تعداد ثبت نام کنندگان در سیستم یکپارچه خودرو تا کنون • تصویر از مجله زندگی

وی با ادعای اینکه در هر دقیقه حدود 250 نفر موفق به انتخاب خودرو می شوند، گفت: چون اولویت انتخاب پنج خودرو شده است، بنابراین فرد مدت بیشتری در سامانه می ماند، به همین دلیل انتخاب پنج اولویت زمان بر است. در مرحله اول طرح یکپارچه فروش خودرو، انتخاب صورت گرفت و کندی بسیار کمتر بود.

بدیهی است تنها داوطلبان واجد شرایطی که اطلاعات آنها از سوی بانک ها به سامانه ارسال شده است می توانند در تاریخ مذکور 5 اولویت خودرو را برای لیست انتظار در سامانه esalecar.ir انتخاب کنند، زمان تحویل n تاثیری در عرضه خودرو ندارد. اولویت.

رئیس سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: تاکنون 895000 نفر توانسته اند در سیستم یکپارچه 5 خودرو بفروشند اولویت وسیله نقلیه خودت انتخاب کن البته اولویت با هر کد ملی یک بار است و خودرو بر اساس اولویت دریافتی متقاضی انتخاب می شود.مجله ازدواج

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو با بیان اینکه در هر دقیقه حدود 250 نفر با موفقیت یک خودرو را انتخاب می کنند، گفت: چون اولویت انتخاب پنج خودرو شده است، در نتیجه فرد مدت زمان بیشتری در سامانه می ماند.
بر اساس اعلام وزارت حراست، برنامه دوم سامانه یکپارچه ملی فروش خودرو بر اساس فرآیند نامزدی محصولات خودروسازان داخلی، از روز چهارشنبه 12 خردادماه آغاز شده و متقاضیان تا پایان روز چهارشنبه 19 خردادماه فرصت دارند تا از سامانه یکپارچه خودرو انتخاب کنند.

در حال حاضر 4 روز از شروع این طرح می گذرد و مردم همچنان در حال پرداخت هستند اختلال در سیستم یکپارچه خودرو شاکی هستند

تقدسی، مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو در این خصوص معتقد است: در صورت مراجعه متقاضیان به سامانه در ساعات غیر پیک، می توانند بدون مشکل ثبت نام خود را تکمیل کنند. از آنجایی که ثبت نام تا 10 ژوئن ادامه دارد، متقاضیان نگران تکمیل ثبت نام نباشند.

تعداد ثبت نام شده در سیستم یکپارچه خودرو