تنظیماتی که استفاده از تلفن همراه را برای همه آسان‌تر می‌کند • تصویر از مجله زندگی

Shortcutter یک برنامه منظم است که به شما امکان می دهد به دو روش مختلف به تنظیمات تلفن و میانبرهای برنامه سفارشی برای دستگاه Android خود دسترسی داشته باشید. ابتدا، می‌توانید از آن به‌عنوان یک پوشش میانبر شناور استفاده کنید که در بالای هر برنامه‌ای که در تلفن Android خود باز می‌کنید ظاهر می‌شود. نمادی وجود دارد که برای باز کردن منو باید روی آن ضربه بزنید و همیشه قابل مشاهده خواهد بود. یا، می توانید یک منوی جانبی را پیکربندی کنید. برای استفاده از منوی نوار کناری، فقط هر زمان که نیاز داشتید، انگشت خود را به گوشه بکشید.

تنظیمات نوار وظیفه اعلان

اندروید ویژگی های سفارشی سازی منحصر به فردی دارد که در iOS نمی بینید. آیفون بهینه شده است اما سفارشی سازی کمی دارد، به همین دلیل است که اندروید برای کسانی که به دنبال گزینه های بیشتر هستند عالی است.

اگر یک گوشی با سفارشی سازی مناسب می خواهید، می توانید samsung galaxy a33 5g آن را در چک لیست خود قرار دهید. سامسونگ a33 گوشی با قابلیت هایی مانند عکاسی و فیلم برداری 4k و با 128 گیگابایت رم و رم 8 است که به عنوان یک میان رده با قیمت مناسب شناخته می شود. گوشی سامسونگ A33 یکی از پیشنهاداتی است که حتما باید از آن دیدن کنید.

با استفاده از لمس کمکی

Assistive Touch یکی دیگر از گزینه های میانبر شناور عالی برای اندروید است اگر می خواهید همیشه بتوانید مرکز میانبر خود را در بالای همه برنامه های خود ببینید. یک نماد مربع خاکستری روشن با یک دایره سفید در وسط، یکسان با نماد برنامه Assistive Touch خواهید دید. وقتی روی آن کلیک می کنید، منوی زمینه شما ظاهر می شود. وقتی برای اولین بار روی نماد مربع خاکستری ضربه می زنید، می توانید نحوه ظاهر منوی اصلی خود را سفارشی کنید. سپس از آنجا می توانید گزینه های سفارشی دیگری را اضافه کنید. می توانید محبوب ترین برنامه ها را به این لیست اضافه کنید. اکنون وقتی منوی خود را باز می کنید و روی نماد Favorites ضربه می زنید، منوی تعداد برنامه های سفارشی شما برای دسترسی آسان ظاهر می شود. می توانید از آن در گلکسی اس 23 اولترا استفاده کنید. Samsung Galaxy S23 Ultra با داشتن میانبرهای انتخابی راه را برای دسترسی آسان به برنامه های مورد علاقه شما هموار کرد. در بررسی ها، s23 ultra در مقایسه با مشخصات عالی، قیمت خرید مناسبی دارد. Galaxy S23 Ultra این یک پرچمدار سامسونگ است که گزینه های شخصی سازی مفیدی را در تنظیمات خود دارد.

میانبر

یکی دیگر از راه های مفید برای همیشه در دسترس بودن برنامه ها، برنامه Notification Taskbar است. این برنامه اندروید فقط به شما امکان می دهد میانبرهایی را به سایر برنامه هایی که اغلب استفاده می کنید اضافه کنید و به شما اجازه نمی دهد پیوندهای وب سایت سفارشی یا هر چیز دیگری به جز برنامه ها اضافه کنید. بسته به اولویت خود، می‌توانید با کشیدن انگشت به پایین، ردیفی از چهار تا شش برنامه را به نوار وظیفه اعلان سنجاق کنید. اگرچه این کار فضای زیادی برای کار در اختیار شما نمی گذارد، بسیاری از ما اغلب از تعداد کمی برنامه استفاده می کنیم. از آنجایی که این برنامه بسیار ساده است، حتی زمانی که در پس‌زمینه کار می‌کند، باتری شما را خالی نمی‌کند. همچنین استفاده از آن بسیار آسان است، بنابراین اگر خجالتی هستید، با برنامه Notification Taskbar هیچ نگرانی ندارید. برای اطلاعات بیشتری در مورد این تنظیمات دریافت کنید را کلیک کنید.

نویسنده: سارا اقبالیمجله ازدواج

آخرین کلمه

Shortcut Maker یک راه عالی برای ایجاد میانبرهای سفارشی برای برنامه های Android مورد علاقه، پیوندهای وب سایت، فایل ها، تنظیمات تلفن و موارد دیگر است. در حالی که نمی‌توانید از هیچ کجای دستگاهتان به این میانبرها دسترسی داشته باشید، خوب است که بتوانید برای تقریباً هر چیزی که اغلب در تلفن خود استفاده می‌کنید میانبر ایجاد کنید. برای بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند، پشتیبانی محدود از سفارشی سازی نوار وظیفه اعلان و سازماندهی برنامه می تواند آزاردهنده باشد. بسیاری از سازندگان تلفن معمولاً از ابزارهایی در نوار وظیفه اعلان استفاده می کنند، مانند چراغ قوه، نمادهای Wi-Fi و بلوتوث و حالت ذخیره انرژی. اما در مورد برنامه‌های دانلود شده‌ای که اغلب استفاده می‌کنید، چطور؟ دسترسی آسان میانبر به این برنامه ها یا حتی صفحات وب که بازدید می کنید می تواند بسیار مفید باشد. با بسیاری از این برنامه‌های میانبر اندروید، می‌توانید راحت‌تر به برنامه‌های مورد استفاده خود دسترسی پیدا کنید، حتی گاهی اوقات بدون خروج از برنامه‌ای که در حال حاضر در آن هستید.

به لطف ابزارهایی مانند صفحه خوان ها و اندازه متن قابل تنظیم، تلفن های هوشمند به تدریج برای افراد دارای ناتوانی های جسمی مختلف کاربردی تر شده اند. با انتشار اخیر iOS 16 اپل و نرم افزار اندروید 13 گوگل، حتی ویژگی های دسترسی بیشتری معرفی یا بهبود یافته است، از جمله ابزارهای رونویسی زنده بهبود یافته و برنامه هایی که از هوش مصنوعی برای تشخیص اشیا استفاده می کنند. هنگامی که تنظیمات لازم فعال باشد، تلفن شما می‌تواند یک هشدار تصویری هنگام گریه نوزاد یا یک هشدار صوتی هنگامی که به در نزدیک می‌شوید برای شما ارسال کند. ما اینجا هستیم تا راه حل های ساده ای را برای استفاده حداکثری از تلفن همراه به شما ارائه دهیم.

با استفاده از Shortcut Creator