تعطیلات عید فطر در کشورهای اسلامی چند روز است؟ • تصویر مجله زندگی

در ایران تعداد تعطیلات رسمی عید سعید فطر تنها 2 روز است. یک روز برای عید فطر و روز دیگر بعد از عید فطر در ایران تعطیل است.

تعطیلات عید فطر 2022 در کشورهای عربی و اسلامی

تعطیلات عید سعید فطر در مصر بر اساس تصمیم دولت مصر به مدت 5 روز ادامه خواهد داشت. این جشنواره از روز مبارک عید فطر آغاز می شود و به مدت سه روز شامل روز عید فطر و دو روز بعد ادامه می یابد.

عید فطر در امارات چند روز است؟

بحث در مورد تاریخ و مدت تعطیلات عید فطر معمولاً در ده روز پایانی ماه مبارک رمضان آغاز می شود، زیرا خانواده ها در سراسر کشورهای عربی و اسلامی شروع به آماده شدن برای این مناسبت فرخنده می کنند. لباس عید کودک و بزرگسال بخرید، کیک و شیرینی عید درست کنید یا برای گذراندن تعطیلات با دوستان و خانواده در شهرها یا کشورهای مختلف سفر کنید.

جشن عید فطر در قطر

جشن عید سعید فطر در کشورهای اسلامی

تعطیلات عید فطر در ایران چند روز است؟

تعطیلات عید فطر در عربستان سعودی 23 روز به طول می انجامد. اما باید توجه داشت که این ممکن است بسته به تقویم قمری و تصمیم مقامات دولتی تغییر کند.

تعطیلات عید فطر در مصر چند روز است؟

تعطیلات عید فطر در قطر 11 روز ادامه خواهد داشت. اما باید توجه داشت که این ممکن است بسته به تقویم قمری و تصمیم مقامات دولتی تغییر کند.

تعطیلات عید فطر در عربستان سعودی چند روز است؟

بر اساس تصمیم دولت امارات، تعطیلات عید سعید فطر در امارات متحده عربی به مدت 9 روز ادامه خواهد داشت. این جشن از روز مبارک عید سعید فطر آغاز می شود.مجله ازدواج