تفاوت قیمت ایما لامری از کارخانه تا بازار شهریور ماه

اکنون قیمت لاماری ایما در این مرحله از فروش خودرو توسط آرین پارس موتور با رشد 10 درصدی یک میلیارد و 79 میلیون تومان برآورد شده است. این یعنی افزایش 90 میلیونی در چهار ماه. متقاضیان خرید ایما لاماری از سامانه تخصیص خودرو می توانند یکی از رنگ های سفید، مشکی و خاکستری را انتخاب کنند و مانند فروش قبلی موعد تحویل 90 روز کاری یعنی تا پایان دی ماه 1401 خواهد بود.

شرایط فروش ایما لاماری

قیمت ایما لاماری در بازار آزاد هنوز مشخص نیست. اولین نسخه های لاماری ایما که اردیبهشت ماه امسال با موعد تحویل سه ماهه به فروش رسید، به تازگی وارد بازار شده و حالا دیگر حجم معاملات برای ارزش گذاری این خودرو در بازار کافی نیست. طی چند روز گذشته ارقام 1.5 میلیاردی برای قیمت لاماری ایما در بازار آزاد شنیده شده است، اما بررسی ها نشان می دهد که اکثر فروشندگان لاماری ایما در پلتفرم های آنلاین رقمی را برای فروش این خودرو در نظر نگرفته اند. جعبه قیمت، آنها خود را به نوشتن یک توافق محدود کردند. .

قیمت غیر واقعی از نمایندگی های خودرو برای ایما لاماری

شرایط فروش لاماری ایما هیچ تفاوتی با سایر محصولات ارائه شده در سیستم یکپارچه ندارد. متقاضی باید حداقل 18 سال سن داشته باشد و دارای گواهینامه باشد. او پلاک فعالی به نام خود ندارد و حداقل دو سال از آخرین خریدش می گذرد.

فروش خودرو در سیستم یکپارچه تخصیص خودرو برای سومین بار انجام می شود و در شهریور ماه امسال علاوه بر 20 محصول ملی ایران خودرو سایپا، شاهد دومین عرضه ایما لاماری هستیم. ایما لاماری برای اولین بار در اردیبهشت ماه امسال با قیمت قطعی 989 میلیون تومان با موعد تحویل سه ماهه به فروش رسید.

قیمت ایما لمری

برای پیدا کردن: اخبار خودرو از 124 ساعت گذشته

قیمت ایما لاماری در بازار آزاد

لاماری ایما با موتور 1.5 لیتری عرضه شد که می تواند حداکثر گشتاور 285 نیوتن متر و حداکثر قدرت 195 اسب بخار تولید کند. گیربکس هفت سرعته دوکلاچه یکی دیگر از مشخصات فنی لاماری ایما است اما هنوز اطلاعات رسمی از شتاب، حداکثر سرعت و سایر مشخصات این خودرو در دسترس نیست. البته گزارش های غیر رسمی از روز تست لاماری ایما در پیست آزادی حکایت از شتاب صفر تا صد این محصول بین 8.9 تا 9.2 ثانیه دارد. گفته می شود مصرف سوخت ترکیبی لاماری ایما 6.6 لیتر در هر 100 کیلومتر خواهد بود و حجم باک بنزین آن نیز 55 لیتر است. صفحه نمایش کیلومتر شمار دیجیتال 10.2 اینچی، صفحه نمایش لمسی 10.5 اینچی، شش بلندگو و یک دکمه استارت نیز به عنوان امکانات رفاهی Lamari Ima در نمایشنامه به چشم می خورد.مجله ازدواج

لاماری ایما در کارخانه 90 میلیون گرانتر از اردیبهشت به فروش می رسد. در بازار آزاد حجم معاملات برای ارزش گذاری این خودرو کافی نیست

به گزارش لایف پیکچر به نقل از فرارو: لاماری ایما تنها مدل مناسب در مرحله سوم فروش یکپارچه خودرو شرق. آرین پارس موتور برای دومین بار در سال جاری این محصول را از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو روانه بازار کرد که نسبت به دوره قبل یعنی فروردین ماه شاهد افزایش 90 میلیونی قیمت لاماری ایما در سامانه یکپارچه بودیم. . اکنون نامزدهای خرید لاماری ایما باید یک میلیارد و 79 میلیون تومان برای این کراس اوور بپردازند. با توجه به اینکه اولین نسخه های فروخته شده لاماری ایما به تازگی به دست متقاضیان رسیده است، حجم معاملات در بازار آزاد برای ارزش گذاری این خودرو کافی نیست و قیمت لاماری ایما در بازار آزاد در حال حاضر مشخص نیست. این محصول با موتور 1.5 لیتری روانه بازار شد و مصرف سوخت ترکیبی آن 6.6 لیتر عنوان شده است.

البته لاماری ایما در برخی آگهی ها با قیمت 1 یا 1.5 میلیارد هم دیده می شود، اما به دلیل عکس هایی که فروشنده از مراسم رسمی رونمایی از لاماری ایما به جای آن قرار داده است، می توان صحت آگهی را زیر سوال برد. ماشین او

مشخصات فنی ایما لاماری

قیمت ایما لمری

قیمت ایما لاماری در کارخانه