ثبت نام توانا کارت فرهنگیان آغاز شد

از جمله مزایای کارت اعتباری توانا امکان خرید اعتباری کالا و خدمات با اقساط بلندمدت بدون نیاز به چک و ضامن و یا بلوکه شدن پول در بانک و پرداخت آن از محل حقوق و مزایای ماهانه است. علاوه بر این، تخصیص هدفمند و یکپارچه سطل های ویژه یا طرح های توزیع کالا و خدمات (سطل پوشاک، سطل مسافرتی و …) می تواند به عنوان یک سیستم قدرتمند انجام شود. امکان استفاده از کیف الکترونیکی از دیگر مزایای این سامانه برای جامعه مخاطبان فرهنگی است.

نقشه ظرفیت مربیان

فرهنگیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پورتال اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش (medu.gov.ir، زیر منوی خدمات الکترونیکی) یا پنجره واحد خدمات الکترونیکی وزارت آموزش و پرورش (my.medu.ir) مراجعه کنند.

اپلیکیشن توانا و آشنایی با قابلیت های آن از طریق آیکون توانا در پنجره واحد آموزش و همچنین از طریق درگاه اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش (medu.gov.ir، زیر منوی خدمات الکترونیک) قابل دانلود است.

انتهای پیام/مجله ازدواج

ثبت درخواست کارت توانا برای فرهنگیان از طریق پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش امکان پذیر شد.

به گزارش گروه خبری آموزش و پرورش، امکان ثبت درخواست کارت توانا معلمان از طریق پنجره خدمات الکترونیکی وزارت آموزش و پرورش وارد فاز عملیاتی شد. با فعال شدن این سرویس امکان ثبت درخواست فرهنگیان از استان های کردستان، مرکزی، یزد، فارس، ایلام، سیستان و بلوچستان، اردبیل و خوزستان به صورت آزمایشی فراهم می شود. به این ترتیب فرهنگیان این استان ها می توانند با مراجعه به پورتال my.medu.ir معاونت اجتماعی، از طریق نماد «توانا» درخواست ثبت و کارت مجازی توانا را دریافت کنند.

در خرید اعتباری با کارت توانا، پس از انجام خرید در ماه جاری، بر اساس درخواست متقاضی، مبلغ خرید بلافاصله از حقوق ماه بعد پرداخت می شود و یا در پایان هر ماه اقساط تسویه می شود. (تا پایان اقساط). میزان اعتبار هر متقاضی بر اساس درآمد ماهانه آنها (با اطلاع واحدهای مسئول به سامانه توانا) تعیین می شود و مجموع پرداختی ماهانه آنها تا سقف اعتبار اعلامی قابل افزایش است.

فروشگاه های طرف قرارداد در طرح توانکارت

با استفاده از کارت اعتباری توانا که به دنبال ثبت درخواست دانشجو در پنجره واحد آموزشی (my.medu.ir) صادر می شود، امکان خرید کالا و خدمات در چندین پرداخت به صورت کسر حقوق از فروشگاه های موجود در توانا وجود دارد. شبکه. این کارت به صورت مجازی از نرم افزارهای قدرتمند موبایلی در اختیار متقاضیان قرار گرفته و برای خرید در فروشگاه های اینترنتی و یا حضوری قابل استفاده است.

فروشگاه های طرف قرارداد طرح توانا شامل انواع کالاها و خدمات در کشور از جمله فروشگاه های زنجیره ای (مانند اوق کوروارش و اوکالا)، کالاهای موبایل و دیجیتال، لوازم خانگی، لوازم پزشکی و اجتماعی، رستوران ها و گردشگری و خدمات بیمه ای ذکر شده می باشد. ضمنا قرارداد توانا کارت با فروشگاه های زنجیره ای اتکا و فروشگاه اینترنتی دیجی کالا منعقد شده است و اجرای فنی آن برای پیوستن به سامانه توانا تا خرداد 1402 عملیاتی می شود. لیست کامل فروشگاه های بازی از طریق آدرس زیر قابل مشاهده است. اپلیکیشن توانا و همچنین در پرتال اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش (medu.gov.ir، زیر منوی خدمات الکترونیکی).

طرح صدور کارت اعتباری توانا برای افزایش قدرت خرید فرهنگیان در قالب تفاهم نامه بین وزارت آموزش و پرورش و وزارت دفاع و پشتیبانی ارتش از آذرماه 1300 در برخی استان ها به صورت آزمایشی آغاز شد و از اردیبهشت 1402 با اضافه شدن استان های دیگر این طرح در سطح کشور اجرا می شود. این طرح با تلاش مشترک مرکز توسعه آموزش مجازی، فناوری اطلاعات و امنیت و معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع (اداره کل بهزیستی و معاونت و اداره کل مالی و محاسباتی) این وزارت محقق شده است. آموزش و پرورش در ماه های پایانی سال 1401 و اوایل سال 1402 میلادی.

کارت صلاحیت مربی چیست؟