ثبت آماده به کار سربازان واجد شرایط و شرایط آن • تصویر از مجله زندگی

سال گذشته مبلغ وام اعطایی به هر سرباز 100 میلیون تومان بود که امسال این مبلغ به 150 میلیون تومان افزایش یافته است.

وی گفت: اما برای عملیاتی شدن این تاسیسات اقدامات و ریل لازم بود اما کارها به موقع انجام نشد و از برنامه عقب افتادیم.

فرمانده قرارگاه حرفه‌آموزی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امسال تلاش می‌کنیم تمامی تسهیلات اعطایی به سربازان در قالب وام قرض‌الحسنه باشد، البته افرادی که تکمیل کرده‌اند. دوره های حرفه آموزی و پایان خدمت آنها می تواند از این وام برای اشتغال استفاده کند.

وی گفت: سقف این وام یکصد و پنجاه میلیون تومان و مدت بازپرداخت آن هفت سال با چهار سود است.


وی افزود: در این راستا سند ملی احراز صلاحیت آموزش و استخدام نیروهای خدماتی تهیه و به تصویب رئیس جمهور رسیده و به همه دستگاه ها ابلاغ شده است تا آنچه در این سند پیش بینی شده با همکاری همه اجرا شود. موسسات .

به گفته وی، کمیته ویژه ای برای اجرای سند ملی حرفه آموزی و اشتغال تشکیل شده و تاکنون پنج جلسه تشکیل شده و وظایف هر بخش به تفصیل بیان شده است.

فرمانده قرارگاه آموزشی ستاد کل نیروهای مسلح افزایش آمادگی برای استفاده برای سربازان وی 150 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: رئیس جمهور سند ملی حرفه آموزی و بکارگیری سربازان را تصویب کرده است.
سردار محمد جوادزاده کمند در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به موضوع حرفه آموزی و لزوم همکاری سایر نهادها با ستاد کل نیروهای مسلح در اجرای این سوال گفت: آموزش حرفه ای سربازان موضوعی نیست که فقط مربوط به نیروهای مسلح باشد و نیروهای مسلح به تنهایی می توانند این وظیفه را انجام دهند.

رئیس جمهور سند ملی احراز صلاحیت آموزش و استخدام نیروهای خدماتی را تصویب کرد.

فرمانده قرارگاه مرکزی آموزش کارکنان نیروهای مسلح ادامه داد: در این راستا کلیه مشمولانی که از سال 1396 و پس از آن، قبل، حین یا پس از خدمت سربازی خود را به پایان رسانده اند دوره های آموزشی صلاحیتی را گذرانده و گواهینامه دریافت کرده اند و در حال حاضر طرحی است برای استخدام می توانند به پلیس +10 مراجعه کنند و سن خود را ثبت کنند تا وام بگیرند.

سود وام برای بکارگیری سربازان ماهر چقدر است؟

زاده کمند خاطرنشان کرد: امسال 5 هزار میلیارد تومان برای وام سربازان در نظر گرفته شده است که امیدواریم به طور کامل محقق شود.مجله ازدواج

آماده استفاده برای ارتش

وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آیا تعداد وام به سربازان در راستای اشتغال زایی تغییر کرده است، گفت: سال گذشته مبلغ وام به هر سرباز 100 میلیون تومان بود اما امسال این رقم افزایش یافته است. به 150 میلیون تومان افزایش یافت.

وی ادامه داد: در راستای تحقق این هدف نظارت، هدایت، حمایت و تسهیل اشتغال سربازان واجد شرایط به مدت سه سال پس از خدمت در سیاست ها و برنامه های قرارگاه قرار گرفته است.

برای دریافت وام شغلی سربازان ماهر به کجا مراجعه کنیم؟

به منظور نیل به این هدف، نظارت، هدایت، حمایت و تسهیل به کارگیری سربازان واجد شرایط به مدت سه سال پس از خدمت در سیاست ها و برنامه های اردو قرار گرفته است.
فرمانده قرارگاه مرکزی آموزش کارکنان وظیفه از آغاز تخصیص تسهیلات به سربازان واجد شرایط خبر داد.

سردار زاده کمند با اشاره به وام اشتغال سربازان گفت: سال گذشته دو هزار میلیارد تومان برای اعطا تصویب شد. آماده در اختیار سربازان قرار گیرد که البته بخشی از این تسهیلات قرض الحسنه بود و دو هزار نفر توانستند از این تسهیلات بهره مند شوند.

فرمانده قرارگاه حرفه‌آموزی ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه در این سند سهم هر یک از دستگاه‌ها در حمایت از موضوع حرفه‌آموزی و بکارگیری کارکنان در خدمت مشخص شده است، گفت: امیدواریم که که تمامی نهادها نقشی را که در این سند برای آنها در نظر گرفته شده است، ایفا خواهند کرد. » ساخته شده اند، به گونه ای عمل کنیم که اهداف ما در زمینه آموزش واجد شرایط به طور کامل محقق شود.

به گزارش ایسنا، سردار محمد جوادزاده کمند درباره تخصیص تسهیلات برای سربازان واجد شرایط منقضی شده از سال 1396 بر اساس سند ملی حرفه آموزی و به کارگیری کارکنان خدمت وظیفه یکی از اهداف طرح جامع حرفه آموزی فعالان گفت: وظیفه کارکنان نیروهای مسلح ایجاد تسهیلات برای اشتغال جانبازان است.