ثبت نام طرح ملی مسکن اهالی فرهنگ و رسانه تمدید شد

داشتن شهروند سبز رنگ (ج) در نظرسنجی سامانه مربوطه، متاهل یا سرپرست خانوار، داشتن 35 سال سن برای زنان مجرد و داشتن 5 سال سکونت در پنج سال اخیر در شهر مورد درخواست، بخشی از شرایط متقاضیان و اضافه شده است. : یادآوری صندوق اعتباری هنر به نفع بازماندگان طرح ملی مسکن است داوطلبان تا 8 خرداد فرصت دارند در این طرح حمایتی ثبت نام کنند.مجله ازدواج

محمد رعیت ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: به دلیل اینکه برخی از هنرمندان و اهالی فرهنگ و رسانه موفق شده اند ثبت نام در طرح ملی مسکن صورت نگرفته است، لذا پس از توافق با وزارت راه و شهرسازی، مجدداً این امکان فراهم شده است.

وی با تاکید بر اینکه شرایط عمومی و اختصاصی تعیین شده برای این تسهیلات همانند شرایط تعیین شده برای مسکن ملی است، خاطرنشان کرد: بر این اساس متقاضیان و افراد تحت تکفل شامل کسانی می شوند که از تاریخ 10 فروردین 1397 فاقد قطعه مسکونی یا واحد مسکونی باشند. و از 31 بهمن 1396 از هیچ یک از تسهیلات موسسات عمومی غیردولتی مرتبط با تامین مسکن اعم از زمین، واحد مسکونی یا تسهیلات یارانه ای مسکن، خرید یا ساخت واحد مسکونی استفاده نکرده اند.

محل اقامت

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از امکان ثبت نام مجدد اصحاب رسانه و هنرمندان در طرح ملی زیستگاه خبر داد و افزود: داوطلبان تا 18 خرداد فرصت دارند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ادامه داد: این تسهیلات فقط برای (اعضای صندوق اعتباری هنری و دارندگان کارت هنری) و متقاضیان واجد شرایط در صورت تمایل و احراز شرایط مندرج در سامانه نهضت ملی مسکن تا 8 خرداد (بدون تمدید مهلت) و بدون مراجعه حضوری به خدمات راهداری و شهرسازی فقط از طریق لینک ثبت نام.