تمرین دوباره هالک ایرانی (سجاد غریبی) برای یک جنجال تازه!! • مجله تصویر زندگی

پیش تر مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد به تعویق افتاده بود اما اکنون سازمان بوکس استار اعلام کرد این مسابقه برگزار نخواهد شد. مارتین فورد مبارز انگلیسی با انتشار پستی در اینستاگرام از لغو مبارزه اش با سجاد غریبی (هالک ایرانی) خبر داد.

مارتین فورد در ویدیویی که در اینستاگرام منتشر کرد گفت: طبیعتا من بسیار ناامید هستم که مبارزه من با هالک ایرانی دیگه وجود نداره به ویژه با توجه به این که زمان زیادی را به برنامه تمرینی خود اختصاص دادم و هر کاری انجام می دادم تا مطمئن شوم در بهترین حالت ممکن قرار دارم.

واکنش خاص مارتین فورد به تحقیر هالک ایرانی

مارتین فورد

سجاد غریبی هالک ایرانی

صفحه سجاد غریبی در یک یادداشت اینستاگرامی اعلام کرد که او برای مدتی از دنیای مجازی خداحافظی کرده و به دور از حاشیه در حال تمرین زیر نظر مربی خود است. اما نگفته که در چه حوزه‌ ورزشی ای مشغول تمرین است.
پانزده روز قبل بود که سجاد غریبی، مشهور به هالک ایرانی پس از رجزخوانی‌های فراوان در فضای مجازی در برابر حریف قزاقستانی اش جومانوف آلمات باخیتوویچ قرار گرفت. هالک پوشالی به شکلی تحقیر آمیزی از گوریل قزاق شکست خورد. پس از آن او در یک برنامه زنده اینستاگرامی به عذرخواهی از مردم پرداخت و گفت که عنوان هالک ایرانی را از صفحه خود بر می‌دارد. اما او حالا گفته که تمرینات اش را دوباره از سر گرفته است.

حالا باید صبر کرد و دید که آیا سجاد غریبی دوباره به رجزخوانی مجازی و مسابقات بوکس بر می‌گردد، یا برای همیشه از حواشی فاصله می‌گیرد.

مبارزه مارتین فورد و سجاد غریبی

فورد در ادامه واکنش خود به شکست سجاد غریبی نوشته است: «هیچ راهی وجود ندارد که او می‌توانست برای این مبارزه آماده باشد و همه کسانی که در این ماجرا دست داشته اند باید از خود سوال کنند و مسئولیت عواقب اتفاقات و واکنش‌های بعدی را بپذیرند. این سرگرمی نیست، این اذیت و آزار و سوء استفاده از انسانی است که به وضوح دچار توهم شده»

مارتین فورد در این باره نوشت: «می توانم سرم را بالا نگه دارم و با افتخار. تنها لازم است مبارزه را ببینید تا درک کنید که دقیقاً چرا من از مبارزه با او کنار کشیدم. امیدوارم کسانی که سعی داشتند این مبارزه انجام شود بعد از مسابقه نیز کنار او باشند و از او حمایت کنند. برای من، ترجیح می‌دهم کنار بکشم و خطر ترسو خطاب شدن را به جان بخرم تا این احتمال وجود داشته باشد که در صورت مبارزه مان همان اتفاقی بیفتد که برای این بچه رخ داد».

مبارزه مارتین فورد و سجاد غریبی هالک ایرانی

مارتین فورد می‌گوید که پس از تحقیر شدن سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی در اولین مبارزه اش در داخل رینگ در مبارزه با گوریل قزاق، حس می‌کند توجیهش برای کنار کشیدن از مبارزه با ورزشکار فیک ایرانی درست بوده است.

سجاد غریبی

البته به نظر می‌رسد که او در حال تمرین در ورزش‌های رزمی و به شکل خاص رشته بوکس است تا شکست اخیرش را جبران کند. او پس از شکست در برابر جومانوف آلمات باخیتوویچ یا همان گوریل قزاقستانی با انتقاد و حمله گسترده کاربران مواجه شد. اتفاقی که سجاد غریبی را مجبور کرد تا صفحه اینستاگرام اش را به حالت خصوصی در آورد. علاوه بر این بخش پیام پست‌های خود را هم بست تا کمتر مورد حمله قرار بگیرد.

 منبع

حواشی به وجود آمده در پیش مبارزه و نشست خبری دو سلبریتی بوکسور سنگین وزن و آماتور بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام داشت.