ثبت نام مستمری بگیران تامین اجتماعی برای سفر رایگان به مشهد مقدس مشهد

ثبت نام مستمری بگیران تامین اجتماعی برای سفر رایگان به مشهد مقدس

گزارش اخبار سازمان تامین اجتماعی وی گفت: سفر کرامت رضوی از نیمه اول مردادماه آغاز می شود که سال گذشته حدود 50 هزار نفر به مشهد مقدس اعزام شدند.
میرهاشم موسوی رئیس سازمان تامین اجتماعی گفت: بازنشستگان یک تجربه تاریخی هستند که باید در اختیار ما قرار گیرد چرا که آنها کسانی هستند که در تولید این کشور و خلق ارزش های بزرگ، اقتدار نقش داشته اند. کشور است و ما باید این تجربیات را در صحنه هایی که استفاده از آن در شرایط سختی قرار داریم به اشتراک بگذاریم.

وی در خصوص میزان وام تامین اجتماعی گفت: مبلغ این وام در سال های اخیر 12 میلیون تومان بود اما این وام به 20 میلیون افزایش یافته است.

زمان ثبت نام سفر کرامت رضوی

موسوی گفت: دوم اینکه سفر کرامت رضوی از نیمه اول مرداد ماه آغاز می شود که سال گذشته حدود 50 هزار نفر به صورت رایگان به مشهد مقدس اعزام شدند.

برای ثبت نام سفر به مشهد به کجا باید مراجعه کرد؟

رئیس سازمان تامین اجتماعی گفت: در خصوص سفر کرامت رضوی گفت: مردم می توانند از طریق مراکز ثبت نام کنند و تلاش می شود تا ثبت نام انصرافی به بازنشستگان ارائه شود.مجله ازدواج

وی افزود: یکی از پیشنهادات تامین اجتماعی برای برنامه هفتم استفاده مجدد از توانمندی های بازنشستگان در فعالیت ها است و برای این خدمت مجدد ممکن است بازنشستگی دیگری در نظر گرفته شود.

موسوی درباره اقداماتی که قرار است برای بازنشستگان تامین اجتماعی انجام شود، گفت: ابتدا وام قرض الحسنه است که مرحله اول آن برای متقاضیان تشکیل شده است و بلافاصله مرحله دوم ثبت نام آغاز می شود که ما سعی خواهیم کرد انجام دهیم. مرحله دوم ثبت نام وام بازنشستگی تامین اجتماعی باید غیر شخصی باشد و از بستر الکترونیکی استفاده کند.