ثبت نام طرح جوانان ایران خودرو و سایپا (طرح حمایت از خانواده)

همانطور که در بخشنامه جدید سایپا آمده است، داوطلبان می توانند از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 13/11/1401 در صورتی که دارای حساب نیابتی و موجودی به میزان مشخص شده در بخشنامه برای خودروی درخواستی باشند و واجد شرایط ثبت نام با محدودیت های این بخشنامه باشند، می توانند در این طرح ثبت نام کنند.

مراحل ثبت نام در طرح پیش فروش سایپا

هشدار: افتتاح حساب نمایندگی فقط برای متقاضیان عادی است و مادران و متقاضیان نوسازی خودروی فرسوده از این سوال مستثنی هستند.

در این مرحله از طرح پیش فروش سایپا؛ مدل های ساینا s، کوییک جی ایکس، کوییک آر اتوماتیک و کوییک آر جی ایکس موجود می باشد. بر اساس جدول فوق قیمت خودرو در این طرح بر اساس قیمت روز خودرو محاسبه می شود.

طرح پیش فروش سایپا به مناسبت دهه فجر 1401 ابلاغ شد که بر اساس بخشنامه سایپا چهار خودرو در این طرح عرضه می شود.

مهلت معرفی حساب پروکسی و مسدودسازی مبلغ اعلامی: از سه شنبه 11 بهمن تا نیمه شب دوشنبه 17 بهمن
مجله ازدواج متقاضیان شرکت در طرح پیش فروش سایپا می توانند پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور کسب شده در سایت، به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا مراجعه و تا تکمیل ظرفیت نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام اقدام کنند.

ثبت نام طرح جوانان ایران خودرو و سایپا

پیش فروش ویژه دهه فجر سایپا

هشدار: فرآیند فروش از طریق تعریف حساب عامل شامل متقاضیان قانون حمایت از خانواده و جوانان نمی شود.


طرح پیش فروش دهه فجر ایران خودرو

مشتریان برای یک حساب نمایندگی باز کنید می توانند از تاریخ 20 لغایت 28 بهمن ماه به سامانه اینترنتی بانک های مذکور مراجعه و وکالت نامه نزد بانک را تکمیل و مبلغ 900 میلیون ریال وجه پرداختی خودروی مندرج در قسمت نامه این حساب را نگه دارند. .

پیش فروش عادی یکساله و لایحه حمایت از خانواده و جوانان جمعیت

نوع ماشین مبلغ پیش پرداخت علی الحساب (ریال) مزایای همکاری ضمانت لغو قیمت خودرو زمان تحویل
ساینا اس بی انرژی 1/142/500/000 ده درصد 7% قیمت روز خودرو در زمان تحویل در قرارداد مشتری مشخص شده است بیشتر به بهمن 1402
مدل سریع GX 1/126/500/000
Rapid R اتوماتیک 1/486/750/000
مدل Rapid R GX 1/176/230/000

زمان ثبت نام در طرح جمعیت جوانان فرا رسیده است

این طرح از ساعت 14 روز پنجشنبه 13 بهمن آغاز و تا 22 بهمن ادامه خواهد داشت. و 48 تا 72 ساعت پس از افتتاح حساب پروکسی، مشتریان می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir برای ثبت نام اولیه و شرکت در قرعه کشی تا تاریخ 22 بهمن ماه اقدام کنند.

در این طرح چهار دستگاه وانت آریسان دوگانه سوز، رانا پلاس، سورن پلاس بنزینی و وانت پارس با موتور XU7 با موعد تحویل چهار ماه تا یک سال با تخصیص سود عرضه می شود. این طرح برای سه گروه از مدعیان عادی، طرح حمایت خانواده و جوانان و مدعیان تعویض خودروی فرسوده اجرا می شود.

بر اساس اعلام شرکت خودروسازی سایپا در هفته آینده داوطلبان شرکت در طرح جوانان جمعیت می توانند ثبت نام کنند.

متقاضیان در صورت تکمیل کلیه مراحل آگهی تا ساعت 15 روز چهارشنبه مورخ 11/12/1301 می توانند در طرح پیش فروش سایپا در دهه فجر ثبت نام کنند.

زمان قرعه کشی: 3 روز پس از پایان مهلت ثبت نام

امکان پیش ثبت نام در قانون خانواده و طرح حمایت از جوانان از ساعت 9 صبح روز یکشنبه 16 بهمن به مدت سه روز برای متقاضیان این طرح مهیا است.

به منظور ایجاد شرایط لازم برای خرید خودرو توسط مشتریان و مصرف کنندگان واقعی، بخشی از وجه خودرو در حساب وکالتی که متقاضیان نزد بانک های ملی، ملت، سپه، تجارت و صادرات افتتاح می کنند مسدود می شود و پس از آن. اعلام نتایج قرعه کشی خودرو و لیست برندگان مشخص می شود، متقاضیانی که برنده نشده اند می توانند از حساب برداشت کنند و مشتریان منتخب در قرعه کشی طبق پیش پرداخت اعلام شده در قسمت نامه مربوط به انتقال وجه از طریق رسمی پرداخت می کنند. پورتال ایران خودرو و تکمیل ثبت نام Take Action.

طرح پیش فروش سایپا از روز پنجشنبه 13 بهمن 1401 آغاز می شود و متقاضیان می توانند با مراجعه به وب سایت گروه خودروسازی سایپا (saipa.iranecar.com) ماشین بخر و پرداخت کن

بر اساس بخشنامه سایپا چهار خودرو در این طرح عرضه می شود. زمان تحویل خودرو در هفته چهارم ماه های مذکور خواهد بود.