بانک عامل ماهانه تا زمان پرداخت کامل اقساط مربوطه و تسویه وام و با تایید نامزدی حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می کنم.

ثبت نام وام اربعین چه زمانی انجام می شود و چه زمانی پرداخت می شود؟

برای پیدا کردن: جدیدترین ها از راهپیمایی اربعین امسال و نکات ضروری تشرف

وی درباره نحوه پرداخت وام ویژه اربعین توضیح داد: این دانشجویان پس از اعزام می توانند ثبت نام و مدارک لازم برای دریافت وام خود را در سامانه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم بارگذاری کنند تا مدارک این بستگان احراز شود.مجله ازدواج

تعهدنامه سرپرست خانوار برای بهره مندی از تسهیلات اعتباری

وزیر امور اقتصادی و اعطای ثروت قرض الحسنه سه تا پنج میلیون تومان به زائران اربعین وام می دهد. مطلع.

برای ثبت نام و دریافت وام اربعین کافی است سرپرست خانواده که یارانه به آنها پرداخت می شود وارد سامانه سماح شده و درخواست دریافت وام اربعین را ثبت کند.

زائران بازنشسته و علاقه مند می توانند در صورت تمایل از تاریخ 5 مرداد ماه به مدت یک هفته تا روز چهارشنبه 11 شهریور ماه 1401 نسبت به ثبت درخواست امکان استفاده از خدمات ایام اربعین صندوق بازنشستگی کشوری از طریق سامانه مربوطه در درگاه خدمات الکترونیکی Caisse Nationale de Retraite در آدرس sabasrm.ir اقدام به

ثبت نام وام دانشجویی اربعین

با توجه به فرارسیدن مراسم باشکوه اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) پرداخت یکسال غرامت؛ لذا لازم است زائران محترم پس از مطالعه موارد زیر و اطلاع از شرایط پرداخت تسهیلات نسبت به تایید تعهدنامه اقدام نمایند.

  1. این تسهیلات فقط به سرپرست خانوار ذینفع کمک هزینه تعلق می گیرد اینکه خود و زیردستان در سامانه سماح ثبت نام کرده و تا تاریخ 26/6/1301 به صورت زمینی به منظور زیارت عتبات عالیات اقدام به خروج از کشور کردند.
  2. سقف تسهیلات مذکور برای تک سرپرست خانوار 30 میلیون ریال، سرپرست خانوار با زیر مجموعه (جمعا 2 نفر) مبلغ 40 میلیون ریال، سرپرست خانوار دو نفره و چند زیرمجموعه (مجموع) می باشد. از 3 نفر یا بیشتر) مبلغ 50 میلیون ریال می باشد.
  3. لازم است سرپرستان خانوار بانک عاملی را انتخاب کنند که یارانه را به حساب مربوطه در این بانک واریز کند.
    می توانند عمل کنند.
  4. از آنجایی که کلیه فرآیندهای مربوط به پرداخت تسهیلات به صورت سیستمی انجام می شود، متقاضیان از مراجعه حضوری به بانک های عامل خودداری کنند.
  5. دستگاه هدفمندسازی یارانه ها یارانه دریافتی سرپرستان خانوار (مشمولین تسهیلات) را کسر و به بانک های پرداخت کننده تسهیلات اقساط می کند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی در گفتگو با بخش خبر استارت ثبت نام وام اربعین از فردا 25 اردیبهشت 1401 در سامانه سماح اعلام کرد. جزئیات بیشتر را در فایل صوتی بشنوید.

ثبت نام وام اربعین برای بازنشستگان

وی با تاکید بر اینکه این تسهیلات ویژه هموطنانی است که به دلیل مشکلات مالی نتوانسته اند در مراسم پیاده روی اربعین حسینی حضور یابند، گفت: زائرانی که سرپرست خانواده نیستند، می توانند با رضایت از این تسهیلات بهره مند شوند و سرپرست خانواده نیز خواهد بود. ارائه شده است.

وام اربعین را کجا ثبت کنیم؟

امسال تسهیلاتی برای حضور هر چه زیباتر دانش آموزان و بازنشستگان در مراسم اربعین حسینی تدارک دیده شده است که در ادامه خبر با آن آشنا خواهید شد.

شرایط بهره مندی از وام اربعین:

پس از ثبت درخواست نصب، مراحل بعدی و نحوه دریافت آن متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

وام زائران اربعین

لینک صفحه درخواست نصب را در وب سایت سماح به آدرس وارد کنید و پس از مطالعه شرایط، گزینه قبول دارم را تیک زده و در صفحه بعد کد ملی و شماره شناسنامه را وارد کنید.

صندوق رفاه وزارت علوم برای دانشجویانی که تمایل به شرکت در مراسم اربعین عراق را دارند به هر دانشجو سه میلیون تومان اختصاص می دهد.

وزیر اقتصاد میزان این تسهیلات برای سرپرستان خانوار را سه میلیون تومان، سرپرست خانوار تحت پوشش چهار میلیون تومان و سرپرست خانوار و دو نفر به بالا تحت پوشش اعلام کرد. توسط آن: پنج میلیون تومان. برای بهره مندی از این تسهیلات، حضور در بانک ها و این وام در صورت ثبت درخواست در سامانه سما به صورت خودکار به زائران تعلق می گیرد و به حساب یارانه آنها واریز می شود.

ثبت نام مستمری بگیران صندوق بازنشستگی کشوری با هدف تسهیل در مشارکت پرشور بازنشستگان در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی با فراهم کردن مکانی برای استراحت و اسکان آنها راه اندازی شد.

به گزارش ایسنا، سید احسان خاندوزی با بیان اینکه تا سقف 5 میلیون تومان تسهیلات برای حضور زمینی زائران اربعین حسینی(ع) در بزرگترین اجتماع انسانی جهان توسط بانک های زیر مجموعه این وزارتخانه در نظر گرفته شده است، گفت: جهت پرداخت این وام، پس از هماهنگی با سازمان برنامه و بودجه، سازمان حج و زیارت، ستاد اربعین، پلیس گذرنامه و بانک ها، زائران سرپرست خانواری که کمک هزینه دریافت می کنند، پس از درخواست این تسهیلات در حج و زیارت (سماح) ) سامانه در صورت خروج از مرزهای زمینی، مبلغ این تسهیلات بدون نیاز به مراجعه به بانک ها به صورت خودکار به حساب کمک هزینه آنها واریز می شود و در اقساط یک ساله از یارانه آنها کسر می شود.