ثبت فرمان نظامی در سال 1402 • تصویر از مجله زندگی

متقاضیان می توانند جهت تکمیل فرم درخواست حضور در دوره ضرورت خدمت در سازمان اداری و استخدامی کشور و مراکز تابعه به آدرس form.aro.gov.ir/amrieh مراجعه نمایند.مجله ازدواج

داوطلبانی که از اول تیرماه 1402 در طرح «سرباز دولت یار» برای استخدام در این سازمان و نهادهای تابعه به خدمت اعزام شدند. سازمان ملی بهره وری ایران و مرکز آموزش مدیریت دولتی پذیرفته می شود.

فراخوان فرماندهی نظامی سازمان اداری و استخدامی کشور در سال 1402

بر اساس این فراخوان اولویت با اعضای درجه یک خانواده شهدا، بومی تهران و دانش آموزان ممتاز است. همچنین انتخاب افراد بر اساس ضوابط دفتر سیاستگذاری و مدیریت حفاظت اطلاعات نیروهای مسلح با یکی از شرایط زیر انجام می شود: متأهل، فارغ از رزم، خانواده شاهد؛ شهدا، مفقودین، جانبازان، آزادگان، رزمندگان با حداقل 6 ماه سابقه خط مقدم، افراد تحت پوشش کمیته امداد یا مددکاری اجتماعی، حداقل 6 ماه عضویت در پایگاه مقاومت بسیج، نخبگان و استعدادهای برتر و دانش آموزان ممتاز، ایتام، حافظان و قاریان ممتاز قرآن موفقیت در مصاحبه مربوطه و همچنین تایید صلاحیت هسته مرکزی گزینش و حراست با عنایت به عدم وابستگی سببی و نسبی با افراد شاغل در دستگاه اجرایی مورد درخواست مشمولین وظیفه.

رشته های تحصیلی مورد نیاز فرماندهی نظامی

خدمت سربازی

به گزارش تصویر زندگی، فرماندهی نظامی سازمان های اداری استخدامی، سازمان بهره وری و مرکز آموزش مدیریت اعلام شد.

سازمان اداری و استخدامی کشور برای بهره مندی از ظرفیت و استعداد علمی جوانان تحصیلکرده برای پیشبرد اهداف سازمانی خود در سال 1402 فارغ التحصیل از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جهت تکمیل دوره مورد نیاز خدمت سربازی به عنوان سفارش پذیرفته میشود

رشته های تحصیلی مورد نیاز این سازمان در مقطع دکتری، کلیه گرایش ها در رشته های مدیریت، مهندسی صنایع، حقوق، مهندسی نرم افزار، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر، برنامه ریزی آموزش، اقتصاد – اقتصاد محیط زیست، اقتصاد نظری، زبان انگلیسی ، علوم ارتباطات، طراحی گرافیک، برنامه ریزی درسی، فناوری آموزشی، آینده پژوهی در تمامی گرایش ها، آموزش عالی در رشته های علوم کامپیوتر، ریاضیات کاربردی، مهندسی کامپیوتر – هوش مصنوعی، آمار، مدیریت فناوری اطلاعات، الگوریتم ها و محاسبات اعلام شده است.

1- دارا بودن مدرک دکتری و فوق لیسانس در رشته های تحصیلی مرتبط با وظایف و مأموریت های سازمان اداری و استخدامی کشور.
2- فارغ التحصیل از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری.
3- داشتن حداقل معدل تجمعی 16 برای رشته های تحصیلی (فنی و مهندسی) و 17 برای سایر رشته ها (استثنا با تایید کمیته سرمایه انسانی سازمان).
4- کسب حداکثر امتیاز در مصاحبه با کمیسیون ذیصلاح سازمان اداری و استخدامی.
5- تایید گزینش و حفاظت.

کلیه افراد در ساختمان های ستادی سازمان اداری و استخدامی کشور و موسسات تابعه استخدام خواهند شد.
ثبت نام اینترنتی به معنای پذیرش داوطلب جهت بهره مندی از طرح سربازی سازمان اداری و استخدامی کشور نیست.
پس از ثبت نام از داوطلبان پذیرفته شده جهت شرکت در مصاحبه کمیته ذیصلاح دعوت به عمل می آید. در این مرحله ارائه اصل مدارک هویتی و تحصیلی الزامی می باشد.
ارائه اطلاعات نادرست، کتمان حقیقت یا مفقود شدن مدارک، درخواست داوطلب را باطل می کند.
میزان حقوق پرداختی به اعضای امریه نظامی سازمان اداری و استخدامی کشور معادل سایر سربازان هم درجه خواهد بود.
داوطلبان در زمان ثبت نام نباید غیبت نظام سربازی داشته باشند و دوره آموزشی سربازی را گذرانده باشند.
اگر مدارک تایید انتخاب، فرم اعزام و غیره. ناقص هستند، نامزد در لیست پستی قرار نخواهد گرفت.
داوطلبانی که کسر خدمت داشته باشند بررسی نخواهند شد.
پس از تایید نهایی، متقاضیان باید برگه بسته بندی را دریافت کرده و برگه بسته بندی خود را به معاونت برنامه ریزی و تعالی برنامه و منابع انسانی سازمان استخدامی کشور ارسال کنند.
با توجه به اطلاعیه سازمان نظام وظیفه در خصوص «عدم امکان تمدید تاریخ اعزام مشمولان» از سوی سازمان مذکور، داوطلبان نسبت به تهیه برگه اعزام به این دوره اقدام کنند.

مدارک مورد نیاز برای دستورات نظامی سازمانها

  • خلاصه سوابق تحصیلی، تحصیلی و تجربی; در یک صفحه
  • تصویر گواهی ایثار; به ویژه برای نامزدهای خانواده شهدا.
  • عکس گواهی عضویت بسیج؛ ویژه بسیجیان

شرایط عمومی و اختصاصی این فراخوان برای پذیرش مشروط به انجام دوره الزامی در این سازمان و مؤسسات تابعه به شرح زیر اعلام شده است:

رشته های تحصیلی مورد نیاز کارشناسی ارشد نیز کلیه رشته های مدیریت، مهندسی صنایع، حقوق، مالی و حسابداری، مهندسی کامپیوتر، علوم کامپیوتر، ریاضی کاربردی، مهندسی کامپیوتر – هوش مصنوعی، آمار، اقتصاد – اقتصاد محیط زیست، اقتصاد نظری انگلیسی، علوم ارتباطات، طراحی گرافیک، تحقیقات آموزشی، آموزش و ارتقای نیروی انسانی، فناوری آموزشی، برنامه ریزی آموزشی، آموزش بزرگسالان، برنامه ریزی درسی و مهندسی نرم افزار اعلام شد.

نکات قابل توجه