تحقیر هالک ایرانی (سجاد غریبی) در برابر گوریل قزاق • مجله تصویر زندگی


آبروریزی هالک ایرانی

سجاد غریبی که خود را هالک ایرانی می داند و در ماه های اخیر حواشی خاص خود را در فضای مجازی به راه انداخته، امشب برای اولین بار در یک رینگ به مصاف چهره ای همچون خود رفت. تا چند ماه پیش قرار بود غریبی با مارتین فورد رقابت کند که آن مسابقه برگزار نشد و پس از آن شاهد کریخوانی شخصی به نام آلمات باخیتوویچ از قزاقستان برای غریبی بودیم که او نیز خود را گوریل قزاق می نامد. باخیتوویچ نیز مانند غریبی در فضای مجازی فعالیت دارد و او نیز هیچ مسابقه رسمی ای نداشت و سرانجام مقرر شد تا این دو امشب در دبی به مصاف هم بر‌وند.

ساعتی پیش در رویدادی به نام Wicked N’ Bad این دو به مبارزه با هم پرداختند که در یک نبرد کاملا آماتور، این گوریل قزاق بود که موفق شد سجاد غریبی را در راند اول مبارزه و در کمتر از دو دقیقه ناک اوت کند. البته که در طول این دو دقیقه نیز چیزی به نام مبارزه ندیدیم و بیشتر شاهد گریز‌ دو طرف از هم و به ویژه فرارهای سجاد غریبی بودیم.

فیلم ناک اوت شدن سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی (البته خودش فکر میکنه:)

عذرخواهی هالک ایرانی پس از شکست جنجالی مقابل حریف قزاق

مبارزه مارتین فورد و سجاد غریبی

پیش تر مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد به تعویق افتاده بود اما اکنون سازمان بوکس استار اعلام کرد این مسابقه برگزار نخواهد شد. مارتین فورد مبارز انگلیسی با انتشار پستی در اینستاگرام از لغو مبارزه اش با سجاد غریبی (هالک ایرانی) خبر داد.

حواشی به وجود آمده در پیش مبارزه و نشست خبری دو سلبریتی بوکسور سنگین وزن و آماتور بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام داشت.

مارتین فورد در ویدیویی که در اینستاگرام منتشر کرد گفت: طبیعتا من بسیار ناامید هستم که مبارزه من با هالک ایرانی دیگه وجود نداره به ویژه با توجه به این که زمان زیادی را به برنامه تمرینی خود اختصاص دادم و هر کاری انجام می دادم تا مطمئن شوم در بهترین حالت ممکن قرار دارم.منبع