تفاوت Amarkets و Alpari بروکر • تصویر از مجله زندگی

اما با همه اینها، کارگزاران برای هر معامله گر بسته به میزان سرمایه و اهداف معاملاتی که دنبال می کنند متفاوت خواهند بود. وارد شدن این نشان می دهد که سبد معاملاتی که این کارگزار در اختیار کاربران خود قرار می دهد بسیار متنوع تر است. انواع جفت ارز، سهام، شاخص سهام، ارزهای رمزپایه اصلی و ETF در این کارگزار قابل معامله هستند.

حساب های آلپاری عبارتند از: Pamm، Ecn، Standard و Nano. برای داشتن حساب در این بروکر می توانید با یک دلار شروع کنید. به عنوان مثال، در اکانت نانو که با پلتفرم MT4 کار می کند، دارایی های معامله گر به سنت نمایش داده می شود. حداقل درآمد حساب این بروکر می باشد کارگزار A Markets پایین تر. و شاید بتوان این مشکل را یکی از مزیت های کار با آلپاری دانست.

آمارکتس این کارگزاری است که برای افتتاح حساب نیازی به تأیید آدرس شما ندارد. برای احراز هویت، پس از ثبت نام و تایید آدرس ایمیل و شماره تلفن خود، کافیست روی گزینه احراز هویت کلیک کنید. صفحه ای برای بازرگان باز می شود که باید نام و نام خانوادگی خود را به زبان انگلیسی به درستی و مطابق با مدارک شناسایی خود وارد کند. تاریخ تولد نیز باید با فرمت میلادی محاسبه شود.

آمارکتس به عنوان یکی از امن ترین کارگزاران جهان شناخته می شود. همانطور که در طول سالیان فعالیت آلپاری تقلبی صورت نگرفته است، این دلال نیز همواره از امنیت لازم برخوردار بوده است. هیچ پیش فرض پرداختی توسط معامله گران از این دو کارگزار وجود نداشته است. هر کارگزاری که رگولاتور داشته باشد به این معنی است که نشان استاندارد را دریافت کرده است که باعث می شود معامله گران بیشتری برای سرمایه گذاری به او اعتماد کنند. با وارد غرفه Amarkets شوید و آلپاری، می توان به این نکته اشاره کرد که این دو کارگزار هر دو تحت نظارت FSA و یک نهاد نظارتی خصوصی به نام کمیسیون مالی هستند.

آمارکتس در بین تجار ایرانی و خارجی محبوبیت زیادی پیدا کرده است. آه بازارها کمیسیون کمی از معامله گران دریافت می کند. این دلال از سال 2007 در جزیره سنت وینسنت کار می کند. کشورهای نماینده آن انگلیس، ارمنستان، تایلند و قبرس هستند. درست است که آلپاری یک بروکر قدیمی است، اما محبوبیت این دو بروکر نزد معامله گران به خوبی نشان می دهد که آنها از نظر ثبت، احراز هویت، امنیت، خدمات و پشتیبانی با یکدیگر رقابت می کنند.

تفاوت بین افتتاح حساب و احراز هویت با کارگزاران

اما هر دو کارگزار حساب اسلامی هم دارند. در آلپاری با افتتاح این نوع حساب می توانید برای مدت معینی که در کارگزار مشخص شده است اسپرد معاملاتی برای دارایی ها باز کنید. پس از انقضای دوره، معامله‌گر باید دوباره اسپرد شبانه را بپردازد. اما معامله گر می تواند یک حساب اسلامی نزد بروکر داشته باشد آمارکتس بدون محدودیت زمانی در حساب های خود فعال باشید و پرداخت را پخش کنید.مجله ازدواج

پس از این اقدامات، 24-48 ساعت بعد دلال مراحل ایمیل تایید. کار با بروکر آلپاری بدون احراز هویت امکان پذیر نیست. برای احراز هویت با این بروکر، پس از ورود به وب سایت، باید بر روی گزینه My Account کلیک کرده و مدارک لازم را ارسال کنید.

آمارکتس دارای چهار نوع حساب است که عبارتند از: Pamm، Ecn، Standard و Fixed. مبلغ اسپرد حساب ثابت ثابت و برابر با 3 پیپ است. اما اسپرد حساب استاندارد شناور و برابر با 1.3 پیپ خواهد بود. مقدار دلاری مورد نیاز برای افتتاح حساب Ecn بیشتر است و اسپرد صفر است.

در واقع اولین قدم برای شروع کار در فارکس، انتخاب یک بروکر مناسب است. مهم ترین ویژگی این سامانه معاملاتی و کارگزاری، سادگی فرآیند برداشت و سپرده گذاری است. این بروکر تفاوت هایی با Alpari دارد که در ادامه به آن پرداخته می شود. آلپاری و بازارهای الکترونیکی آنها همواره در کانون دغدغه های تجار ایرانی بوده اند.

آه بازارها

امنیت در کارگزاران

آمارکتس

بروکر Amarkts چیست؟

کارگزاران می توانند رگولاتوری دریافت کنند که دارای پشتوانه مالی خوب و محدودیت سرمایه باشد. در واقع وجود یک رگولاتور نشان می دهد که اشخاص حقوقی بر کار دلال نظارت می کنند که به او اعتبار می بخشد. این اعتبار و اعتماد به مرور زمان وارد Amarkets شوید این برای معامله گران مهم خواهد بود.

اهمیت پشتیبانی در Amarkts و مزیت آن

بازارهای الکترونیکی

انواع حساب های معاملاتی در Amarkets

آمارکتس و آلپاری هر دو از معامله گران فارسی زبان حمایت می کنند. مهم ترین مزیت این بروکر نسبت به آلپاری این است که پشتیبانی آنها به صورت 24 ساعته در تمام ایام تعطیل و غیر تعطیل در دسترس است. به عبارت دیگر هر روز هفته فعال هستند. اما پشتیبانی از آلپاری تنها در روزهایی که بازار فعال است امکان پذیر است. بسیاری از کاربران ایرانی این بروکر را برای معامله انتخاب می کنند، زیرا پشتیبانی در هر روز هفته در دسترس است.

آمارکتس (A.MARKETS) سیستمی است که در سال های اخیر برای معاملات استفاده می شود. از زمانی که او توانسته از معاملات ایرانیان حمایت خوبی داشته باشد، روز به روز افراد بیشتری به این تجارت روی آورده اند. درست است که بروکرهای زیادی برای معامله در دنیا وجود دارند که رقابت تنگاتنگی با یکدیگر دارند، اما داشتن چند ویژگی در این بروکر باعث می شود معاملات بیشتری در آنجا اتفاق بیفتد.