تغییر ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه ملی فروش خودرو • مجله ازدواج

تغییر ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه ملی فروش خودرو و تغییر اطلاعات ثبت نام کنندگان

امکان تعویض خودرو برای ثبت نام ملی

بر اساس مجوز شورای رقابت، خودروسازان مجاز شدند قیمت محصولات خود را به طور میانگین 29 درصد (بین 10 تا 42 درصد) افزایش دهند و به این ترتیب لیست قیمت پایه خودروها اعلام شد.

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: قرعه کشی های نوبتی ملی تا پایان فروردین یا حداقل هفته اول اردیبهشت ماه برگزار می شود. پس از مشخص شدن پیچ ها، سیستم دوباره باز می شود و مردم می توانند از زمان تخصیص ماشین خود مطلع شوند. در عین حال امکان اصلاح اطلاعات و یا حتی تغییر نوع خودرو وجود خواهد داشت و متقاضیان می توانند نوع خودروی انتخابی خود را تغییر دهند.

نکته مهمی که در این گزارش قصد داریم به آن بپردازیم این است که خودروهای عرضه شده در طرح ملی یکپارچه فروش خودرو که ثبت نام اولیه آن از 5 اسفند 1300 آغاز شد و تا 8 اسفند ادامه داشت و سپس دو مرحله دیگر در سال نوسازی جدید ادامه داشت. با تعرفه های جدید (پس از اعمال افزایش تعرفه) برای مشتریان صادر می شود.

پس از افزایش رسمی قیمت محصولات خودروسازان، برخی ثبت نام های ملی در طرح یکپارچه ملی فروش خودرو، فکر کردند که دوست دارند بتوانند نوع خودروی ثبت نامی خود را تغییر دهند. اما تا زمانی که قرعه کشی نوبت ها را مشخص نکند این سوال بعید است و تا آن زمان مردم برای ویرایش خودروها نباید تا بازگشایی منتظر بمانند. اما پس از مشخص شدن پیچ ها، امکان ویرایش و تغییر خودروها وجود خواهد داشت.

به این ترتیب می توان گفت که مشتریان دیگر لازم نیست قبل از اعلام زمان تحویل منتظر بازگشایی سایت سامانه برای تعویض خودرو (و در هر صورت ثبت نام جدید) باشند. همچنین در پایان خرداد ماه سال جاری زمان دیگری در نظر گرفته شده است تا بازماندگان ثبت نام (حساب های پروکسی اشتباهی که حذف شده اند و …) در این زمان نسبت به ثبت نام خودرو اقدام کنند.مجله ازدواج

این مجوز چندین روز در هاله ای از ابهام بود و منتشر نشد. اما بالاخره روز یکشنبه (۳۰ فروردین) رسما اعلام شد.

گزارش اخبار خودرودقیقا یک هفته پیش (سه شنبه 24 فروردین) شورای رقابت بخشنامه افزایش قیمت محصولات خودروسازان را تصویب کرد و در نهایت پس از گذشت بیش از یک سال، محصولات خودروهای داخلی اجازه افزایش قیمت رسمی در درب کارخانه را پیدا کردند. اصلاح قیمت نامیده می شود. ، دریافت کردند.

با این حال، این نتیجه بعید و غیرممکن به نظر می رسد تا زمانی که انتصابات مشخص شود. زیرا از ابتدا مقرر شده بود حداکثر تا پایان فروردین نوبت به تایید صلاحیت شدگان اعلام و مشخص شود; بنابراین با توجه به اینکه در 10 روز پایانی ماه اول سال جدید هستیم و در این مدت باقیمانده باید قرعه کشی انجام شود و لیست نوبت افراد مشخص شود، تقریبا غیرممکن و دور از دسترس است. برنامه ریزی شود.

امکان اصلاح اطلاعات و تعویض خودرو وجود دارد

اکنون که قیمت جدید خودروها مشخص شده است، تعدادی از مشمولان در برنامه مذکور، با توجه به اینکه به غیر از مرحله اولیه ثبت نام (5 تا 29 اسفند 1400)، خودروهای دو مرحله ای دیگر، فکری به حال خود کرده اند. مهلت ثبت نام برای افراد با حساب نمایندگی سازمان پشتیبانی (7-8 فروردین و بعد 16-18 فروردین) که تمدید شد ای کاش دوباره تمدید می شد تا ماشین عوض کنند.